Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (737 entries)

en:  Need a license key?
pl: Potrzebujesz klucza licencji?

en:  Post Type
pl: Rodzaj postu

en:  Taxonomy
pl: Klasyfikacja

en:  characters. Most search engines use a maximum of %s chars for the %s.
pl: znaków. Większość wyszukiwarek wykorzystuje maksymalnie %s znaków dla %s.

en:  characters. Open Graph allows up to a maximum of %s chars for the %s.
pl: znaków. Open Graph pozwala na maksymalnie %s znaków dla %s.

en: %%tax_%s%% - This post's associated %s taxonomy title
pl: %%tax_%s%% - Skojarzona nazwa klasyfikacji %s tego wpisu

en: %404_title% - Additional 404 title input"
pl: %404_title% - Dodatkowy tytuł strony błędu 404 "

en: %archive_title - The original archive title given by wordpress
pl: %archive_title - Oryginalna nazwa archiwum dana przez wordpress

en: %author% - The original archive title given by wordpress, e.g. "Steve" or "John Smith"
pl: %author% - Oryginalna nazwa archiwum dana przez wordpress, np. "Steve" lub "John Smith"

en: %blog_description% - Your blog description
pl: %blog_description% - Opis bloga (z menu opcje)

en: %blog_title% - Your blog title
pl: %blog_title% - Tytuł bloga (z menu opcje)

en: %category% - Alias for %category_title%
pl: %category% - Alias dla %category_title%

en: %category_description% - The description of the category
pl: %category_description% - Opis kategorii

en: %category_title% - The (main) category of the post
pl: %category_title% - Tytuł pierwszej (wg ID) kategori wpisu

en: %category_title% - The original title of the category
pl: %category_title% - Oryginalny tytuł kategorii

en: %date% - The original archive title given by wordpress, e.g. "2007" or "2007 August"
pl: %date% - Oryginalny tytuł archiwum nadawany przez wordpress, na przykład  "2007" albo  "kwiecień 2007 "

en: %day% - The original archive day given by wordpress, e.g. "17"
pl: %day% - Oryginalny dzień archiwum dany przez wordpress, np. "17"

en: %description% - The original description as determined by the plugin, e.g. the excerpt if one is set or an auto-generated one if that option is set
pl: %description% - Oryginalny opis dla tej wtyczki wyświetla wprowadzenie wpisu jeśli zostało wypełnione albo generuje automatycznie skrót z pierwszych wyrazów we wpisie.

en: %month% - The original archive month given by wordpress, e.g. "August"
pl: %month% - Oryginalny miesiąc archiwum dany przez wordpress, np. "Sierpień"

en: %page% - The page number
pl: %page% - Numer części strony

en: %page_author_firstname% - This page's author' first name (capitalized)
pl: %page_author_firstname% - Imię autora strony (kapitaliki)

en: %page_author_lastname% - This page's author' last name (capitalized)
pl: %page_author_lastname% -  Nazwisko autora strony (kapitaliki)

en: %page_author_login% - This page's author' login
pl: %page_author_login% - Login autora strony

en: %page_author_nicename% - This page's author' nicename
pl: %page_author_nicename% - Nick autora strony

en: %page_title% - The original title of the page
pl: %page_title% - Oryginalny tytuł strony

en: %post_author_firstname% - This post's author' first name (capitalized)
pl: %post_author_firstname% -  Imię autora wpisu (kapitaliki)

en: %post_author_lastname% - This post's author' last name (capitalized)
pl: %post_author_lastname% - Nazwisko autora wpisu (kapitaliki)

en: %post_author_login% - This post's author' login
pl: %post_author_login% - Login autora wpisu

en: %post_author_nicename% - This post's author' nicename
pl: %post_author_nicename% - Nick autora wpisu

en: %post_title% - The original title of the post
pl: %post_title% - Oryginalny tytuł wpisu

en: %post_title% - The original title of the post.
pl: %post_title% - Oryginalny tytuł postu.

en: %request_url% - The original URL path, like "/url-that-does-not-exist/"
pl: %request_url% - Adres URL, na przykład "/nie-istniejacy-szukany-adres-strony/"

en: %request_words% - The URL path in human readable form, like "Url That Does Not Exist"
pl: %request_words% - Adres URL w czytelnej formie, na przykłąd "Nie istniejąca szukana strona"

en: %s Plugin Options
pl: Opcje Pluginu %s

en: %s Upgrade%s to All in One SEO Pack Pro for increased SEO compatibility for your products.
pl: %s Rozszerz%s do All in One SEO Pack Pro, dla zwiększonej kompatybilności SEO twoich produktów.

en: %s has checked for updates.
pl: %s sprawdził dostępne aktualizacje.

en: %search% - What was searched for
pl: %search% - Poszukiwana fraza

en: %tag% - The name of the tag
pl: %tag% - Tag (nazwa tj. słowo lub wyrażenie)

en: %taxonomy_description% - The description of the taxonomy
pl: %taxonomy_title% - Opis klasyfikacji

en: %taxonomy_title% - The original title of the taxonomy
pl: %taxonomy_title% - Oryginalna nazwa klasyfikacji

en: %wp_title% - The original wordpress title, e.g. post_title for posts
pl: %wp_title% - Oryginalny tytuł wpisu z wordpressa, na przykład "Tytuł" dla wpisów.

en: %year% - The original archive year given by wordpress, e.g. "2007"
pl: %year% - Oryginalny rok archiwum dany przez wordpress, np. "2007"

en: .htaccess editor
pl: edytor .htaccess

en: 404 Title Format:
pl: Format tytułu dla strony błędu (404 - nie znaleziono strony na serwerze)

en: <b>Warning:</b> Line not matched: <b>"%s"</b>, On Line: <b>%s</b>
pl: <b>Uwaga:</b> Linia niedopasowana: <b>"%s"</b>, We wierszu: <b>%s</b>

en: <b>Warning:</b> This following post could not be found: <b>"%s"</b>
pl: <b>Warning:</b> Następujący wpis nie został znaleziony: <b>"%s"</b>

en: <p>Analyzing records in a %s to %s conversion&hellip;
pl: <p>Analizowanie rekordów w konwersji %s do %s &hellip;

en: A comma separated list of your most important keywords for this page that will be written as META keywords.
pl: Lista najważniejszych słów kluczowych dla tej strony oddzielonych przecinkami, które zostaną zapisane jako META słowa kluczowe.

en: A custom title that shows up in the title tag for this page.
pl: Własny tytuł, który pojawia się w nazwie tagu tej strony.

en: A preview of what this page might look like in search engine results.
pl: Podgląd, jak wyglądać może strona w wynikach wyszukiwania.

en: About
pl: Autor

en: Access our Premium Support Forums
pl: Uzyskaj dostęp do naszego forum wsparcia Premium

en: Activate this feature to add Social Meta data to your site to deliver closer integration between your website/blog and Facebook, Twitter, and Google+.
pl: Aktywuj tą funkcjonalność by dodać dane Social Meta do swojej strony by dostarczyć lepszą integrację pomiędzy twoją stroną/blogiem, a Facebookiem, Twitterem i Google+.

en: Active Theme
pl: Aktywny motyw

en: Activity
pl: Aktywność

en: Actor
pl: Aktor

en: Add Rule
pl: Dodaj regułę

en: Add URL
pl: Dodaj URL

en: Add URLs for your website's social profiles here (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), one per line.
pl: Dodaj tutaj URL do profili społecznościowych twojej strony (na Facebooku, Twitterze, Google+, Instagram, LinkedIn), po jednym na wiersz.

en: Add a list of additional domains to track here.  Enter one domain name per line without the http://.
pl: Dodaj tutaj listę dodatkowych domen do śledzenia. Wprowadź jedną domenę na wiersz bez http://.

en: Add markup to display the Google Sitelinks Search Box next to your search results in Google.
pl: Postaw ptaszek by wyświetlać Okno Wyszukiwania Google Sitelinks obok wyników wyszukiwania w Google.

en: Add markup to tell Google the preferred name for your website.
pl: Postaw ptaszek, by informować Google o preferowanej nazwie twojej strony.

en: Add the name of the person or organization who owns these profiles.
pl: Dodaj nazwę osoby, lub organizacji, która jest właścicielem tych profili.

en: Additional Blog Page Headers:
pl: Dodatkowe nagłówki strony bloga:

en: Additional Domains:
pl: Dodatkowe domeny:

en: Additional Front Page Headers:
pl: Dodatkowe nagłówki strony głównej:

en: Additional Page Headers:
pl: Dodatkowe tagi meta strony statycznej:

en: Additional Pages
pl: Dodatkowe strony

en: Additional Post Headers:
pl: Dodatkowe tagi meta wpisu:

en: Advanced Analytics Options:
pl: Zaawansowane opcje Analytics:

en: Advanced Authorship Options:
pl: Zaawansowane opcje autorstwa:

en: Advanced Settings
pl: Zaawansowane Ustawienia

en: All In One SEO Pack
pl: All in One SEO Pack

en: All Post Types
pl: Wszystkie rodzaje postów

en: All Taxonomies
pl: Wszystkie klasyfikacje

en: All donations support continued development of this free software.
pl: Wszystkie wpłaty finansowe wspierają stały rozwój tego wolnego oprogramowania.

en: All in One SEO Options Updated.
pl: Opcje pluginu All in One SEO zaktualizowane.

en: All in One SEO Pack Pro Debug Info
pl: Informacje debugera All in One SEO Pack Pro

en: All in One SEO Pro Plugin Changelog
pl: Changelog Pluginu All in One SEO Pro

en: All in One SEO Pro Plugin Support Forum
pl: Forum wsparcia pluginu All in One SEO Pro

en: All in One SEO has been deactivated
pl: All in One SEO został deaktywowany

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
pl: Pozwala ci na określenie maksymalnej liczby postów na twojej mapie strony (do 50000).

en: Allows your authors to be identified by their Facebook pages as content authors on the Opengraph meta for their articles.
pl: Pozwala twoim autorom na identyfikowanie za pomocą stron na Facebooku jako autorzy postów w meta Opengraph przy ich artykułach.

en: Allows your authors to be identified by their Twitter usernames as content creators on the Twitter cards for their posts.
pl: Pozwala twoim autorom na identyfikowanie ich ze swoimi nazwami użytkownika Twitter, jako autorów zawartości przy kartach Twitter w ich postach.

en: Amazon Wishlist
pl: Lista życzeń Amazon

en: Analysis Results
pl: Wyniki Analizy

en: Analyze
pl: Analizuj

en: Anonymize IP Addresses:
pl: Ukrywaj adresy IP:

en: Apache module %s is required!
pl: Moduł Apache %s jest wymagany!

