Plugins - bbPress - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (1023 entries)

en:  (+ %d hidden)
el_GR:  (+ %d κρυφά)

en: "0" to show only root - "any" to show all
el_GR: "0" για επίδειξη μόνο ρίζας - "any" για επίδειξη όλων

en: "Anonymous Posting" allows guest users who do not have accounts on your site to both create topics as well as replies.
el_GR: "Ανώνυμη Δημοσίευση" επιτρέπει στους επισκέπτες οι οποίοι δεν διαθέτουν λογαριασμό στην ιστοσελίδα σας να δημιουργούν θέματα καθώς και να απαντούν.

en: "Throttle time" is the amount of time required between posts from a single author. The higher the throttle time, the longer a user will need to wait between posting to the forum.
el_GR: "Ρύθμιση χρόνου" είναι το χρονικό διάστημα που απαιτείται μεταξύ των δημοσιεύσεων από ένα συντάκτη. Όσο υψηλότερος είναι ο χρόνος, τόσο περισσότερο ο χρήστης θα πρέπει να περιμένει για να ξαναδημοσιεύσει στη συζήτηση.

en: %1$s replied to the topic %2$s in the forum %3$s
el_GR: Ο/Η %1$s απάντησε στο θέμα %2$s στη συζήτηση %3$s

en: %1$s reported this %2$s as not spam
el_GR: Ο/Η %1$s ανέφερε το %2$s σαν μη ανεπιθύμητο

en: %1$s reported this %2$s as spam
el_GR: Ο/Η %1$s ανέφερε το %2$s σαν ανεπιθύμητο

en: %1$s started the topic %2$s in the forum %3$s
el_GR: Ο/Η %1$s ξεκίνησε το θέμα %2$s στη συζήτηση %3$s

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Post Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum topic.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
el_GR: %1$s έγραψε:
    
    %2$s
    
    Συνδέσμος ανάρτησης: %3$s
    
    -----------
    
    Λαμβάνεις αυτό το μήνυμα επειδή έχετε ζητήση παρακολούθηση στο θέμα συζήτησης.
    
    Συνδέσου κι επισκέψου το θέμα για να σταματήσεις την παρακολούθηση από τέτοια μηνύματα.

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Topic Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
el_GR: %1$s έγραψε:
    
    %2$s
    
    Σύνδεσμος θέματος: %3$s
    
    -----------
    
    Λαμβάνεις αυτό το μήνυμα επειδή είσαι συνδρομητής στο θέμα συζήτησης.
    
    Συνδέσου κι επισκέψου το θέμα για να σταματήσεις τη συνδρομή από τέτοια μηνύματα.

en: %s Favorites
el_GR: %s Αγαπημένα

en: %s Profile
el_GR: %s Προφίλ

en: %s Replies
el_GR: %s Απαντήσεις

en: %s Subscriptions
el_GR: %s Παρακολουθήσεις

en: %s Topics
el_GR: %s θέματα

en: %s ago
el_GR: %s πριν

en: %s page
el_GR: %s σελίδα

en: %s reply | %s replies
el_GR[0]: %s απάντηση
el_GR[1]: %s απαντήσεις

en: %s topic | %s topics
el_GR[0]: %s θέμα
el_GR[1]: %s θέματα

en: %s voice | %s voices
el_GR[0]: %s φωνή
el_GR[1]: %s φωνές

en: %s's Favorites
el_GR: Τα αγαπημένα του/της %s

en: %s's Profile
el_GR: Προφίλ του/της %s

en: %s's Replies Created
el_GR: Απαντήσεις που έγιναν από τον/την %s

en: %s's Subscriptions
el_GR: Οι συνδρομές του/της %s

en: %s's Topics Started
el_GR: Το θέμα ξεκίνησε ο/η %s

en: &mdash; Forum root &mdash;
el_GR: &mdash; Ρίζα συζητήσεων &mdash;

en: &mdash; No parent &mdash;
el_GR: &mdash; Κανένας γονέας &mdash;

en: &mdash; No role for these forums &mdash;
el_GR: &mdash; Κανένας ρόλος για αυτές τις συζητήσεις &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
el_GR: &mdash; Κανένας ρόλος σ' αυτόν τον δικτυακό τόπο &mdash;

en: (Edit)
el_GR: (Επεξεργασία)

en: (If converting from BuddyPress Forums, use "wp_bb_" or your custom prefix)
el_GR: (Αν μετατρέπετε συζητήσεις από BuddyPress, χρησιμοποιήστε "wp_bb_" ή το προσαρμοσμένο πρόθεμά σας)

en: (Mismatch)
el_GR: (Κακό ταίριασμα)

en: (No Forum)
el_GR: (Άνευ κατηγορίας συζητήσεως)

en: (No Parent)
el_GR: (Κανένας γονέας)

en: (bbPress) Forum Search Form
el_GR: (bbPress) Φόρμα Αναζήτησης Συζητήσεως

en: (bbPress) Forums List
el_GR: (bbPress) Λίστα Συζητήσεων.

en: (bbPress) Login Widget
el_GR: (bbPress) Εφαρμογή σύνδεσης

en: (bbPress) Recent Replies
el_GR: (bbPress) Πρόσφατες Απαντήσεις

en: (bbPress) Recent Topics
el_GR: (bbPress) Πρόσφατα Θέματα

en: (bbPress) Statistics
el_GR: (bbPress) Στατιστικά

en: (bbPress) Topic Views List
el_GR: (bbPress) Λίστα Παρουσίασης Θεμάτων

en: (to front)
el_GR: (μπροστά)

en: <a href="http://bbpress.org/forums/" target="_blank">bbPress Support Forums</a>
el_GR: <a href="http://bbpress.org/forums/" target="_blank">bbPress Συζητήσεις Υποστήριξης</a>

en: <a href="http://codex.bbpress.org" target="_blank">bbPress Documentation</a>
el_GR: <a href="http://codex.bbpress.org" target="_blank">bbPress Τεκμηρίωση</a>

en: <p>Here are the statistics and popular topics of our forums.</p>
el_GR: <p>Τα στατιστικά και τα δημοφιλή θέματα στον χώρο συζητήσεών μας.</p>

en: <p>This is a collection of tags that are currently popular on our forums.</p>
el_GR: <p>Μια συλλογή ετικετών που είναι τώρα δημοφιλείς στον χώρο συζητήσεών μας.</p>

en: <strong>Close</strong> will mark the selected topic as &#8217;closed&#8217; and disable the option to post new replies to the topic.
el_GR: <strong>Λουκέτο</strong> θα σημάνει το επιλεγμένο θέμα ως &#8217;Κλειδωμένο&#8217 και θα απενεργοποιήσει την επιλογή να αναρτηθούν νέες δημοσιεύσεις στο θέμα.

en: <strong>ERROR:</strong> You do not have the permission to do that!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να το κάνετε αυτό!

en: <strong>ERROR:</strong> You do not have the permission to do that.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να το κάνετε αυτό.

en: <strong>ERROR</strong>: Are you sure you wanted to do that?
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να το κάνετε αυτό;

en: <strong>ERROR</strong>: Destination topic ID not found!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αναγνωριστικό θέματος προορισμού δεν βρέθηκε!

en: <strong>ERROR</strong>: Destination topic ID not found.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αναγνωριστικό θέματος προορισμού δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: Duplicate reply detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Διπλή απάντηση εντοπίστηκε, φαίνεται ότι εσείς κι ο/η #8217; έχετε πει το ίδιο!

en: <strong>ERROR</strong>: Duplicate topic detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Διπλό θέμα εντοπίστηκε. Φαίνεται ότι εσείς κι ο/η #8217; έχετε πει το ίδιο!

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID cannot be a negative number.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το αναγνωριστικό της συζήτησης δεν μπορεί να είναι αρνητικός αριθμός.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID is missing.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το αναγνωριστικό συζήτησης απουσιάζει.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID must be a number.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το αναγνωριστικό συζήτησης πρέπει να είναι αριθμός.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID not found.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το αναγνωριστικό της συζήτησης δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum does not exist.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η συζήτηση δεν υπάρχει.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid author name submitted!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υποβλήθηκε λανθασμένο όνομα συγγραφέα!

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address submitted!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υποβλήθηκε λάθος διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου!

en: <strong>ERROR</strong>: No forum was found! Which forum are you subscribing/unsubscribing to?
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν βρέθηκε καμία συζήτηση! Σε ποια συζήτηση γράφεστε/διαγράφεστε συνδρομητής;

en: <strong>ERROR</strong>: No topic was found! Which topic are you marking/unmarking as favorite?
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Κανένα θέμα δεν βρέθηκε! Ποιο θέμα μαρκάρετε/ξεμαρκάρετε σαν αγαπημένο;

en: <strong>ERROR</strong>: No topic was found! Which topic are you subscribing/unsubscribing to?
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Κανένα θέμα δεν βρέθηκε! Σε ποιο θέμα γράφεστε/διαγράφεστε συνδρομητής;

en: <strong>ERROR</strong>: Reply ID not found.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το αναγνωριστικό απάντησης δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: Reply ID to move not found!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν βρέθηκε το αναγνωριστικό της απάντησης για να μετακινηθεί!

en: <strong>ERROR</strong>: Reply ID to split the topic from not found!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το αναγνωριστικό απάντησης για τον διαχωρισμό δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: Slow down; you move too fast.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Πιο σιγά, κάνετε γρήγορες κινήσεις.

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while deleting the tag: %s
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το(-α) ακόλουθο(-α) πρόβλημα(-ατα) βρέθηκαν κατά την διαγραφή της ετικέτας: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while getting the tag: %s
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το(-α) ακόλουθο(-α) πρόβλημα(-ατα) βρέθηκαν στην ανάκτηση των ετικετών: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while merging the tags: %s
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το(-α) ακόλουθο(-α) πρόβλημα(-ατα) βρέθηκαν κατά την συγχώνευση των ετικετών: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while updating the tag: %s
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το(-α) ακόλουθο(-α) πρόβλημα(-ατα) βρέθηκαν κατά την ενημέρωση της ετικέτας: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The forum you want to edit was not found.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η συζήτηση που θέλετε να επεξεργαστείτε δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to edit was not found.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η απάντηση που θέλετε να επεξεργαστείτε δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to move was not found.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η απάντηση που θέλετε να μετακινήσετε δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to split from was not found.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η απάντηση για τον διαχωρισμό δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: The tags which are being merged can not be the same.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Οι ετικέτες που συγχωνεύτηκαν δεν μπορεί να είναι ίδιες.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to edit was not found.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το θέμα που θέλετε να επεξεργαστείτε δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to merge to was not found.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το θέμα με το οποίο θέλετε να συγχωνευθεί δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to merge was not found.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το θέμα που θέλετε να συγχωνεύσετε δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to move from was not found.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το θέμα που θέλετε να μετακινήσετε δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to move to was not found!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το θέμα που θέλετε να μετακινήσετε δεν βρέθηκε!

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to split to was not found!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το θέμα το οποίο θέλετε να διαχωρίσετε δεν βρέθηκε!