en: Archive Title Format:
pl: Format tytułu dla stron archiwów:

en: Are the social profile links for your website for a person or an organization?
pl: Czy odnośniki do profili społecznościowych na twojej stronie dotyczą osoby, czy też organizacji?

en: Article
pl: Artykuł

en: Article Section
pl: Sekcja Artykułu

en: Article Tags
pl: Tagi Artykułu

en: As the name implies, this will be the Meta Title of your homepage. This is independent of any other option. If not set, the default Site Title (found in WordPress under Settings, General, Site Title) will be used.
pl: Jak wskazuje nazwa, będzie to Meta Tytuł twojej strony domowej. Jest to niezależne od dowolnej innej opcji. Jeśli nieustawione, domyślny Poboczny Tytuł (znaleziony w ustawieniach WordPress, Ogólne, Tytuł Poboczny) zostanie użyty.

en: Associated Name
pl: Skojarzona Nazwa

en: Athlete
pl: Sportowiec

en: Author
pl: Autor

en: Author Archive Title Format:
pl: Format tytułu archiwum autorów:

en: Auto
pl: Automatycznie

en: Autogenerate Descriptions:
pl: Automatycznie generuj opis:

en: Autogenerate OG Descriptions
pl: Automatycznie generuj Opisy OG

en: Automatically Generate Article Tags
pl: Automatycznie Generuj Tagi Artykułu

en: Automatically generate article tags for Facebook type article when not provided.
pl: Automatycznie generuj tagi artykułu dla artykułów typu Facebook, kiedy nie są one podane.

en: Avoid Using The Excerpt In Descriptions:
pl: Unikaj używania Wycinka w opisach:

en: Bad Bot Blocker
pl: Blokada Bad Bot

en: Band
pl: Zespół

en: Before performing an import, we strongly recommend that you make a backup of your site. We use and recommend %s BackupBuddy %s for backups.
pl: Przed rozpoczęciem importu gorąco zalecamy wykonanie kopii zapasowej swojej strony. Wykorzystujemy oraz zalecamy %s BackupBuddy %s do wykonywania kopii zapasowych.

en: Bing Webmaster Center:
pl: Centrum Webmastera Bing:

en: Block Bad Bots using .htaccess
pl: Blokuj Bad Bots korzystając z .htaccess

en: Block Bad Bots using HTTP
pl: Blokuj Bad Bots korzystając z HTTP.

en: Block Referral Spam using HTTP
pl: Blokuj Referral Spam korzystając z HTTP

en: Block Referral Spam using HTTP.
pl: Blokuj spam w linkach przychodzących, korzystając z HTTP.

en: Block requests from user agents that are known to misbehave with 503.
pl: Blokuj połączenia od agentów użytkowników o których wiadomo, że kłócą się z 503.

en: Blocked bot with IP %s -- matched referer %s found in blocklist.
pl: Zablokowany bot z IP %s -- dopasowana referencja %s znaleziona w blockliście.

en: Blocked bot with IP %s -- matched user agent %s found in blocklist.
pl: Zablokowany bot z IP %s -- odpowiada agentowi użytkownika %s znalezionemu w blockliście.

en: Blog on front page detected, suggested Facebook Object Type is 'blog'.
pl: Wykryto Blog na stronie głównej, sugerowany Typ Obiektu Facebook to 'blog'.

en: Book
pl: Książka

en: Cafe
pl: Kawiarnia

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Canonical URLs:
pl: Kanoniczne adresy URL:

en: Capitalize Category Titles:
pl: Tytuły stron kategorii kapitalikami:

en: Capitalize Tag and Search Titles:
pl: Rozpoczynaj nazwy Tagów i Wyszukiwania od wielkiej litery:

en: Category Title Format:
pl: Format tytułu dla stron kategorii:

en: Cause
pl: Przyczyna

en: Check For Updates
pl: Sprawdź czy są dostępne aktualizacje

en: Check this and All in One SEO Pack will create a log of important events (all-in-one-seo-pack.log) in its plugin directory which might help debugging. Make sure this directory is writable.
pl: Zaznacz tą opcję a All in One SEO Pack stworzy log ważnych wydarzeń (all-in-one-seo-pack.log) we własnej ścieżce pluginu, co może ułatwić debugowanie. Upewnij się że ta lokalizacja pozwala na zapis.

en: Check this and Category Titles will have the first letter of each word capitalized.
pl: Zaznacz aby każda pierwsza litera wyrazu w tytule kategorii była pisana wielką literą.

en: Check this and Search Page Titles and Tag Page Titles will have the first letter of each word capitalized.
pl: Zaznacz aby każda pierwsza litera wyrazu w tytule Strony Wyszukiwania oraz tytule Strony Tagów była pisana wielką literą.

en: Check this and shortcodes will get executed for descriptions auto-generated from content.
pl: Zaznacz, a skróty będą używane dla opisów automatycznie generowanych z zawartości.

en: Check this and your Meta Descriptions will be auto-generated from your excerpt or content.
pl: Zaznacz, a twoje meta opisy będą automatycznie generowane z wycinka lub zawartości.

en: Check this and your Meta Descriptions will be removed from page 2 or later of paginated content.
pl: Zaznacz, a twoje meta opisy będą usuwane ze strony 2 lub kolejnych ze stronicowanej zawartości.

en: Check this and your Meta Descriptions won't be generated from the excerpt.
pl: Zaznacz, a twoje meta opisy nie będą generowane z wycinka.

en: Check this and your Open Graph descriptions will be auto-generated from your content.
pl: Zaznacz tą opcję, a twoje opisy Open Graph będą automatycznie generowane na podstawie twojej zawartości.

en: Check this box to ask Yahoo! not to use descriptions from the Yahoo! directory for this page.
pl: Zaznacz, by Yahoo! nie używało opisów z lokalizacji Yahoo! dla tej strony.

en: Check this box to ask Yahoo! not to use descriptions from the Yahoo! directory for your entire site.
pl: Zaznacz by Yahoo! nie używało opisów z lokalizacji Yahoo! dla całej twojej strony.

en: Check this box to ask search engines not to follow links from this page.
pl: Zaznacz, by wyszukiwarki nie śledziły odnośników z tej strony.

en: Check this box to ask search engines not to index this page.
pl: Zaznacz by wyszukiwarki nie indeksowały tej strony.

en: Check this box to ask search engines not to use descriptions from the Open Directory Project for this page.
pl: Zaznacz by wyszukiwarki nie używały opisów z lokalizacji Open Directory Project dla tej strony.

en: Check this box to ask search engines not to use descriptions from the Open Directory Project for your entire site.
pl: Zaznacz, by wyszukiwarki nie używały opisów z Open Directory Project na twojej stronie.

en: Check this if you want to track outbound links with Google Analytics.
pl: Zaznacz tą opcję, jeśli chcesz śledzić wychodzące linki z Google Analytics.

en: Check this if you want to use All in One SEO Pack with any Custom Post Types on this site.
pl: Zaznacz tą opcję jeśli chcesz używać All in One SEO Pack z każdym własnym typem postu na tej stronie.

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
pl: Zaznacz tą opcję, jeśli chcesz używać swoich kategorii jako Meta Słów Kluczowych dla danego postu (oprócz innych słów kluczowych określonych w ekranie Edytuj Post).

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page.  If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
pl: Zaznacz tą opcję, jeśli chcesz dynamicznie generować archiwum stron oraz swoje słowa kluczowe na stronie Posty (ustawionych w WordPress w menu Ustawienia, Czytanie, Wyświetlanie Strony Głównej), na podstawie słów kluczowych postów wyświetlanych na tej stronie. Jeśli opcja jest niezaznaczona, wykorzystywane będą słowa kluczowe ustawione w oknie edycji strony dla postu.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
pl: Zaznacz tą opcję, jeśli chcesz używać swoich tagów jako Meta Słów Kluczowych dla danego postu (oprócz innych słów kluczowych określonych w ekranie Edytuj Post).

en: Check this to add All in One SEO Pack to the Admin Bar for easy access to your SEO settings.
pl: Zaznacz tą opcję, aby dodać All in One SEO Pack to paska admina, by mieć łatwy dostęp do ustawień SEO.

en: Check this to ask search engines not to follow links from paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
pl: Zaznacz, by wyszukiwarki nie śledziły linków ze stronicowanych stron/postów. Użyteczne w unikaniu zdublowanej zawartości.

en: Check this to ask search engines not to index Author Archives. Useful for avoiding duplicate content.
pl: Zaznacz, by wyszukiwarki nie indeksowały Archiwów Autorów. Użyteczne w unikaniu zdublowanej zawartości.

en: Check this to ask search engines not to index Category Archives. Useful for avoiding duplicate content.
pl: Zaznacz, by wyszukiwarki nie indeksowały Archiwów Kategorii. Użyteczne w unikaniu zdublowanej zawartości.

en: Check this to ask search engines not to index Date Archives. Useful for avoiding duplicate content.
pl: Zaznacz, by wyszukiwarki nie indeksowały Archiwów Dat. Użyteczne w unikaniu zdublowanej zawartości.

en: Check this to ask search engines not to index Tag Archives. Useful for avoiding duplicate content.
pl: Zaznacz, by wyszukiwarki nie indeksowały Archiwów Tagów. Użyteczne w unikaniu zdublowanej zawartości.

en: Check this to ask search engines not to index custom Taxonomy archive pages. Useful for avoiding duplicate content.
pl: Zaznacz, by wyszukiwarki nie indeksowały stron archiwów własnych Klasyfikacji. Użyteczne w unikaniu zdublowanej zawartości.

en: Check this to ask search engines not to index paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
pl: Zaznacz, by wyszukiwarki nie indeksowały stronicowanych stron/postów. Użyteczne w unikaniu zdublowanej zawartości.

en: Check this to ask search engines not to index the 404 page.
pl: Zaznacz, by wyszukiwarki nie indeksowały strony 404.

en: Check this to ask search engines not to index the Search page. Useful for avoiding duplicate content.
pl: Zaznacz, by wyszukiwarki nie indeksowały stron Wyszukiwania. Użyteczne w unikaniu zdublowanej zawartości.

en: Check this to edit the list of disallowed user agents for blocking bad bots.
pl: Zaznacz tą opcję by edytować listę wzbronionych agentów użytkownika do blokowania bad botów.

en: Check this to move the All in One SEO Pack menu item to the top of your WordPress Dashboard menu.
pl: Zaznacz, by przenieść element menu All in One SEO Pack na górę swojego panelu WordPress.