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to split was not found.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το θέμα που θέλετε να διαχωρίσετε δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem adding the tags to the topic.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στην προσθήκη ετικετών στο θέμα.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem closing the topic.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα για το κλείδωμα του θέματος.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem converting the reply into the topic. Please try again.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Παρουσιάστηκε πρόβλημα στη μετατροπή της απάντησης στο θέμα. Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem deleting the reply!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στη διαγραφή της απάντησης!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem deleting the topic.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στη διαγραφή του θέματος.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem favoriting that topic!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε ένα πρόβλημα στο να γίνει εκείνο το θέμα αγαπημένο!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem marking the reply as spam!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στον χαρακτηρισμό αυτής της απάντησης ως ανεπιθύμητο!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem marking the topic as spam.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στον χαρακτηρισμό ως ανεπιθύμητο του θέματος.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem opening the topic.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στο άνοιγμα του θέματος.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem removing that topic from favorites!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στην αφαίρεση εκείνου του θέματος από τα αγαπημένα!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem sticking the topic.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στη μονιμοποίηση του θέματος.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem subscribing to that forum!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στο να γίνετε συνδρομητής σ' εκείνη τη συζήτηση!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem subscribing to that topic!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε ένα πρόβλημα να γίνετε συνδρομητής σ' εκείνο το θέμα!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem trashing the reply!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα της μετακίνησης της απάντησης στα Μπάζα!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem trashing the topic.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα κατά τη μετακίνηση του θέματος στα Μπάζα.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unmarking the reply as spam!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στον αποχαρακτηρισμό της απάντησης από ανεπιθύμητο!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unmarking the topic as spam.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στον αποχαρακτηρισμό ως ανεπιθύμητο του θέματος.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsticking the topic.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στην απομονιμοποίηση του θέματος.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsubscribing from that forum!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στο να διαγραφείτε από συνδρομητής σ' εκείνη τη συζήτηση!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsubscribing from that topic!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε ένα πρόβλημα στο να διαγραφείτε από συνδρομητής σ' εκείνο το θέμα!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem untrashing the reply!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στην επαναφορά της απάντησης από τα Μπάζα!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem untrashing the topic.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Υπήρξε πρόβλημα στην επαναφορά του θέματος από τα Μπάζα.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum already exists.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αυτή η συζήτηση υπάρχει ήδη.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new forums.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Ο χώρος συζητήσεων αυτός είναι κλειστός σε νέες συζητήσεις.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new replies.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αυτή η συζήτηση είναι κλειστή σε νέες απαντήσεις.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new topics.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αυτή η συζήτηση είναι κλειστή για δημιουργία νέων θεμάτων.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No forums can be created in this forum.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αυτή η συζήτηση είναι κατηγορία. Καμία συζήτηση δεν μπορεί να δημιουργηθεί σ' αυτόν τον χώρο συζητήσεων.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No replies can be created in this forum.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αυτή η συζήτηση είναι κατηγορία. Δεν μπορεί να δημιουργηθεί απάντηση εδώ.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No topics can be created in it.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αυτή η συζήτηση είναι κατηγορία. Δεν μπορούν να δημιουργηθούν θέματα εδώ.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No topics can be created in this forum.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αυτή η συζήτηση είναι κατηγορία. Κανένα θέμα δεν μπορεί να δημιουργηθεί εδώ.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new forums in it.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η συζήτηση αυτή είναι κρυφή και δεν έχετε τη δυνατότητα να διαβάσετε ή να δημιουργήσετε νέα συζήτηση εκεί μέσα.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new replies in it.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αυτή η συζήτηση είναι κρυφή και δεν έχετε την δυνατότητα να διαβάσετε ή να απαντήσετε εδώ.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new topics in it.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αυτή η συζήτηση είναι κρυφή και δεν έχετε την δυνατότητα να διαβάσετε ή να δημιουργήσετε θέματα εδώ.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new forums in it.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστική και δεν έχετε τη δυνατότητα να διαβάσετε ή να δημιουργήσετε νέα συζήτηση εκεί μέσα.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new replies in it.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αυτή η συζήτηση είναι αποκλειστική και δεν έχετε την δυνατότητα να διαβάσετε ή να απαντήσετε εδώ.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new topics in it.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αυτή η συζήτηση είναι ιδιωτική και δεν έχετε την δυνατότητα να διαβάσετε ή να δημιουργήσετε θέματα εδώ.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID cannot be a negative number.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το αναγνωριστικό του θέματος δεν μπορεί να είναι αρνητικός αριθμός.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID is missing.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το αναγνωριστικό του θέματος απουσιάζει.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID must be a number.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το αναγνωριστικό του θέματος πρέπει να είναι αριθμός.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID not found.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Αναγνωριστικό θέματος δεν βρέθηκε.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic does not exist.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το θέμα δεν υπάρχει.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic is closed.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το θέμα είναι κλειδωμένο.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to create new forums.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε εξουσιοδότηση για την δημιουργία νέων συζητήσεων.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to create new topics.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε εξουσιοδότηση για δημιουργία νέων θεμάτων.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that forum.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να επεξεργαστείτε αυτήν τη συζήτηση.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that reply.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να επεξεργαατείτε εκείνη την απάντηση.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that topic.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να επεξεργαστείτε εκείνο το θέμα.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to mark notifications for that user.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να ζητήσετε ειδοποιήσεις από τον χρήστη.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to reply.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε άδεια να απαντήσετε.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to create new topics. The reply could not be converted into a topic.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να δημιουργήσετε νέα θέματα. Η απάντηση δεν μπόρεσε να μετατραπεί σε θέμα.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to delete the topic tags.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να διαγράψετε τις ετικέτες του θέματος.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the destination topic!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να επεξεργαστείτε το θέμα προορισμού!

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the destination topic.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε δικαίωμα να επεξεργαστείτε το θέμα προορισμού.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the source topic.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε την εξουσιοδότηση να επεξεργαστείτε το πηγαίο θέμα.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the topic tags.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε την εξουσιοδότηση να επεξαργαστείτε τις ετικέτες του θέματος.

en: <strong>ERROR</strong>: You don't have the permission to edit favorites of that user!
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να επεξεργαστείτε τα αγαπημένα εκείνου του χρήστη!

en: <strong>ERROR</strong>: You need to choose a valid move option.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Πρέπει να επιλέξετε έγκυρη επιλογή μετακίνησης.

en: <strong>ERROR</strong>: You need to choose a valid split option.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Πρέπει να επιλέξετε έγκυρη επιλογή διαχωρισμού.