en: Check this to prevent your Description from being truncated regardless of its length.
pl: Zaznacz by twój opis nie był obcinany, niezależnie od jego długości.

en: Check this to remove the Google Plus field from the user profile screen.
pl: Kliknij tutaj by usunąć pole Google Plus z ekranu profilu użytkownika.

en: Check this to support Schema.org markup, i.e., itemprop on supported metadata.
pl: Zaznacz by obsługiwać znaczniki Schema.org, np. itemprop w obsługiwanych metadanych.

en: Check this to unprotect internal postmeta fields for use with XMLRPC. If you don't know what that is, leave it unchecked.
pl: Zaznacz by nie chronić wewnętrznych pól postmeta do używania z XMLRPC. Jeśli nie wiesz co to jest, zostaw odznaczone.

en: Check to use advanced Google Analytics options.
pl: Zaznacz by korzystać z zaawansowanych opcji Google Analytics.

en: Checking this box will use the Home Title and Home Description set in All in One SEO Pack, General Settings as the Open Graph title and description for your home page.
pl: Zaznaczenie tej opcji spowoduje użycie zestawu Strony Tytułowej i Opisu Strony Tytułowej ustawionej w All in One SEO Pack, użycie Open Graph jako Ustawień Ogólnych oraz opisu twojej strony domowej.

en: Checking this option uses the title, description, and keywords set on your static Front Page.
pl: Zaznaczając tą opcje używasz tytułu, opisu i słów kluczowych ustawionych na Stronie Głównej.

en: Checking this option will allow you to customize Canonical URLs for specific posts.
pl: Zaznaczenie tej opcji pozwoli ci na dostosowanie Kanonicznych URL dla konkretnych postów.

en: Checking this option will set the Canonical URL for all paginated content to the first page.
pl: Zaznaczenie tej opcji ustawi Kanoniczne URL dla wszystkich stronicowanych zawartości na pierwszej stronie.

en: Choose a default value that best describes the content of your post type.
pl: Wybierz domyślną wartość, która najlepiej opisuje zawartość tego rodzaju postu.

en: Choose platform:
pl: Wybierz platformę:

en: City
pl: Miasto

en: Click "Analyze" for a list of SEO data that can be imported into All in One SEO Pack, along with the number of records that will be imported.
pl: Kliknij "Analizuj" by wyświetlić liczbę danych SEO, które mogą być zaimportowane do All in One SEO Pack, razem z liczbą rekordów, które będą zaimportowane.

en: Click "Convert" to perform the import. After the import has completed, you will be alerted to how many records were imported, and how many records had to be ignored, based on the criteria above.
pl: Naciśnij "Konwertuj" dokonać importu. Po zakończeniu importu pojawi się monit o liczbie zaimportowanych rekordów oraz liczbie zignorowanych rekordów, w oparciu o powyższe kryteria.

en: Click for Help!
pl: Kliknij aby zobaczyć Pomoc!

en: Click here for documentation on this setting
pl: Kliknij tutaj po dokumentację na temat tego ustawienia

en: Click the Optimize button below and All in One SEO Pack will analyze your Robots.txt file to make sure it complies with the standards for Robots.txt files.  The results will be displayed in a table below.
pl: Kliknij poniższy przycisk Optymalizuj, a pakiet All in One SEO Pack przeanalizuje twój plik Robots.txt by sprawdzić czy spełnia standardy dla pliku Robots.txt. Wyniki zostaną przedstawione w poniższej tabeli.

en: Coming Soon...
pl: Już wkrótce...

en: Company
pl: Firma

en: Compatible data:
pl: Kompatybilne dane:

en: Connect With Google Analytics
pl: Połącz z Google Analytics

en: Conversion Results
pl: Wyniki konwersji

en: Convert
pl: Konwertuj

en: Couldn't find file %s!
pl: Nie znaleziono pliku %s!

en: Couldn't rename file %s!
pl: Nie można zmienić nazwy pliku %s!

en: Country
pl: Państwo

en: Create Compressed Sitemap
pl: Stwórz skompresowaną mapę strony

en: Create a Robots.txt File
pl: Stwórz plik Robots.txt

en: Create a compressed sitemap file in .xml.gz format.
pl: Stwórz skompresowany plik mapy strony w formacie .xml.gz.

en: Create and manage your Video Sitemap using this feature and submit your Video Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
pl: Stwórz i zarządzaj swoją mapą filmików korzystając z tego narzędzia i prześlij swoją mapę do Google, Bing/Yahoo i Ask.com.

en: Create and manage your XML Sitemaps using this feature and submit your XML Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
pl: Stwórz i zarządzaj swoimi mapami strony XML korzystając z tego narzędzia i prześlij swoją mapę strony XML do Google, Bing/Yahoo i Ask.com.

en: Current File
pl: Obecny plik

en: Custom Canonical URL
pl: Własne Kanoniczne URL

en: Custom Image
pl: Własny Obraz

en: Custom Post Type Settings
pl: Ustawienia Własnych Typów Postów

en: Custom Video
pl: Własne Wideo

en: Custom titles:
pl: Własne tytuły:

en: Daily
pl: Dziennie

en: Daily scheduled sitemap check has finished.
pl: Zaplanowane codzienne sprawdzanie mapy strony zostało zakończone.

en: Date Archive Title Format:
pl: Format tytułu daty archiwum:

en: Debug Log
pl: Debug log

en: Debug This Post
pl: Debuguj ten Post

en: Debug Warning: All in One SEO Pack meta data was included again from %s filter. Called %s times!
pl: Ostrzeżenie Debug: meta dane All in One SEO Pack zostało dołączone ponownie z filtru %s. Wywołane %s razy!

en: Default
pl: Domyślne

en: Default - nofollow
pl: Domyślne - nofollow

en: Default - noindex
pl: Domyślne - noindex

en: Default - noodp
pl: Domyślne - noodp

en: Default - noydir
pl: Domyślne - noydir

en: Default Image
pl: Domyślny Obraz

en: Default Image Height
pl: Domyślna Wysokość Obrazu

en: Default Image Width
pl: Domyślna Szerokość Obrazu

en: Default OG:Image
pl: Domyślny Obraz OG

en: Default Twitter Card
pl: Domyślna Karta Twitter

en: Default to NOFOLLOW:
pl: Domyślnie NOFOLLOW:

en: Default to NOINDEX:
pl: Domyślnie NOINDEX:

en: Default to NOODP:
pl: Domyślnie NOODP:

en: Default to NOYDIR:
pl: Domyślnie NOYDIR:

en: Delete Conflicting Files
pl: Skasuj konfliktujące pliki.

en: Delete Robots.txt File
pl: Usuń plik Robots.txt

en: Deleted %s.
pl: Skasowano %s.

en: Description
pl: Opis

en: Description Format
pl: Format opisu:

en: Did not notify %s about changes to your sitemap.
pl: Nie powiadomiono %s o zmianach w twojej mapie strony.

en: Director
pl: Reżyser

en: Directory Path
pl: Ścieżka do pliku

en: Disable Google Analytics
pl: Zablokuj Google Analytics.

en: Disable Google Analytics on this page.
pl: Zablokuj Google Analytics na tej stronie.

en: Disable Google Plus Profile:
pl: Zablokuj profil Google Plus:

en: Disable SEO on this page.
pl: Zablokuj SEO na tej stronie.

en: Disable on this page/post
pl: Zablokuj na tej stronie/poście.

en: Disabled
pl: Zablokowane

en: Disconnect From Google Analytics
pl: Rozłącz z Google Analytics

en: Display Advertiser Tracking:
pl: Wyświetlaj śledzenie reklamodawcy:

en: Display Google Authorship:
pl: Wyświetlaj Autorstwo Google:

en: Display Menu At The Top:
pl: Pokazuj menu na górze:

en: Display Menu In Admin Bar:
pl: Wyświetlaj menu w pasku administratora:

en: Display Publisher Meta on Front Page:
pl: Wyświetlaj Meta wydawcy na stronie głównej:

en: Display Settings
pl: Ustawienia Wyświetlania

en: Display Sitelinks Search Box:
pl: Wyświetlaj okno wyszukiwania Sitelinks:

en: Disregard Changes
pl: Usuń zmiany

en: Do Not Override
pl: Nie nadpisuj

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Don't display this page in the sitemap.
pl: Nie pokazuj tej strony w mapie strony.

en: Donate
pl: Wesprzyj

en: Donate with Paypal
pl: Wesprzyj przez Paypal

en: Drink
pl: Napój

en: Duplicate %s Meta
pl: Duplikuj meta %s

en: Dynamic sitemap generation appears to be using the correct rewrite rules.
pl: Dynamiczne generowanie mapy strony wydaje się używać właściwych reguł przepisywania.

en: Dynamic sitemap generation does not appear to be using the correct rewrite rules; please disable any other sitemap plugins or functionality on your site and reset your permalinks.
pl: Dynamiczne generowanie mapy strony wydaje się nie używać właściwych reguł przepisywania, prosimy zablokuj wszystkie inne pluginy mapy strony lub funkcjonalności na twojej stroni i zresetuj swoje permalinki.

en: Dynamically Generate Keywords for Posts Page/Archives:
pl: Dynamicznie generuj słowa kluczowe dla postów stron/archiwów:

en: Dynamically Generate Sitemap
pl: Dynamicznie generuj mapę strony

en: E-mail debug information
pl: Informacje debuggera email.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit .htaccess
pl: Edytuj .htaccess

en: Edit Robots.txt
pl: Edytuj Robots.txt

en: Edit SEO
pl: Edytuj SEO

en: Edit robots.txt
pl: Edytuj robots.txt

en: Edit your robots.txt file and your .htaccess file to fine-tune your site.
pl: Edytuj swój plik robots.txt oraz plik .htaccess by dostroić swoją stronę.

en: Enable Advanced Options:
pl: Aktywuj zaawansowane opcje:

en: Enable Custom Canonical URLs:
pl: Aktywuj własne kanoniczne URL:

en: Enable Facebook Meta for
pl: Aktywuj Facebook Meta dla

en: Enable Sitemap Indexes
pl: Aktywuj indeksy mapy strony

en: Enable this option to only allow access to your sitemap by site administrators and major search engines.
pl: Zaznacz tę opcję, by pozwolić na dostęp do twojej mapy strony wyłącznie administratorom strony i głównym wyszukiwarkom.

en: Enable this to display advanced options for controlling Google Plus authorship information on your website.
pl: Zaznacz, by wyświetlać zaawansowane opcje kontroli informacji o autorstwie Google Plus na twojej stronie.

en: Enabled
pl: Aktywne

en: Enhanced Ecommerce:
pl: Ulepszone Ecommerce:

en: Enhanced Link Attribution:
pl: Ulepszone Link Attribution:

en: Enter information below for any additional links for your sitemap not already managed through WordPress.
pl: Wprowadź poniżej informacje o dowolnych dodatkowych odnośnikach do twojej mapy strony nie zarządzane jeszcze przez WordPress.

en: Enter the Twitter username associated with your website here.
pl: Wprowadź tutaj nazwę użytkownika Twitter skojarzoną z twoją stroną.

en: Enter the height for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
pl: Wprowadź wysokość swojego obrazu Open Graph w pikselach (np. 600).

en: Enter the height for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
pl: Wprowadź wysokość swojego wideo Open Graph w pikselach (np. 600).

en: Enter the name of a custom field (or multiple field names separated by commas) to use that field to specify the Open Graph image on Pages or Posts.
pl: Wprowadź nazwę własnego pola (lub nazw wielu pól oddzielonych przecinkami) by używać go do określenia obrazu Open Graph na stronach i w postach.

en: Enter the name of your website here.
pl: Wprowadź tutaj nazwę twojej strony.

en: Enter the width for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
pl: Wprowadź szerokość swojego obrazu Open Graph w pikselach (np. 600).

en: Enter the width for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
pl: Wprowadź szerokość swojego wideo Open Graph w pikselach (np. 600).

en: Enter your Facebook Admin ID here. Information about how to get your Facebook Admin ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains
pl: Wprowadź tutaj swoje ID administratora Facebook. Informacje o tym jak uzyskać swoje ID administratora Facebook można znaleźć na https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains

en: Enter your Facebook App ID here. Information about how to get your Facebook App ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains
pl: Wprowadź tutaj swoje ID aplikacji na Facebooku.  Informacje o tym jak uzyskać swoje ID aplikacji na Facebooku można znaleźć na https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains

en: Enter your Google Analytics ID here to track visitor behavior on your site using Google Analytics.
pl: Wprowadź tutaj swoje ID Google Analytics by śledzić zachowanie gości na swojej stronie za pomocą Google Analytics.

en: Enter your Google+ Profile URL here to add the rel=“author” tag to your site for Google authorship. It is recommended that the URL you enter here should be your personal Google+ profile.  Use the Advanced Authorship Options below if you want greater control over the use of authorship.
pl: Wprowadź tutaj URL swojego profilu Google+ by dodać do swojej strony tag rel=“author w celu załączenia autorstwa Google. Zaleca się, by podany tutaj adres URL był odnośnikiem do twojego osobistego profilu Google+. Skorzystaj z Zaawansowanych Opcji Autorstwa, by mieć większą kontrolę nad korzystaniem z autorstwa.

en: Enter your domain name without the http:// to set your cookie domain.
pl: Wprowadź nazwę swojej domeny bez http:// by ustawić domenę cookie.

en: Enter your verification code here to verify your site with Bing Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
pl: Wprowadź tutaj swój kod weryfikacyjny, by zatwierdzić swoją stronę w Bing Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Kliknij tutaj by uzyskać dokumentację na temat tego ustawienia</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Google Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
pl: Wprowadź tutaj swój kod weryfikacyjny, by zatwierdzić swoją stronę w Google Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'>Kliknij tutaj by uzyskać dokumentację na temat tego ustawienia</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Pinterest.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
pl: Wprowadź tutaj swój kod weryfikacyjny, by zatwierdzić swoją stronę w Pinterest.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Kliknij tutaj aby uzyskać dokumentację na temat tego ustawienia</a>

en: Entries from these categories will be excluded from the sitemap.
pl: Wpisy z tej kategorii będą wyłączone z mapy strony.

en: Episode
pl: Odcinek

en: Error: please enter an e-mail address before submitting.
pl: Błąd: prosimy wprowadzić adres email przed wysłaniem.

en: Everywhere Else
pl: Wszędzie Indziej

en: Exclude From Sitemap
pl: Wyłącz z Mapy Strony

en: Exclude Pages:
pl: Wyklucz strony:

en: Exclude Users From Tracking:
pl: Wyłącz użytkowników ze śledzenia:

en: Exclude logged-in users from Google Analytics tracking by role.
pl: Wyłącz zalogowanych użytkowników ze śledzenia Google Analytics.

en: Exclude site from Yahoo! Directory:
pl: Wyłącz stronę z Yahoo! Directory:

en: Exclude site from the Open Directory Project:
pl: Wyłącz stronę z Open Directory Project:

en: Excluded Categories
pl: Wyłączone Kategorie

en: Excluded Items
pl: Wyłączone Obiekty

en: Excluded Pages
pl: Wyłączone Strony

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export Post Types:
pl: Eksportuj rodzaje postów:

en: Export Settings
pl: Eksportuj ustawienia

en: Exports and imports your All in One SEO Pack plugin settings.
pl: Eksportuje i importuje twoje ustawienia pluginu All in One SEO Pack.

en: Facebook Admin ID
pl: ID Administratora Facebook

en: Facebook App ID
pl: ID Aplikacji na Facebooku

en: Facebook Object Type
pl: Typ Obiektu Facebook

en: Facebook Settings
pl: Ustawienia Facebook

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, error code %s.
pl: Nie udało się powiadomić %s o zmianach w twojej mapie strony na %s, kod błędu %s.

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, unable to access via wp_remote_get().
pl: Nie udało się powiadomić %s o zmianach w twojej mapie strony na %s, nieudany dostęp za pomocą wp_remote_get().

en: Failed to send to %s.
pl: Nie udało się wysłać do %s.

en: Failed to update .htaccess rules!
pl: Nieudana aktualizacja reguł .htaccess!

en: Feature Manager
pl: Menadżer funkcjonalności

en: Featured Image
pl: Skojarzony Obraz

en: File Editor
pl: Edytor Plików

en: Filename Prefix
pl: Prefiks nazwy pliku

en: Finished scanning posts
pl: Zakończono skanowanie wpisów

en: First Attached Image
pl: Pierwszy Dołączony Obraz

en: First Available Image
pl: Pierwszy Dostępny Obraz

en: First Image In Content
pl: Pierwszy Obraz w Zawartości

en: Follow us on Facebook
pl: Obserwuj nas na Facebooku

en: Follow us on Twitter
pl: Obserwuj nas na Twitterze

en: Food
pl: Jedzenie

en: Force Rewrites:
pl: Wymuś przepisywanie:

en: Form submission error: verification check failed.
pl: Błąd przesyłania formularza: nieudana weryfikacja.

en: Frequencies
pl: Częstotliwości

en: Front Page
pl: Strona Główna

en: Game
pl: Gra

en: General Settings
pl: Ustawienia Ogólne

en: Generate Robots.txt
pl: Stwórz plik Robots.txt

en: Generate and validate your robots.txt file to guide search engines through your site.
pl: Generuj i potwierdzaj swój plik robots.txt by kierować wyszukiwarkami na twojej stronie.

en: Getting started? Read the Beginners Guide
pl: Dopiero zaczynasz? Przeczytaj instrukcję obsługi dla początkujących

en: Google Analytics ID:
pl: ID Google Analytics:

en: Google Plus Default Profile:
pl: Domyślny profil Google Plus:

en: Google Settings
pl: Ustawienia Google

en: Google Webmaster Tools:
pl: Narzędzia Webmastera Google:

en: Government
pl: Rząd

en: Help
pl: Pomoc

en: Home Article Tags
pl: Tagi Artykułów Strony Domowej

en: Home Description
pl: Opis Strony Domowej

en: Home Description:
pl: Opis do strony głównej:

en: Home Image
pl: Obraz Strony Domowej

en: Home Keywords (comma separated):
pl: Słowa kluczowe strony głównej (rozdzielone przecinkami):

en: Home Page Settings
pl: Ustawienia Strony Domowej

en: Home Page Title Format:
pl: Format tytułu strony domowej:

en: Home Title
pl: Nazwa Strony Domowej

en: Home Title:
pl: Tytuł strony głównej:

en: Home URL
pl: Adres strony głównej:

en: I enjoy this plugin and have made a donation:
pl: Uwielbiam ten plugin i chcę wspomóc go finansowo

en: If checked, only posts that have videos in them will be displayed on the sitemap.
pl: Jeśli zaznaczone, jedynie posty z filmami będą widoczne w mapie strony.

en: Image
pl: Obraz

en: Image From Custom Field
pl: Obraz z Własnego Pola

en: Image SEO
pl: Obraz SEO

en: Image Settings
pl: Ustawienia Obrazu

en: Import
pl: Importuj

en: Import SEO Data
pl: Importuj Dane SEO

en: Import SEO Settings
pl: Importuj ustawienia SEO

en: Import SEO data from:
pl: Importuj dane SEO z:

en: Importer & Exporter
pl: Importer i Exporter

en: Include Author Archives in your sitemap.
pl: Dołącz archiwa Autorów do twojej mapy strony.

en: Include Author Pages
pl: Załącz strony autora

en: Include Date Archive Pages
pl: Załącz daty archiwizacji stron

en: Include Date Archives in your sitemap.
pl: Dołącz Archiwa Daty do twojej mapy strony.

en: Insert time
pl: Wprowadź czas

en: Join Our Mailing List
pl: Dołącz do naszej listy mailingowej

en: Join our mailing list for tips, tricks, and WordPress secrets.
pl: Dołącz do naszej listy mailingowej po porady, tricki i sekrety WordPress.

en: Keyword Settings
pl: Ustawienia Słów Kluczowych

en: Keywords (comma separated)
pl: Słowa kluczowe (oddzielone przecinkiem)

en: Landmark
pl: Punkt orientacyjny

en: Last Modified
pl: Ostatnio zmodyfikowane

en: Last modified date of the page.
pl: Ostatnia data modyfikacji strony.

en: Legend
pl: Legenda

en: License Key is not set yet or invalid.
pl: Nie ustawiono jeszcze klucza licencji lub jest on nieprawidłowy.

en: License Key:
pl: Klucz licencji:

en: Link From Virtual Robots.txt
pl: Odnośnik z wirtualnego Robots.txt

en: Link articles to the Facebook page associated with your website.
pl: Dołączaj artykuły na Facebooku skojarzone z twoją stroną.

en: Log Of Blocked Bots
pl: Log Zablokowanych Botów

en: Log and show recent requests from blocked bots.
pl: Zapisuj i pokazuj ostatnie prośby połączenia od zablokowanych botów:

en: Log important events:
pl: Log ważnych zdarzeń:

en: MYSQL Version
pl: Wersja MySQL

en: Main Settings
pl: Główne Ustawienia

en: Manage Licenses
pl: Zarządzaj licencjami

en: Manually set the %s of your %s.
pl: Ręcznie ustaw %s swojej %s.