en: <strong>ERROR</strong>: You need to enter a tag name.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Πρέπει να εισάγετε όνομα ετικέτας.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum cannot be created at this time.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η συζήτησή σας δεν μπορεί να δημιουργηθεί τώρα.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum cannot be edited at this time.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν μπορεί να γίνει επεξεργασία της συζήτησής σας τώρα.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum description cannot be empty.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η περιγραφή της συζήτησής σας δεν μπορεί να είναι κενή.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum must have a parent.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η συζήτησή σας πρέπει να έχει γονέα.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum needs a title.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η συζήτησή σας χρειάζεται τίτλο.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be created at this time.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η απάντησή σας δεν μπορεί να δημοσιευτεί αυτήν τη στιγμή.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be edited at this time.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε την απάντησή σας τώρα.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be empty.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Η απάντησή σας δεν μπορεί να είναι κενή.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be created at this time.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το θέμα σας δεν μπορεί να δημιουργηθεί αυτήν τη στιγμή.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be edited at this time.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το θέμα σας αυτήν τη στιγμή.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be empty.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το θέμα σας δεν μπορεί να είναι κενό.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic needs a title.
el_GR: <strong>ΣΦΑΛΜΑ</strong>: Το θέμα σας χρειάζεται έναν τίτλο.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that forum. You can also reach that screen by clicking on the forum title.
el_GR: <strong>Επεξεργασία</strong> σας μεταφέρει στην οθόνη επεξεργασίας για αυτή τη συζήτηση. Μπορείτε επίσης να φτάσετε σε αυτή την οθόνη κάνοντας κλικ στον τίτλο της συζήτησης.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that reply. You can also reach that screen by clicking on the reply title.
el_GR: <strong>Επεξεργασία</strong> σας μεταφέρει στο πεδίο επεξεργασίας της απάντησής σας. Μπορείτε να φτασετε εκεί και κάνοντας κλικ πάνω στον τίτλο της απάντησης.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that topic. You can also reach that screen by clicking on the topic title.
el_GR: <strong>Επεξεργασία</strong> σε μεταφέρει στην οθόνη επεξεργασίας του θέματος. Μπορείς να πας εκεί και πατώντας τον τίτλο του θέματος.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your forum without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a forum thumbnail on the home page, a custom header, etc.
el_GR: <strong>Επιλεγμένη Εικόνα</strong> - Αυτό σας επιτρέπει να συσχετίσετε μια εικόνα με τη συζήτησή σας χωρίς να την τοποθετήσετε. Αυτό είναι συνήθως χρήσιμο μόνο αν το θέμα σας κάνει χρήση της Επιλεγμένης Εικόνας ως μικρογραφία της συζήτησης στην αρχική σελίδα, ως μια προσαρμοσμένη κεφαλίδα, κ.τ.λ.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your reply without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a reply thumbnail on the home page, a custom header, etc.
el_GR: <strong>Επιλεγμένη Εικόνα</strong> - Αυτό σας επιτρέπει να συσχετίσετε μια εικόνα με την απάντησή σας χωρίς να την τοποθετήσετε. Αυτό είναι συνήθως χρήσιμο μόνο αν το θέμα σας κάνει χρήση της Επιλεγμένης Εικόνας ως μικρογραφία της απάντησης στην αρχική σελίδα, ως μια προσαρμοσμένη κεφαλίδα, κ.τ.λ.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your topic without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a topic thumbnail on the home page, a custom header, etc.
el_GR: <strong>Χαρακτηριστική Εικόνα</strong> - Σας επιτρέπει την συσχέτιση μιας εικόνας με το θέμα σας χωρίς να την εισάγετε. Αυτό είναι χρήσιμο μόνο αν το θέμα σας χρησιμοποιεί την χαρακτηριστική εικόνα σαν μικρογραφία στην αρχική σελίδα, μια επικεφαλίδα, κλπ.

en: <strong>Forum Editor</strong> - Enter the text for your forum. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your forum text. You can insert media files by clicking the icons above the forum editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular forum editor.
el_GR: <strong>Επεξεργαστής συζήτησης</strong> - Εισάγετε κείμενο στη συζήτησή σας. Υπάρχουν δύο τρόποι επεξεργασίας: Οπτικός και HTML. Επιλέξτε τρόπο κάνοντας κλικ στην αντίστοιχη καρτέλα. Ο οπτικός, σας δίνει ένα WYSIWYG (What You See Is What You Get) επεξεργαστή. Κάντε κλικ στο τελευταίο εικονίδιο στη γραμμή για να εμφανιστεί μια δεύτερη σειρά εργαλείων. Η λειτουργία HTML σας επιτρέπει να εισάγετε γλώσσα HTML μαζί με το κείμενο της συζήτησής σας. Μπορείτε να εισάγετε αρχεία πολυμέσων κάνοντας κλικ στα εικονίδια πάνω από τον επεξεργαστή και ακολουθώντας τις οδηγίες. Μπορείτε απερίσπαστα να μεταβείτε στο πεδίο συγγραφής, μέσω του εικονιδίου Πλήρους Οθόνης (Στην Οπτική λειτουργία, το προτελευταίο στην πάνω σειρά, ενώ στην HTML, τελευταίο στη σειρά). Από εκεί, μπορείτε να κάνετε τα κουμπιά ορατά αν ακομπήσετε πάνω από την κορυφαία περιοχή. Έξοδος από Πλήρη Οθόνη επιστρέφει πίσω στον κανονικό επεξεργαστή της συζήτησης.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the reply belongs to. Select the forum, or leave the default (Use Forum of Topic) to post the reply in forum of the topic.
el_GR: <strong>Χώρος Συζήτησης</strong> αναπτυσσόμενο καθορίζει τη συζήτηση Γονέα στην οποία ανήκει η απάντηση. Επιλέξτε τη συζήτηση, ή αφήστε την προεπιλογή (Χρήση Συζητήσεων Θέματος) για να δημοσιεύσετε την απάντηση στη συζήτηση του θέματος.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the topic belongs to. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default (No Forum) to post the topic without an assigned forum.
el_GR: <strong>Συζήτηση</strong> με το κυλιόμενο μενού επιλέγεις την κατηγορία συζήτησης που ανήκει. Επέλεξε συζήτηση ή κατηγορία από το κυλιόμενο ή άσε την προεπιλογή (άνευ κατηγορίας συζητήσεως) για να αναρτήσεις θέμα χωρίς κατηγορία.

en: <strong>Order</strong> allows you to order your forums numerically.
el_GR: <strong>Ταξινόμηση</strong> σας επιτρέπει να ταξινομήσετε τις συζητήσεις σας αριθμητικά.