en: Manually set the frequency for the
pl: Ręcznie ustaw częstotliwość dla

en: Manually set the priority for the
pl: Ręcznie ustaw priorytet dla

en: Maximum Posts Per Sitemap
pl: Maksymalna liczba postów na mapę strony

en: Media / Attachments
pl: Media / Załączniki

en: Memory usage
pl: Wykorzystanie pamięci

en: Menu Label
pl: Etykieta Menu

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: More Information
pl: Więcej informacji

en: Movie
pl: Film

en: Multisite
pl: Multistrona

en: Musician
pl: Muzyk

en: My Amazon Wish List
pl: Moja lista życzeń na Amazon

en: N/A
pl: Brak danych

en: Never Shorten Long Descriptions:
pl: Nigdy nie skracaj długich opisów:

en: No
pl: Nie

en: No Pagination for Canonical URLs:
pl: Brak stronicowania dla kanonicznych URL:

en: No Schedule
pl: Brak planów

en: No duplicate meta tags found.
pl: Nie znaleziono duplikatów meta tagów.

en: No limit
pl: Bez limitu

en: No requests yet.
pl: Brak prób połączenia.

en: No rules to update!
pl: Brak reguł do zaktualizowania!

en: Noindex Settings
pl: Ustawienia Noindex

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Note that this is all about the title tag. This is what you see in your browser's window title bar. This is NOT visible on a page, only in the title bar and in the source code. If enabled, all page, post, category, search and archive page titles get rewritten. You can specify the format for most of them. For example: Using the default post title format below, Rewrite Titles will write all post titles as 'Post Title | Blog Name'. If you have manually defined a title using All in One SEO Pack, this will become the title of your post in the format string.
pl: Pamiętaj, że chodzi w tym wszystkim o tag tytułowy. To jest to, co widzisz w tytule okna przeglądarki. Nie jest to widoczne na stronie, wyłącznie w pasku tytułowym oraz w kodzie źródłowym. Jeśli włączone, wszystkie tytuły stron, postów, kategorii, wyszukiwań i stron archiwów zostaną przepisane. Dla większości z nich możesz określić format. Na przykład: Wykorzystując poniżej domyślny format tytułu postu opcja Przepisz Tytuł ustawi wszystkie tytuły postów jako 'Tytuł Postu | Nazwa Bloga'. Jeśli ręcznie ustawiłeś nazwę używając All in One SEO Pack, to wartość ta stanie się tytułem twojego postu w wierszu formatu.

en: Note: you are using dynamic sitemap generation to keep your sitemap current; this will not generate a static sitemap file.
pl: Wskazówka: używasz dynamicznego generowania mapy strony by była ona na bieżąco, nie wygeneruje to statycznego pliku mapy strony.

en: Notice:
pl: Wskazówka:

en: Notify Bing
pl: Powiadamiaj Bing

en: Notify Bing when you update your sitemap settings.
pl: Informuj Bing, kiedy zmieniasz ustawienia swojej mapy strony.

en: Notify Google
pl: Powiadamiaj Google

en: Notify Google when you update your sitemap settings.
pl: Informuj Google, kiedy zmieniasz ustawienia swojej mapy strony.

en: Object Type
pl: Typ Obiektu

en: Off
pl: Wyłączone

en: On
pl: Włączone

en: Once Monthly
pl: Raz na miesiąc

en: Once Weekly
pl: Raz na tydzień

en: Operating System
pl: System operacyjny

en: Optimize
pl: Optymalizuj

en: Optimize performance related to SEO and check your system status.
pl: Optymalizuj swoją wydajność związaną z SEO i sprawdzaj status swojego systemu.

en: Optimize your Robots.txt File
pl: Optymalizuj swój plik Robots.txt

en: Options Reset.
pl: Resetowanie opcji.

en: Organization
pl: Organizacja

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. Enable this only if your sitemap contains over 50,000 URLs or the file is over 5MB in size.
pl: Organizuj wpisy mapy strony w odrębne pliki na twojej mapie strony. Włącz to tylko, gdy twoja mapa strony zawiera ponad 50000 URL lub plik ma więcej niż 5MB rozmiaru.

en: Out-of-the-box SEO for your WordPress blog. Features like XML Sitemaps, SEO for custom post types, SEO for blogs or business sites, SEO for ecommerce sites, and much more. Almost 30 million downloads since 2007.
pl: Zintegrowane SEO dla twojego bloga WordPress. Narzędzia takie jak mapy strony XML, SEO dla własnych typów postów, SEO dla blogów i stron biznesowych, SEO dla stron ecommerce oraz wiele więcej. Prawie 30 milionów pobrań od 2007 roku.

en: Override the canonical URLs for this post.
pl: Nadpisuj kanoniczne URL dla tego postu.

en: PHP Allow URL fopen
pl: Zezwalaj na fopen URL PHP

en: PHP Exif support
pl: PHP Wsparcie Exif

en: PHP IPTC support
pl: PHP Wsparcie IPTC

en: PHP Max Post Size
pl: Maksymalny Rozmiar Postu PHP

en: PHP Max Script Execute Time
pl: Maksymalny Czas Wykonywania Skryptu PHP

en: PHP Max Upload Size
pl: Maksymalny Rozmiar Przesyłania PHP

en: PHP Memory Limit
pl: PHP Limit pamięci

en: PHP Version
pl: Wersja PHP

en: PHP XML support
pl: PHP Wsparcie XML

en: Page Frequency
pl: Częstotliwość strony

en: Page Priority
pl: Priorytet strony

en: Page Title Format:
pl: Format tytułu dla stron:

en: Page URL
pl: URL strony

en: Paged Format:
pl: Format tytułu dla stron podzielonych na części:

en: Paginate Sitemap Indexes
pl: Stronicuj indeksy mapy strony

en: Performance
pl: Wydajność

en: Person
pl: Osoba

en: Person or Organization?
pl: Osoba czy Organizacja?

en: Pinterest Site Verification:
pl: Weryfikacja strony Pinterest:

en: Places a link to your Sitemap.xml into your virtual Robots.txt file.
pl: Umieszcza odnośnik do Sitemap.xml w twoim wirtualnym pliku Robots.txt.

en: Please Note:
pl: Prosimy zwrócić uwagę:

en: Please refer to the document for each tool for help in using these to debug your social meta.
pl: Prosimy czytaj dokumentację danego narzędzia by uzyskać pomoc w sprawie korzystania z tych narzędzi by debugować swoje social meta.

en: Please review your settings below and click %s to build your sitemap; then, %s.
pl: Przejrzyj swoje ustawienia poniżej i kliknij %s by stworzyć swoją mapę strony, a następnie %s.

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Politician
pl: Polityk

en: Post Author Image
pl: Postuj Obraz Autora

en: Post Title Format:
pl: Format tytułu dla wpisu:

en: Post Types
pl: Rodzaje wpisów

en: Potential conflict with unknown file %s.
pl: Potencjalny konflikt z nieznanym plikiem %s.

en: Press the Scan button to scan your posts for videos! Do this if video content from a post or posts is not showing up in your sitemap.
pl: Wciśnij przycisk Skanuj, aby wyszukać filmy w swoich postach! Należy wykonać tą procedurę, jeśli zawartość wideo z wpisu lub wpisów nie pokazuje się w mapie strony.

en: Press the connect button to connect with Google Analytics; or if already connected, press the disconnect button to disable and remove any stored analytics credentials.
pl: Wciśnij przycisk połącz, by połączyć z Google Analytics. Jeśli jesteś już połączony, wciśnij przycisk rozłącz, by zablokować i usunąć przechowywane dane logowania.

en: Press this button to have Facebook re-fetch and debug this page.
pl: Naciśnij ten przycisk aby Facebook ponownie wczytał i debugował tą stronę.

en: Preview Snippet
pl: Podgląd urywka

en: Priorities
pl: Priorytety

en: Privacy Settings
pl: Ustawienia Prywatności

en: Pro Version
pl: Wersja Pro

en: Pro Version Only
pl: Tylko Wersja Pro

en: Product
pl: Produkt

en: Profile
pl: Profil

en: Proposed Changes
pl: Sugerowane zmiany

en: Public Figure
pl: Osoba Publiczna

en: Purchase one now
pl: Zakup już teraz

en: Raise execution time
pl: Zwiększ czas wykonywania

en: Raise memory limit
pl: Zwiększ limit pamięci

en: Read the All in One SEO Pack user guide
pl: Przeczytaj instrukcję użytkownika All in One SEO Pack

en: Reading Settings
pl: Ustawienia Czytania

en: Referer Blocklist
pl: Blocklista Referencji

en: Remove Descriptions For Paginated Pages:
pl: Usuń opisy dla stronicowanych stron:

en: Remove Stored Credentials
pl: Usuń przechowywane dane logowania

en: Rename Conflicting Files
pl: Zmień nazwę konfliktujących plików.

en: Renamed %s to %s.
pl: Zmieniono nazwę %s na %s.

en: Reset ALL Settings to Defaults
pl: Przywróć WSZYSTKIE ustawienia na domyśne

en: Reset Dismissed Notices
pl: Zresetuj odrzucone wskazówki

en: Reset Features
pl: Zresetuj funkcjonalności

en: Reset General Settings to Defaults
pl: Resetuj ustawienia ogólne na domyślne

en: Restaurant
pl: Restauracja

en: Restrict Access to Video Sitemap
pl: Ogranicz dostęp do mapy filmów

en: Review Your Settings
pl: Sprawdź swoje ustawienia

en: Revisions
pl: Poprawki

en: Rewrite Titles:
pl: Zamieniaj tytuły:

en: Robots.txt editor
pl: Edytor Robots.txt

en: Row %s not found; no rows were deleted.
pl: Wiersz %s nie znaleziony. Nie skasowano wierszy.

en: Rule Type
pl: Rodzaj reguły

en: Run Shortcodes In Autogenerated Descriptions:
pl: Korzystaj ze skrótów w automatycznie generowanych opisach:

en: Run Shortcodes In Description
pl: Korzystaj ze Skrótów w Opisie

en: Run Shortcodes In Title
pl: Korzystaj ze Skrótów w Tytule

en: Run shortcodes that appear in social description meta tags.
pl: Używaj skrótów, które pojawiają się w opisach tagów social meta.

en: Run shortcodes that appear in social title meta tags.
pl: Używaj skrótów, które pojawiają się w tagach social meta.