en: <strong>Parent</strong> dropdown determines the parent forum. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default (No Parent) to create the forum at the root of your forums.
el_GR: <strong>Γονέας</strong> το κυλιόμενο μενού καθορίζει την γονική συζήτηση. Επιλέξτε συζήτηση ή κατηγορία από τη λίστα, ή αφήστε την προεπιλογή (Χωρίς Γονέα) για να δημιουργήσετε μια εξ ολοκλήρου νέα συζήτηση.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft reply will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the reply. Which link is available depends on your reply&#8217;s status.
el_GR: <strong>Προεπισκόπηση</strong> σας εμφανίζει ένα προσχέδιο της απάντησής σας, πως δηλαδή θα εμφανιστεί μετά τη δημοσίευση. Το Εμφάνιση θα σας περάσει ζωντανά στην ιστοσελίδα.  Ποιος σύνδεσμος θα είναι διαθέσιμος εξαρτάται από την κατάσταση της απάντησής σας.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft topic will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the topic. Which link is available depends on your topic&#8217;s status.
el_GR: <strong>Προεπισκόπηση</strong> θα σου δείξει πώς θα φαίνεται το θέμα σου αν το αναρτήσεις.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your forum in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a forum or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a forum to be published in the future or backdate a forum.
el_GR: <strong>Δημοσίευση</strong> - Μπορείτε να ορίσετε τους όρους δημοσίευσης στη συζήτησή σας στο παράθυρο Δημοσίευση. Για την Κατάσταση, Ορατότητα και Δημοσίευση (άμεσα), κάντε κλικ στο σύνδεσμο Επεξεργασία για να αποκαλύψει περισσότερες επιλογές. Η Ορατότητα περιλαμβάνει επιλογές για κωδικό πρόσβασης για προστασία της συζήτησης ή για να παραμείνουν στην κορυφή του ιστολογίου σας για πάντα (καρφιτσωμένο). Το Δημοσίευση (άμεσα) σας επιτρέπει να ορίσετε μελλοντική ή παλαιότερη ημερομηνία και ώρα, έτσι ώστε να μπορείτε να προγραμματίσετε μια συζήτηση που θα δημοσιευθεί στο μέλλον ή αν πρέπει να εμφανιστεί προχρονολογημένη.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your reply in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a reply or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a reply to be published in the future or backdate a reply.
el_GR: <strong>Δημοσίευση</strong> - Μπορείτε να ορίσετε τους όρους δημοσίευσης της απάντησής σας στο παράθυρο Δημοσίευση. Για την Κατάσταση, Ορατότητα και Δημοσίευση (άμεσα), κάντε κλικ στο σύνδεσμο Επεξεργασία για να αποκαλύψει περισσότερες επιλογές. Η Ορατότητα περιλαμβάνει επιλογές για κωδικό πρόσβασης για προστασία της απάντησης ή για να παραμείνει στην κορυφή του ιστολογίου σας για πάντα (καρφιτσωμένη). Το Δημοσίευση (άμεσα) σας επιτρέπει να ορίσετε μελλοντική ή παλαιότερη ημερομηνία και ώρα, έτσι ώστε να μπορείτε να προγραμματίσετε μια απάντηση που θα δημοσιευθεί στο μέλλον ή αν πρέπει να εμφανιστεί προχρονολογημένη.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your topic in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a topic or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a topic to be published in the future or backdate a topic.
el_GR: <strong>Δημοσίευση</strong> - Μπορείς να ορίσεις κανόνες δημοσίευσης του θέματός σου στο κουτί των δημοσιευμένων. Για κατάσταση, ορατότητα και άμεση δημοσίευση πάτα στον σύνδεσμο Επεξεργασία για περισσότερες επιλογές. Η ορατότητα περιλαμβάνει επιλογές προστασίας με κωδικό ή κάνει το θέμα να φαίνεται μόνιμα πάνω. Η άμεση δημοσίευση επιτρέπει να ορίσεις χρόνο στο παρόν ή το μέλλον για να δημοσιευθεί άρθρο ή να αποδημοσιευθεί.

en: <strong>Reply Editor</strong> - Enter the text for your reply. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your reply text. You can insert media files by clicking the icons above the reply editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular reply editor.
el_GR: <strong>Επεξεργαστής απάντησης</strong> - Εισάγετε το κείμενο της απάντησής σας. Υπάρχουν δύο τρόποι επεξεργασίας: Οπτικός και HTML. Επιλέξτε τρόπο κάνοντας κλικ στην αντίστοιχη καρτέλα. Ο οπτικός, σας δίνει ένα WYSIWYG (What You See Is What You Get) επεξεργαστή. Κάντε κλικ στο τελευταίο εικονίδιο στη γραμμή για να εμφανιστεί μια δεύτερη σειρά εργαλείων. Η λειτουργία HTML σας επιτρέπει να εισάγετε γλώσσα HTML μαζί με το κείμενο της απάντησής σας. Μπορείτε να εισάγετε αρχεία πολυμέσων κάνοντας κλικ στα εικονίδια πάνω από τον επεξεργαστή και ακολουθώντας τις οδηγίες. Μπορείτε απερίσπαστα να μεταβείτε στο πεδίο συγγραφής, μέσω του εικονιδίου Πλήρους Οθόνης (Στην Οπτική λειτουργία, το προτελευταίο στην πάνω σειρά, ενώ στην HTML, τελευταίο στη σειρά). Από εκεί, μπορείτε να κάνετε τα κουμπιά ορατά αν ακομπήσετε πάνω από την κορυφαία περιοχή. Έξοδος από Πλήρη Οθόνη επιστρέφει πίσω στον κανονικό επεξεργαστή της απάντησης.

en: <strong>Reply To</strong> determines the threading of the reply.
el_GR: <strong>Απάντηση σε</strong> καθορίζει το νήμα της απάντησης.

en: <strong>Spam</strong> removes your reply from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
el_GR: <strong>Ανεπιθύμητο</strong> αφαιρεί την απάντησή σας από τη λίστα και την τοποθετεί στο πεδίο Ανεπιθύμητα, από όπου μπορείτε να την διαγράψετε μόνιμα.

en: <strong>Spam</strong> removes your topic from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
el_GR: <strong>Ανεπιθύμητο (Spam)</strong> μεταφέρει το θέμα από τη λίστα και το βάζει στην ουρά των Spam, από όπου μπορείς να το διαγράψεις μόνιμα.

en: <strong>Status</strong> allows you to close a forum to new topics and forums.
el_GR: <strong>Κατάσταση</strong> σας επιτρέπει να κλείσετε μια συζήτηση σε νέα θέματα ή συζητήσεις.

en: <strong>Stick <em>(to front)</em></strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top of ALL forums and be visable in any forums topics list.
el_GR: <strong>Καρφίτσωμα <em>(μπροστά)</em></strong> θα κρατήσει το επιλεγμένο θέμα &#8217;Καρφιτσωμένο&#8217; στην κορυφή όλων των συζητήσεων και θα είναι ορατό σε κάθε θέμα συζήτησης.

en: <strong>Stick</strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top the parent forum topic list.
el_GR: <strong>Καρφίτσωμα</strong> θα διατηρήσει την κατάσταση του επιλεγμένου θέματος ως &#8217;Καρφιτσωμένο&#8217; στην κορυφή της λίστας της συζήτησης.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your forum. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
el_GR: <strong>Τίτλος</strong> - Δώστε ένα τίτλο στη συζήτησή σας. Αφού δώσετε τίτλο, θα δείτε την μόνιμη σύνδεση, την οποία μπορείτε να επεξεργαστείτε.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your reply. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
el_GR: <strong>Τίτλος</strong> - Δώστε ένα τίτλο στην απάντησή σας. Αφού δώσετε τίτλο, θα δείτε την μόνιμη σύνδεση, την οποία μπορείτε να επεξεργαστείτε.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your topic. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
el_GR: <strong>Τίτλος</strong> - Γράψε τίτλο θέματος. Αφού βάλεις τίτλο, θα δεις έναν μόνιμο σύνδεσμο από κάτω που μπορείς να τον επεξεργαστείς.

en: <strong>Topic Editor</strong> - Enter the text for your topic. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your topic text. You can insert media files by clicking the icons above the topic editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular topic editor.
el_GR: <strong>Κειμενογράφος</strong> - Βάλε το κείμενο του θέματος. Υπάρχουν 2 επιλογές επεξεργασίας: οπτικά ή μέσω κώδικα HTML. Επέλεξε τον τρόπο πατώντας στην κατάλληλη καρτέλα. Ο οπτικός σου δίνει επεξεργαστή τύπου "αυτό που βλέπεις αυτό παίρνεις". Πάτα στο τελευταίο εικονίδιο για να ανοίξει δεύτερη σειρά κουμπιών ελέγχου. Η επιλογή μέσω κώδικα HTML σού επιτρέπει να γράψεις κώδικα μαζί με το κείμενο. Μπορείς να εισάγεις αρχεία πολυμέσων πατώντας τα εικονίδια πάνω από τον κειμενογράφο ακολουθώντας τις οδηγίες. Μπορείς να εισέλθεις και σε οθόνη μη απόσπασης προσοχής μέσω του εικονιδίου Πλήρης Οθόνης στην οπτική επιλογή (προτελευταίο κουμπί της πάνω σειράς) ή το κουμπί Πλήρης Οθόνη στην επιλογή μέσω κώδικα HTML (τελευταίο κουμπί). Εκεί μπορείς να δημιουργήσεις κουμπιά που θα είναι ορατά αν βάλεις τον κέρσορα πάνω στην κορυφή. Η έξοδος από την Πλήρη οθόνη σε επαναφέρει στον κανονικό επεξεργαστή κειμένου.

en: <strong>Topic Type</strong> dropdown indicates the sticky status of the topic. Selecting the super sticky option would stick the topic to the front of your forums, i.e. the topic index, sticky option would stick the topic to its respective forum. Selecting normal would not stick the topic anywhere.
el_GR: <strong>Τύπος θέματος</strong> το κυλιόμενο μενού δείχνει την κατάσταση του θέματος από πλευράς μονιμότητας. Επιλέγοντας το Υπερκαφίτσωμα θα μείνει το θέμα καρφιτσωμένο σε όλες τις συζητήσεις πρώτο πρώτο. Επιλέγοντας Καρφίτσωμα θα παραμείνει το θέμα καρφιτσωμένο μόνο στη συζήτηση που ανήκει. Επιλέγοντας Κανονικό, το θέμα δεν θα καρφιτσωθεί πουθενά.

en: <strong>Topic</strong> determines the parent topic that the reply belongs to.
el_GR: <strong>Θέμα</strong>καθορίζει το θέμα Γονέα στο οποίο ανήκει η απάντηση.

en: <strong>Trash</strong> removes your forum from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
el_GR: <strong>Μπάζα</strong> αφαιρεί τη συζήτηση από τη λίστα και την βάζει στα Μπάζα, από όπου μπορείτε να τη διαγράψετε μόνιμα.

en: <strong>Trash</strong> removes your reply from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
el_GR: <strong>Διαγραφή</strong> αφαιρεί την απάντησή σας από τη λίστα και την τοποθετεί στα διαγραμμένα, από όπου μπορείτε να τη διαγράψετε μόνιμα.

en: <strong>Trash</strong> removes your topic from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
el_GR: <strong>Διαγραφή</strong> μεταφέρει το θέμα από τη λίστα και το βάζει στον κάδο, από όπου μπορείς να το διαγράψεις μόνιμα.

en: <strong>Type</strong> indicates if the forum is a category or forum. Categories generally contain other forums.
el_GR: <strong>Τύπος</strong> δείχνει αν πρόκειται για Κατηγορία ή για Συζήτηση, Οι Κατηγορίες συνήθως περιέχουν Συζητήσεις.

en: <strong>View</strong> will show you what your draft forum will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the forum. Which link is available depends on your forum&#8217;s status.
el_GR: <strong>Εμφάνιση</strong> θα σας δείξει πως θα φαίνεται η συζήτησή σας μετά τη δημοσίευση. Εμφάνιση θα σας μεταφέρει ζωντανά στον ιστοχώρο σας για να δείτε τη συζήτηση. Ο διαθέσιμος σύνδεσμος εξαρτάται από την κατάσταση της συζήτησής σας.

en: <strong>Visibility</strong> lets you pick the scope of each forum and what users are allowed to access it.
el_GR: <strong>Ορατότητα</strong> σας επιτρέπει να επιλέξετε το πεδίο δράσης κάθε συζήτησης και σε τι επιτρέπεται η πρόσβαση από τους χρήστες.

en: <strong>WARNING:</strong> This process cannot be undone.
el_GR: <strong>ΠΡΟΣΟΧΗ:</strong> αυτή η διαδικασία δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: A list of forums with an option to set the parent.
el_GR: Λίστα συζητήσεων με επιλογή ορισμού γονέα.

en: A list of recent topics, sorted by popularity or freshness.
el_GR: Λίστα πρόσφατων θεμάτων, ταξινομημένα κατά δημοτικότητα ή νεότητα.

en: A list of registered optional topic views.
el_GR: Λίστα προαιρετικών θεάσεων θεμάτων εγγραφής.

en: A list of the most recent replies.
el_GR: Λίστα των πιο πρόσφατων απαντήσεων.

en: A simple login form with optional links to sign-up and lost password pages.
el_GR: Απλή φόρμα σύνδεσης με προαιρετικούς συνδέσμους σελίδων για εγγραφή και απώλεια κωδικού.