en: SEO Data Import
pl: Import Danych SEO

en: SEO Description
pl: Opis SEO

en: SEO Keywords
pl: Słowa kluczowe SEO

en: SEO Settings
pl: Ustawienia SEO

en: SEO Title
pl: Tytuł SEO

en: SEO for Custom Post Types:
pl: SEO dla wpisów, które mają indywidualne szablony:

en: SEO on only these post types:
pl: SEO wyłącznie w tych typach postów:

en: SEO on only these taxonomies:
pl: SEO w tylko tych klasyfikacjach:

en: SFWD Debug Mail From Site %s.
pl: SFWD Debug Mail ze strony %s.

en: SQL Mode
pl: Tryb SQL

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Robots.txt File
pl: Zapisz plik Robots.txt

en: Scan
pl: Skanuj

en: Scan Header
pl: Skanuj Nagłówek

en: Scan Now
pl: Skanuj Teraz

en: Scan Posts For Videos
pl: Skanuj posty w poszukiwaniu filmów

en: Scan Social Meta
pl: Skanuj Social Meta

en: Scan your site for duplicate social meta tags.
pl: Skanuj swoją stronę w poszukiwaniu duplikatów tagów social meta.

en: Schedule Updates
pl: Zaplanuj Aktualizacje

en: School
pl: Szkoła

en: Search Title Format:
pl: Format tytułu dla strony wyszukiwania:

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
pl: Sprawdzenie Bezpieczeństwa - Jeśli widzisz ten błąd, wyloguj się i zaloguj ponownie w WordPress

en: Select Individual
pl: Wybierz indywidualnie

en: Select OG:Image Source
pl: Wybierz Źródło Obrazu OG

en: Select a valid All in One SEO Pack ini file and click 'Import' to import options from a previous state or install of All in One SEO Pack.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
pl: Wybierz prawidłowy plik ini All in One SEO Pack i kliknij 'Importuj' by zaimportować opcje z poprzednich ustawień lub zainstaluj pakiet All in One SEO Pack. <br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Kliknij tutaj by znaleźć dokumentację o tym ustawieniu</a>

en: Select the Open Graph type that best describes the content of this Page or Post.
pl: Wybierz typ Open Graph, który najlepiej opisuje zawartość tej strony lub postu.

en: Select the default type of Twitter card to display.
pl: Wybierz domyślny typ wyświetlanej karty Twitter.

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
pl: Wybierz, które rodzaje postów pojawiają się na twojej mapie strony.

en: Select which Post Types you want to export your All in One SEO Pack meta data for.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
pl: Wybierz dla których rodzajów wpisów chcesz eksportować swoje meta dane All in One SEO Pack.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Kliknij tutaj po dokumentację o tym ustawieniu</a>

en: Select which Post Types you want to use All in One SEO Pack to set Open Graph meta values for.
pl: Wybierz dla których Rodzajów Postów chcesz ustawiać wartości Open Graph meta za pomocą All in One SEO Pack.

en: Select which taxonomy archives appear in your sitemap
pl: Wybierz, które archiwa klasyfikacji pojawiają się na twojej mapie strony.

en: Sent to %s.
pl: Wysłane do %s.

en: Server
pl: Serwer

en: Set Preferred Site Name:
pl: Ustaw preferowaną nazwę strony:

en: Set Protocol For Canonical URLs:
pl: Ustaw protokół dla kanonicznych URL:

en: Set protocol for canonical URLs.
pl: Ustaw protokół dla kanonicznych URL.

en: Set the Open Graph type for your website as either a blog or a website.
pl: Ustaw typ Open Graph dla swojej strony w postaci bloga lub strony internetowej.

en: Set the default NOFOLLOW setting for each Post Type.
pl: Ustaw domyślne ustawienie NOFOLLOW dla każdego typu postu.

en: Set the default NOINDEX setting for each Post Type.
pl: Ustaw domyślne ustawienie NOINDEX dla każdego typu postu.

en: Set the default noodp setting for each Post Type.
pl: Ustaw domyślną wartość noodp dla każdego typy Postów.

en: Set the default noydir setting for each Post Type.
pl: Ustaw domyślą wartość noydir dla każdego typu postów.

en: Set the label for this page menu item.
pl: Ustaw etykietę dla tego obiektu z menu strony.

en: Set the title attribute for menu links.
pl: Ustaw atrybut nazwy dla menu odnośników.

en: Settings export file for All in One SEO Pack
pl: Eksportowany plik ustawień dla All in One SEO Pack

en: Show Column Labels for Custom Post Types:
pl: Pokaż kolumnę etykiet we własnych typach postów:

en: Show Facebook Author on Articles
pl: Pokazuj Autora Facebook w Artykułach

en: Show Facebook Publisher on Articles
pl: Pokazuj Wydawcę Facebook w Artykułach

en: Show Only Posts With Videos
pl: Pokazuj jedynie posty z filmami

en: Show Twitter Author
pl: Pokaż Autora Twitter

en: Shows log of most recent requests from blocked bots. Note: this will not track any bots that were already blocked at the web server / .htaccess level.
pl: Pokazuje log najnowszych prób połączenia od zablokowanych botów. Wskazówka: nie będzie ona śledziła botów które zostały już zablokowane przez serwer web / z poziomu .htaccess.

en: Sign up today and receive a free copy of the e-book 5 SEO Tips for WordPress ($39 value).
pl: Zapisz się dzisiaj i otrzymaj darmową kopię e-booka 5 SEO Tips for WordPress (wartość $39).

en: Site Name
pl: Nazwa Strony

en: Site URL
pl: Adres strony:

en: Sitemap Status
pl: Status mapy strony

en: Slug may not be empty!
pl: Slug nie może być pusty!

en: Social Profile Links
pl: Odnośniki do Profili Społecznościowych

en: Social Settings
pl: Ustawienia Społecznościowe

en: Some plugins and themes do not share similar data, or they store data in a non-standard way. If we cannot import this data, it will remain unchanged in your database. Any compatible SEO data will be displayed for you to review. If a post or page already has SEO data in All in One SEO Pack, we will not import data from another plugin/theme.
pl: Niektóre pluginy nie współdzielą tych samych danych, lub przechowują dane w niestandardowy sposób. Jeśli nie jesteśmy w stanie ich zaimportować, pozostaną niezmienione w twojej bazie danych. Każde zgodne dane SEO zostaną wyświetlone dla twojego wglądu. Jeśli post lub stron posiada już dane SEO w All in One SEO Pack, nie będziemy importować danych z innego pluginu/motywu.

en: Song
pl: Piosenka

en: Sorry, something went wrong. Please try again
pl: Przepraszamy, coś poszło nie tak. Prosimy spróbować ponownie

en: Specifies the name of your sitemap file. This will default to 'sitemap'.
pl: Określa nazwę twojego pliku mapy strony. Domyślnie jest to 'sitemap'.

en: Specify A Preferred Name:
pl: Określ preferowaną nazwę:

en: Specify Image Height
pl: Określ Wysokość Obrazu

en: Specify Image Width
pl: Określ Szerokość Obrazu

en: Specify Publisher URL:
pl: Określ URL wydawcy:

en: Specify Video Height
pl: Określ Wysokość Wideo

en: Specify Video Width
pl: Określ Szerokość Wideo

en: Split long sitemaps into separate files.
pl: Rozdziel długie mapy strony w oddzielne pliki.

en: Sports League
pl: Liga Sportowa

en: Sports Team
pl: Drużyna Sportowa

en: State Province
pl: Prowincja

en: Static front page detected, suggested Facebook Object Type is 'website'.
pl: Wykryto statyczną stronę główną, sugerowany Typ Obiektu Facebook to 'strona internetowa'.

en: Stop badly behaving bots from slowing down your website.
pl: Powstrzymaj boty przed spowalnianiem twojej strony.

en: Submit
pl: Prześlij

en: Successfully notified %s about changes to your sitemap at %s.
pl: Z powodzeniem poinformowano %s o zmianach w twojej mapie strony na %s.

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Summary Large Image
pl: Duży Obraz Podsumowania

en: Support
pl: Wsparcie

en: Support Forum
pl: Forum Wsparcia

en: System Status
pl: Status Systemu

en: TV Show
pl: Program telewizyjny

en: Tag Title Format:
pl: Format tytułu dla stron tagów:

en: Taxonomies
pl: Klasyfikacje

en: Taxonomy Title Format:
pl: Format nazwy klasyfikacji:

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
pl: Dziękujemy za korzystanie z najnowszego i najlepszego pakietu All in One SEO Pack Pro! Prosimy sprawdź swoje ustawienia, gdyż zawsze udostępniamy dla ciebie nowe funkcjonalności!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! New since 2.2: Control who accesses your site with the new Robots.txt Editor and File Editor modules!  Enable them from the Feature Manager.  Remember to review your settings, we have added some new ones!
pl: Dziękujemy za korzystanie z najnowszej i najlepszej All in One SEO Pack! Nowości w 2.2: Kontroluj kto ma dostęp do twojej strony z nowym edytorem Robots.txt i modułami edycji pliku! Aktywuj je z poziomu menedżera funkcjonalności. Pamiętaj by sprawdzić swoje ustawienia, dodaliśmy pewne nowe rzeczy!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
pl: Dziękujemy za korzystanie z najnowszej i najlepszej All in One SEO Pack! Prosimy sprawdź swoje ustawienia, ponieważ zawsze dodajemy dla ciebie nowe funkcjonalności!

en: Thank you for your donation, it helps keep this plugin free and actively developed!
pl: Dziękujemy za dotację, dzięki niej ten plugin jest darmowy i aktywnie rozwijany!

en: Thank you!
pl: Dziękujemy!

en: The Home Description is the Open Graph description for your home page.
pl: Opis Strony Domowej to opis Open Graph używany dla twojej strony domowej.

en: The Home Image is the Open Graph image for your home page.
pl: Obraz Strony Domowej to obraz Open Graph używany dla twojej strony domowej.

en: The Home Tag allows you to add a list of keywords that best describe your home page content.
pl: Tag Strony Domowej pozwala ci na dodawanie listy słów kluczowych, które najlepiej opisują zawartość twojej strony domowej.

en: The Home Title is the Open Graph title for your home page.
pl: Tytuł Strony Domowej to tytuł Open Graph używany dla twojej strony domowej.

en: The META description for this page. This will override any autogenerated descriptions.
pl: Opis META dla tej strony. Będzie to nadpisywało dowolne automatycznie generowane opisy.

en: The Site Name is the name that is used to identify your website.
pl: Nazwa Strony to nazwa używana do identyfikowania twojej strony internetowej.

en: The following macros are supported:
pl: Dozwolone są następujące znaczniki:

en: The frequency of the page.
pl: Częstość strony.