en: About
el_GR: Περί

en: About Yourself
el_GR: Σχετικά με εσάς

en: About bbPress
el_GR: Περί bbPress

en: About the user
el_GR: Σχετικά με τον χρήστη

en: Account
el_GR: Λογαριασμός

en: Add New Tag
el_GR: Προσθήκη νέας ετικέτας

en: Add toolbar & buttons to textareas to help with HTML formatting
el_GR: Προσθήκη γραμμής εργαλείων και κουμπιών στην περιοχή του κειμένου, για να βοηθήσουν στην μορφοποίηση HTML

en: Admin
el_GR: Διαχειριστής

en: Akismet History
el_GR: Ιστορικό του Akismet

en: Akismet Integration
el_GR: Ενσωμάτωση Akismet

en: Akismet caught this post as spam
el_GR: Το Akismet θεώρησεσε αυτή την καταχώρηση ως ανεπιθύμητο

en: Akismet cleared this post as not spam
el_GR: Το Akismet απάλλαξε αυτή την δημοσίευση ως μη ανεπιθύμητη

en: Akismet was unable to check this post (response: %s), will automatically retry again later.
el_GR: Το Akismet δεν μπόρεσε να ελέγξει αυτήν την δημοσίευση (απόκριση: %s), θα προσπαθήσει αυτόματα ξανά αργότερα.

en: All Forums
el_GR: Όλες οι συζητήσεις

en: All Posts
el_GR: Όλες οι δημοσιεύσεις

en: All Replies
el_GR: Όλες οι απαντήσεις

en: All Tags
el_GR: Όλες οι ετικέτες

en: All Topic Tags
el_GR: Όλες οι ετικέτες θεμάτων

en: All Topics
el_GR: Όλες οι δημοσιεύσεις

en: All done!
el_GR: Όλα έτοιμα!

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
el_GR: Όλες οι απαντήσεις και στα δύο θέματα θα συγχωνευθούν χρονικά. Η τάξη των συγχωνευμένων απαντήσεων βασίζεται στον χρόνο και στην ημερομηνία δημοσίευσης. Αν το θέμα προορισμού δημιουργήθηκε σε διαφορετικό χρόνο από αυτό, η ημερομηνία δημοσίευσης θα ανανεωθεί στην αμέσως νεότερη από αυτό.

en: Allow Akismet to actively prevent forum spam.
el_GR: Επιτρέπεται σε Akismet να αποτρέπει ενεργά ανεπιθύμητες συζητήσεις.

en: Allow BuddyPress Groups to have their own forums
el_GR: Επιτρέπεται σε ομάδες του BuddyPress να έχουν δικές τους συζητήσεις

en: Allow forum wide search
el_GR: Επιτρέπεται ευρεία αναζήτηση στη συζήτηση

en: Allow guest users without accounts to create topics and replies
el_GR: Επιτρέπεται σε επισκέπτες, χωρίς λογαριασμούς, να δημιουργούν θέματα και απαντήσεις

en: Allow topic and reply revision logging
el_GR: Επιτρέπεται στο θέμα και στην απάντηση, η καταγραφή αναθεώρησης

en: Allow topics to have tags
el_GR: Επιτρέπεται στα θέματα να έχουν ετικέτες

en: Allow users to mark topics as favorites
el_GR: Επιτρέπεται στους χρήστες να επισημαίνουν θέματα ως αγαπημένα

en: Allow users to subscribe to forums and topics
el_GR: Επιτρέπεται στους χρήστες να εγγραφούν σε συζητήσεις και θέματα

en: Anonymous
el_GR: Ανώνυμος

en: Anonymous posting
el_GR: Ανώνυμη δημοσίευση

en: Any links to this tag will no longer function.
el_GR: Οι σύνδεσμοι προς την ετικέτα δεν θα λειτουργούν πλέον.

en: Are you sure you meant to do that?
el_GR: Σίγουρα θέλατε να το κάνετε αυτό;

en: Are you sure you want to delete that permanently?
el_GR: Θέλετε σίγουρα μόνιμη διαγραφή;

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
el_GR: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε την ετικέτα "%s"; Θα είναι μόνιμο και δεν θα μπορεί να αναιρεθεί.

en: Are you sure you want to do this?
el_GR: Είσαι σίγουρος πως θες να το κάνεις;

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
el_GR: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να συγχωνεύσετε την ετικέτα "%s" μ' αυτή που καθορίσατε;

en: Attachments
el_GR: Επισυνάψεις

en: Attempt to import user accounts from previous forums
el_GR: Προσπάθεια εισαγωγής λογαριασμών χρηστών από προηγούμενες συζητήσεις

en: Author
el_GR: Συντάκτης

en: Author Information
el_GR: Πληροφορίες Συντάκτη

en: Auto role
el_GR: Αυτόματοι Ρόλοι

en: Auto-embed links
el_GR: Αυτόματα ενσωματωμένοι σύνδεσμοι

en: Auto-embed will embed the media content from a URL directly into the replies. For example: links to Flickr and YouTube.
el_GR: Η Αυτόματη-ενσωμάτωση θα ενσωματώσει περιεχόμενο πολυμέσων από μια διεύθυνση URL απευθείας στις απαντήσεις. Για παράδειγμα: συνδέσεις με το Flickr και το YouTube.

en: Automatically give registered visitors the %s forum role
el_GR: Αυτόματη απόδοση για τους εγγεγραμμένους χρήστες %s ρόλου στη συζήτηση

en: Available Actions
el_GR: Διαθέσιμες Ενέργειες

en: Backup your database before proceeding.
el_GR: Κράτα εφεδρία της βάσης δεδομένων πριν προχωρήσεις.

en: Better handling of styles and scripts in the template stack.
el_GR: Καλύτερη διαχείριση μορφών και δεσμών ενεργειών στα πρότυπα.

en: Biographical Info
el_GR: Βιογραφικές πληροροφορίες

en: Blog Role
el_GR: Ρόλος blog

en: BuddyPress Integration
el_GR: Ενσωμάτωση BuddyPress

en: Bug Testing
el_GR: Έλεγχος σφαλμάτων

en: Bulk Actions
el_GR: Μαζικές Ενέργειες

en: Calculating forum hierarchy (%1$s - %2$s)
el_GR: Υπολογισμός ιεραρχίας συζητήσεων (%1$s - %2$s)

en: Calculating reply_to parents (%1$s - %2$s)
el_GR: Υπολογίζοντας απαντήσεις προς την πηγή (%1$s - %2$s)

en: Calculating topic stickies (%1$s - %2$s)
el_GR: Υπολογισμός καρφιτσωμένων του θέματος (%1$s - %2$s)

en: Calculating topic super stickies (%1$s - %2$s)
el_GR: Υπολογισμός υπερκαρφιτσωμένων του θέματος (%1$s - %2$s)

en: Cancel
el_GR: Ακύρωση

en: Category base
el_GR: Βάση Κατηγοριών

en: Change
el_GR: Αλλαγή

en: Change forum role to&hellip;
el_GR: Αλλαγή ρόλου συζήτησης σε &hellip;