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
pl: Wykryto wtyczkę All-In-One SEO. Czy chcesz %szaimportować jej ustawienia%s?

en: The plugin Yoast SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s into All in One SEO Pack?
pl: Wykryto plugin Yoast SEO. Czy chcesz %szaimportować jego ustawienia%s do All in One SEO Pack?

en: The priority of the page.
pl: Priorytet strony.

en: The red indicator means that the syntax is invalid for a robots.txt file.
pl: Czerwony wskaźnik oznacza, że sformułowanie jest nieprawidłowe dla pliku Robots.txt.

en: The yellow indicator means that a non-standard extension was recognized; not all crawlers may recognize it or interpret it the same way. The Allow and Sitemap directives are commonly used by Google and Yahoo.
pl: Żółty wskaźnik oznacza, że rozpoznano niestandardowe rozszerzenie, nie wszystkie analizatory mogą rozpoznać i zinterpretować je w ten sam sposób. Dyrektywy Zezwól i Mapa strony są często wykorzystywane przez Google oraz Yahoo.

en: Themes
pl: Szablony

en: There are no other modules currently loaded!
pl: Obecnie nie ma innych załadowanych modułów!

en: This Open Graph meta allows you to add a general section name that best describes this content.
pl: To Open Graph meta pozwala ci na dodawanie generalnej nazwy sekcji, która najlepiej opisuje tą zawartość.

en: This Open Graph meta allows you to add a list of keywords that best describe this content.
pl: To Open Graph meta pozwala ci na dodawanie listy słów kluczowych, które najlepiej opisują tą zawartość.

en: This allows you to set the title tags for each Custom Post Type.
pl: To pozwala na ustawienie nazw tagów dla każdego własnego typu postów.

en: This controls the format of Meta Descriptions.The following macros are supported:
pl: Kontroluje format Meta Opisów. Następujące makro są obsługiwane:

en: This controls the format of the title tag for Author Archives.<br />The following macros are supported:
pl: Kontroluje format nazwy tagu Archiwów Autora.<br />Następujące makro są obsługiwane:

en: This controls the format of the title tag for Category Archives.<br />The following macros are supported:
pl: Kontroluje format nazwy tagu dla Archiwów Kategorii.<br />Następujące makro są obsługiwane:

en: This controls the format of the title tag for Custom Post Archives.<br />The following macros are supported:
pl: Kontroluje format nazwy tagu dla Archiwów Własnych Postów.<br />Następujące makro są obsługiwane:

en: This controls the format of the title tag for Date Archives.<br />The following macros are supported:
pl: Kontroluje format nazwy tagu dla Archiwum Dat.<br />Następujące makro są obsługiwane:

en: This controls the format of the title tag for Pages.<br />The following macros are supported:
pl: Kontroluje format nazwy tagu dla Stron.<br />Następujące makro są wspierane:

en: This controls the format of the title tag for Posts.<br />The following macros are supported:
pl: Kontroluje format tytułu tagu dla Postów.<br />Następujące makro są wspierane:

en: This controls the format of the title tag for Tag Archives.<br />The following macros are supported:
pl: Kontroluje format nazwy tagu dla archiwum tagów.<br />Następujące makro są obsługiwane:

en: This controls the format of the title tag for the 404 page.<br />The following macros are supported:
pl: Kontroluje format nazwy tagu dla strony 404.<br />Następujące makro są obsługiwane:

en: This controls the format of the title tag for the Search page.<br />The following macros are supported:
pl: Kontroluje format nazwy tagu dla strony Wyszukiwania.<br />Następujące makro są obsługiwane:

en: This controls the format of the title tag for your Home Page.<br />The following macros are supported:
pl: Kontroluje format nazwy tagu dla twojej Strony Domowej.<br />Wspierane są następujące makro:

en: This enables support for IP Anonymization in Google Analytics.
pl: To włącza wsparcie dla ukrywania IP w Google Analytics.

en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.
pl: To włącza wsparcie dla Wyświetlania Opcji Reklamodawcy w Google Analytics.

en: This enables support for the Enhanced Ecommerce in Google Analytics.
pl: To włącza wsparcie dla Enhanced Ecommerce w Google Analytics.

en: This enables support for the Enhanced Link Attribution in Google Analytics.
pl: To włącza wsparcie dla Enhanced Link Attribution w Google Analytics.

en: This is the Open Graph description of this Page or Post.
pl: Jest to opis Open Graph tej strony lub postu.

en: This is the Open Graph title of this Page or Post.
pl: Jest to tytuł Open Graph tej strony lub postu.

en: This is the list of disallowed referers used for blocking bad bots.
pl: To jest lista niedozwolonych referencji wykorzystywanych do blokowania bad botów.

en: This is the list of disallowed user agents used for blocking bad bots.
pl: To jest lista wzbronionych agentów użytkownika wykorzystywanych do blokowania bad botów.

en: This lets you select which screens display the SEO Title, SEO Keywords and SEO Description columns.
pl: To pozwala ci wybrać, które ekrany pokazują nazwę SEO, słowa kluczowe SEO oraz kolumny Opisu SEO.

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
pl: Ta opcja pozwala na włączenie używania Meta Słów Kluczowych na całej stronie.

en: This option lets you choose which image will be displayed by default for the Open Graph image. You may override this on individual posts.
pl: Ta opcja pozwala ci wybrać, który obraz będzie domyślnie wyświetlany jako obraz Open Graph. Możesz nadpisać tą opcję przy poszczególnych postach.

en: This option lets you fall back to the default image if no image could be found above.
pl: Ta opcja pozwala ci na powrót do domyślnego obrazu, jeśli żaden obraz nie będzie znaleziony powyżej.

en: This option lets you select the Open Graph image that will be used for this Page or Post, overriding the default settings.
pl: Ta opcja pozwala ci wybrać obraz Open Graph, który będzie używany dla tej strony lub postu, nadpisując domyślne ustawienia.

en: This option lets you set a default height for your images, where unspecified.
pl: Ta opcja pozwala ci na określenie domyślnej wysokości twoich obrazów, kiedy nie jest to dookreślone.

en: This option lets you set a default width for your images, where unspecified.
pl: Ta opcja pozwala ci ustawić domyślną szerokość twojego obrazu, kiedy nie jest to dookreślone.

en: This option lets you specify a link to the Open Graph video used on this Page or Post.
pl: Ta opcja pozwala ci określić link do swojego wideo Open Graph używanego na tej stronie lub w tym poście.

en: This option lets you upload an image to use as the Open Graph image for this Page or Post.
pl: Ta opcja pozwala ci przesłać obraz, który będzie wykorzystywany jako obraz Open Graph dla tej strony lub postu.

en: This option sets a default image that can be used for the Open Graph image. You can upload an image, select an image from your Media Library or paste the URL of an image here.
pl: Ta opcja ustawia domyślny obraz, który może być używany jako obraz Open Graph. Możesz przesłać obraz, wybrać obraz z twojej Biblioteki Mediów lub wkleić URL obrazu w tym miejscu.

en: This option will automatically generate Canonical URLs for your entire WordPress installation.  This will help to prevent duplicate content penalties by <a href=\'http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2009/02/specify-your-canonical.html\' target=\'_blank\'>Google</a>.
pl: Ta opcja automatycznie wygeneruje Kanoniczne URL dla całej twojej instalacji WordPress. Pomoże to w zapobieganiu tworzenia duplikatów blokowanej zawartości<a href=\'http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2009/02/specify-your-canonical.html\' target=\'_blank\'>Google</a>.

en: This setting allows you to raise your PHP execution time to a reasonable value.
pl: To ustawienie pozwala ci zwiększyć czas wykonywania PHP do rozsądnej wielkości.

en: This setting allows you to raise your PHP memory limit to a reasonable value. Note: WordPress core and other WordPress plugins may also change the value of the memory limit.
pl: To ustawienie pozwala ci zwiększyć limit pamięci PHP do rozsądnej wielkości. Wskazówka: WordPress core i inne pluginy WordPress mogą również zmieniać wartość limitu pamięci.

en: This string gets appended/prepended to titles of paged index pages (like home or archive pages).
pl: Ten wiersz jest dołączany do tytułów stronicowanych stron indeksów (jak strona domowa lub archiwum).

en: This will be the Meta Description for your homepage. This is independent of any other option. The default is no Meta Description at all if this is not set.
pl: Będzie to Meta Opis twojej strony domowej. Jest to niezależne od dowolnej innej opcji. Domyślnie brak jest Meta Opisu, jeśli ta wartość jest nieustawiona.

en: This will be the license key received when the product was purchased. This is used for automatic upgrades.
pl: Będzie to klucz licencji otrzymany po zakupie produktu. Jest on wykorzystywany do automatycznych aktualizacji.

en: This will show or hide the advanced options for SEO for Custom Post Types.
pl: To będzie pokazywać lub ukrywać zaawansowane opcje SEO dla własnych typów postów.

en: Title
pl: Tytuł

en: Title Attribute
pl: Atrybut Tytułu

en: Title Format:
pl: Format tytułu:

en: Title Settings
pl: Ustawienia Tytułu

en: Track Blocked Bots
pl: Śledź Zablokowane Boty.

en: Track Multiple Domains:
pl: Śledź wiele domen:

en: Track Outbound Links:
pl: Śledź zewnętrzne linki:

en: Tracking Domain:
pl: Domena śledzenia:

en: Twitter Card Type
pl: Rodzaj Karty Twitter

en: Twitter Domain
pl: Domena Twitter

en: Twitter Settings
pl: Ustawienia Twitter

en: Twitter Site
pl: Strona Twitter

en: UPGRADE TO PRO VERSION
pl: AKTUALIZUJ DO WERSJI PRO

en: URL to the page.
pl: URL do strony.

en: Unauthorized access; try reloading the page.
pl: Nieautoryzowany dostęp: spróbuj ponownie wczytać stronę.

en: University
pl: Uniwersytet

en: Unprotect Post Meta Fields:
pl: Nie chroń pól Post Meta:

en: Update .htaccess
pl: Aktualizuj .htaccess

en: Update Features
pl: Aktualizuj funkcjonalności

en: Update Options
pl: Zaktualizuj ustawienia

en: Update Robots.txt File
pl: Aktualizuj plik Robots.txt

en: Update Sitemap
pl: Zaktualizuj mapę strony

en: Update robots.txt
pl: Aktualizuj robots.txt

en: Updated .htaccess rules.
pl: Zaktualizowano regułę .htaccess.

en: Updated sitemap settings.
pl: Zaktualizowano ustawienia mapy strony.

en: Upgrade To Pro
pl: Rozszerz do Pro

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro Version
pl: Rozszerz do Wersji Pro All in One SEO Pack

en: Upgrade to Pro
pl: Rozszerz do Pro

en: Use AIOSEO Title and Description
pl: Używaj Tytułu i Opisu AIOSEO

en: Use Categories In Article Tags
pl: Używaj Kategorii w Tagach Artykułu

en: Use Categories for META keywords:
pl: Użyj nazw kategorii jako słów kluczowych:

en: Use Custom Blocklists
pl: Korzystaj z własnej Blocklisty

en: Use Custom Field For Image
pl: Używaj Domyślnego Pola dla Obrazu

en: Use Default If No Image Found
pl: Używaj Domyślnego Jeśli Nie Znaleziono Obrazu

en: Use Keywords In Article Tags
pl: Używaj Słów Kluczowych w Tagach Artykułu

en: Use Keywords:
pl: Używaj słów kluczowych:

en: Use Original Title:
pl: Używaj oryginalnej nazwy:

en: Use Post Tags In Article Tags
pl: Używaj Tagów Postów w Tagach Artykułów

en: Use Schema.org Markup
pl: Używaj oznaczenia Schema.org

en: Use Static Front Page Instead
pl: Używaj w zamian statycznej strony głównej

en: Use Tags for META keywords:
pl: Użyj tagów jako słów kluczowych:

en: Use Universal Analytics:
pl: Używaj Universal Analytics:

en: Use catergories in generated article tags.
pl: Używaj kategorii w generowanych tagach artykułu.

en: Use keywords in generated article tags.
pl: Używaj słów kluczowych w generowanych tagach artykułu.

en: Use nofollow for paginated pages/posts:
pl: Użyj parametru nofollow dla stronicowanych postów/stron:

en: Use noindex for Author Archives:
pl: Używaj parametru noindex dla archiwów tagów:

en: Use noindex for Categories:
pl: Uzyj parametru noindex dla stron kategorii:

en: Use noindex for Date Archives:
pl: Używaj parametru noindex dla archiwów dat:

en: Use noindex for Tag Archives:
pl: Użyj parametru noindex dla archiwum tagów:

en: Use noindex for Taxonomy Archives:
pl: Użyj parametru noindex dla archiwów klasyfikacji:

en: Use noindex for paginated pages/posts:
pl: Użyj parametru noindex dla stronicowanych postów/stron:

en: Use noindex for the 404 page:
pl: Użyj parametru noindex dla strony 404:

en: Use noindex for the Search page:
pl: Użyj parametru noindex dla strony wyszukiwania:

en: Use output buffering to ensure that the title gets rewritten. Enable this option if you run into issues with the title tag being set by your theme or another plugin.
pl: Używaj wychodzącego buforowania dla zapewnienia przepisania tytułu. Aktywuj tą opcję jeśli napotkasz problemy z nazwą tagu ustawianą przez twój motyw lub inny plugin.

en: Use page slugs or page IDs, seperated by commas, to exclude pages from the sitemap.
pl: Korzystaj ze slugów strony lub ID strony oddzielonych przecinkami, by wyłączyć je z mapy strony.

en: Use post tags in generated article tags.
pl: Używaj tagów postów w generowanych tagach artykułu.

en: Use rewrites to generate your sitemap on the fly. NOTE: This is required for WordPress Multisite.
pl: Korzystaj z przepisywania by generować swój pik sitemap na bieżąco. WSKAZÓWKA: Jest to wymagane przez WordPress Multisite.

en: Use the drop down below to choose which plugin or theme you wish to import SEO data from.
pl: W poniższej rozwijanej liście wybierz, z których pluginów lub motywów chcesz zaimportować dane SEO.

en: Use the new Universal Analytics tracking code for Google Analytics.
pl: Używaj nowego kodu śledzenia Universal Analytics od Google Analytics.

en: Use the rule builder below to add rules to create a new Robots.txt file.  If you already have a Robots.txt file you should use the File Editor feature in All in One SEO Pack to edit it or you can delete your current Robots.txt file and start a new one with the rule builder below.
pl: Korzystaj z poniższego kreatora reguł by dodać nowe reguły i stworzyć nowy plik Robots.txt. Jeśli masz już plik Robots.txt powinieneś skorzystać z narzędzia Edytora Plików w pakiecie All in One SEO Pack by go edytować. Możesz też usunąć obecny plik Robots.txt i stworzyć nowy przy użyciu poniższego kreatora reguł.

en: Use the system default
pl: Używaj domyślnej wielkości systemowej

en: Use these checkboxes to select which Post Types you want to use All in One SEO Pack with.
pl: Wybierz dla których typów postów chcesz używać All in One SEO Pack.

en: Use these checkboxes to select which Taxonomies you want to use All in One SEO Pack with.
pl: Zaznacz te klasyfikacje, z których chcesz korzystać w swoim pakiecie All in One SEO Pack.

en: Use this option to enable tracking of multiple or additional domains.
pl: Użyj tej opcji, by aktywować śledzenie wielu lub dodatkowych domen.

en: Use wp_title to get the title used by the theme; this is disabled by default. If you use this option, set your title formats appropriately, as your theme might try to do its own title SEO as well.
pl: Używaj wp_title by brać tytuł używany przez motyw - domyślnie jest to zablokowane. Jeśli użyjesz tej opcji, odpowiednio ustaw tytuły formatów, gdyż twój motyw może usiłować narzucić własne SEO tytułu.

en: User Agent Blocklist
pl: Blocklista Agentów Użytkownika

en: Version
pl: Wersja

en: Video Sitemap
pl: Mapa filmików

en: View the Changelog
pl: Zobacz Changelog

en: Warning: You're blocking access to search engines.
pl: Uwaga: Blokujesz dostęp dla wyszukiwarek.

en: Warning: a static sitemap '%s' generated by All in One SEO Pack %s on %s already exists that may conflict with dynamic sitemap generation.
pl: Ostrzeżenie: statyczna mapa strony '%s' wygenerowana przez All in One SEO Pack %s na %s już istnieje i może przeszkadzać dynamicznemu generowaniu mapy strony.

en: Warning: dynamic sitemap generation must have permalinks enabled.
pl: Ostrzeżenie: dynamiczne generowanie mapy strony wymaga aktywnych permalinków.

en: Warning: your privacy settings are configured to ask search engines to not index your site; you can change this under %s for your blog.
pl: Ostrzeżenie: twoje ustawienia prywatności są tak skonfigurowane, by wyszukiwarki nie indeksowały twojej strony. Możesz to zmienić w menu %s swojego bloga.

en: Watch video tutorials
pl: Zobacz instruktaż wideo

en: We've detected you're running WooCommerce.
pl: Wykryliśmy, że korzystasz z WooCommerce.

en: Webmaster Verification
pl: Weryfikacja Webmaster

en: Website
pl: Strona internetowa

en: Weekly
pl: Tygodniowo

en: Welcome to Version %s!
pl: Witaj w Wersji %s!

en: What Does This Mean?
pl: Co to oznacza?

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Pages. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
pl: To co wprowadzisz tutaj będzie kopiowane dosłownie do nagłówków wszystkich Stron. Możesz wprowadzić dowolne dodatkowe nagłówki tutaj, nawet odnośniki do stylów.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Posts. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
pl: To co wprowadzisz tutaj będzie kopiowane dosłownie do nagłówków wszystkich Postów. Możesz wprowadzić dowolne dodatkowe nagłówki tutaj, nawet odnośniki do stylów.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the front page if you have set a static page in Settings, Reading, Front Page Displays. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets. This will fall back to using Additional Page Headers if you have them set and nothing is entered here.
pl: To co wprowadzisz tutaj będzie kopiowane dosłownie do nagłówków strony głównej, jeśli ustawiłeś stronę statyczną w Ustawienia, Czytanie, Wyświetlanie Strony Głównej. Możesz wprowadzić dowolne dodatkowe nagłówki tutaj, nawet odnośniki do stylów. Powróci do używania Dodatkowych Nagłówków Strony, jeśli ustawiłeś je, a w tym miejscu nic nie wprowadzono.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the home page if you have Front page displays your latest posts selected in Settings, Reading.  It will also be copied verbatim to the header on the Posts page if you have one set in Settings, Reading. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
pl: To co wprowadzisz tutaj będzie kopiowane dosłownie do nagłówków strony domowej, jeśli wybrałeś wyświetlanie ostatnich postów w Ustawienia, Czytanie. Będzie to również kopiowane dosłownie do nagłówka w stronie Postów jeśli masz taki ustawiony w Ustawienia, Czytanie. Możesz wprowadzić dowolny dodatkowy nagłówek, nawet odnośniki do stylów.

en: WordPress DB Version
pl: Wersja Bazy Danych dla WordPress

en: WordPress Version
pl: Wersja WordPress

en: XML Sitemap
pl: Mapa strony XML

en: XML Sitemaps
pl: Mapa strony XML

en: Yes
pl: Tak

en: You can %s click here%s to go to your reading settings and toggle your blog visibility.
pl: Możesz %s kliknąć tutaj%s by przejść do swoich ustawień czytania i przełączyć widoczność swojego bloga.

en: You do not have access to this page; try logging in as an administrator.
pl: Nie masz dostępu do tej strony; spróbuj zalogować się jako administrator.

en: You may choose to export settings from active modules, and content from post data.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
pl: Możesz wybrać eksportowanie ustawień z aktywnych modułów i zawartości z danych postów.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Kliknij tutaj po dokumentację o tym ustawieniu</a>

en: Your Robots.txt file has been optimized.  Here are the results and recommendations.  Click the Update Robots.txt File button below to write these changes to your Robots.txt file.  Click the Disregard Changes button to ignore these recommendations and keep your current Robots.txt file.
pl: Twój plik Robots.txt został zoptymalizowany. Oto wyniki i zalecenia. Kliknij poniższy przycisk Aktualizuj plik Robots.txt by zapisać te zmiany w swoim pliku Robots.txt. Kliknij przycisk Usuń zmiany, by zignorować zalecenia i zachować obecny plik Robots.txt.

en: archive pages
pl: strony archiwalne

en: author pages
pl: strony autora

en: by %s of %s.
pl: przez %s z %s.

en: compressed
pl: skompresowane

en: dynamic
pl: dynamiczne

en: frequency
pl: częstotliwość

en: homepage
pl: strona domowa

en: posts
pl: posty

en: priority
pl: priorytet

en: static
pl: statyczne

en: taxonomies
pl: klasyfikacje

en: view your sitemap
pl: Zobacz swoją mapę strony