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
el_GR: Η αλλαγή της slug επηρεάζει τον μόνιμο σύνδεσμό της. Όποιοι σύνδεσμοι στην παλιά slug θα πάψει να δουλεύει.

en: Cheatin&#8217; huh?
el_GR: Κλέβεις, έτσι;

en: Check your e-mail for the confirmation link.
el_GR: Ελέγξτε το ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο για τον σύνδεσμο επιβεβαίωσης.

en: Check your e-mail for your new password.
el_GR: Ελέγξτε το ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο για το νέο σας κωδικό.

[ctx: Close a Topic]
en: Close
el_GR: Κλείδωμα

[ctx: Close the forum]
en: Closed
el_GR: Κλείδωμα

[ctx: Close the topic]
en: Closed
el_GR: Κλείδωμα

en: Close this topic
el_GR: Κλείδωμα του θέματος

en: Complete!
el_GR: Ολοκλήρωση!

en: Complete! %s groups updated; %s forums updated; %s forum statuses synced.
el_GR: Ολοκληρώθηκε! %s των ομάδων ενημερώθηκαν, %s  των συζητήσεων ενημερώθηκαν, %s  των στατιστικών συγχρονίστηκαν.

en: Complete! %s users updated.
el_GR: Ολοκληρώθηκε! %s χρήστες ενημερώθηκαν/αναβαθμίστηκαν.

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
el_GR: Οι ετικέτες υπό συνθήκη ερώτηματος δεν δουλεύουν πριν εκτελεστεί το ερώτημα. Στην οποία περίπτωση επιστρέφουν σφάλμα.

en: Contact Info
el_GR: Πληροφορίες επαφής

en: Contributing Developers
el_GR: Προγραμματιστές που συνέβαλαν

en: Conversion Complete
el_GR: Μετατροπή πλήρης

en: Convert Users
el_GR: Μετατροπή χρηστών

en: Converter Specialist
el_GR: Ειδικός μετατροπέας

en: Converters
el_GR: Μετατροπείς

en: Converting forums (%1$s - %2$s)
el_GR: Μετατροπή συζητήσεων (%1$s - %2$s)

en: Converting replies (%1$s - %2$s)
el_GR: Μετατροπή απαντήσεων (%1$s - %2$s)

en: Converting topic tags (%1$s - %2$s)
el_GR: Μετατρέποντας ετικέτες θέματος (%1$s - %2$s)

en: Converting topics (%1$s - %2$s)
el_GR: Μετατροπή θεμάτων (%1$s - %2$s)

en: Converting users (%1$s - %2$s)
el_GR: Μετατροπή χρηστών (%1$s - %2$s)

en: Copy favoriters to the new topic
el_GR: Αντέγραψε τα αγαπημένα στο νέο θέμα

en: Copy subscribers to the new topic
el_GR: Αντέγραψε τους συνδρομητές στο νέο θέμα

en: Copy topic tags to the new topic
el_GR: Αντέγραψε τις ετικέτες του θέματος στο νέο θέμα

en: Core Contributors to bbPress 2.5
el_GR: Κύριοι συντελεστές της bbPress

en: Count replies for each user
el_GR: Καταμέτρηση απαντήσεων κάθε χρήστη

en: Count replies in each forum
el_GR: Καταμέτρηση απαντήσεων σε κάθε συζήτηση

en: Count replies in each topic
el_GR: Καταμέτρηση απαντήσεων σε κάθε θέμα

en: Count spammed & trashed replies in each topic
el_GR: Καταμέτρηση spam και διαγραμμένων θεμάτων

en: Count topics for each user
el_GR: Καταμέτρηση θεμάτων κάθε χρήστη

en: Count topics in each forum
el_GR: Καταμέτρηση θεμάτων σε κάθε συζήτηση

en: Count voices in each topic
el_GR: Καταμέτρηση φωνών σε κάθε θέμα

en: Counting the number of replies in each forum&hellip; %s
el_GR: Καταμέτρηση αριθμού απαντήσεων σε κάθε συζήτηση

en: Counting the number of replies in each topic&hellip; %s
el_GR: Καταμέτρηση αριθμού απαντήσεων σε κάθε θέμα&hellip; %s

en: Counting the number of spammed and trashed replies in each topic&hellip; %s
el_GR: Καταμέτρηση αριθμού από spam και διαγραμμένες απαντήσεις σε κάθε θέμα&hellip; %s

en: Counting the number of topics each user has created&hellip; %s
el_GR: Καταμέτρηση αριθμού θεμάτων που υπέβαλλε ο κάθε χρήστης&hellip; %s

en: Counting the number of topics in each forum&hellip; %s
el_GR: Καταμέτρηση αριθμού θεμάτων σε κάθε φόρουμ&hellip; %s

en: Counting the number of topics to which each user has replied&hellip; %s
el_GR: Καταμέτρηση αριθμού θεμάτων που απάντησε ο κάθε χρήστης&hellip; %s

en: Counting the number of voices in each topic&hellip; %s
el_GR: Καταμέτρηση αριθμού φωνών κάθε θέματος&hellip; %s

en: Create New Forum
el_GR: Δημιούργησε νέα συζήτηση

en: Create New Forum in &ldquo;%s&rdquo;
el_GR: Δημιούργησε νέα συζήτηση στο &ldquo;%s&rdquo;

en: Create New Reply
el_GR: Δημιουργία νέας απάντησης

en: Create New Topic
el_GR: Δημιουργία νέου θέματος

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
el_GR: Δημιουργία νέου θέματος στο &ldquo;%s&rdquo;

en: Create a discussion forum to allow members of this group to communicate in a structured, bulletin-board style fashion.
el_GR: Δημιουργείστε έναν χώρο συζήτησης για να επιτραπεί στα μέλη συτής της ομάδας να επικοινωνήσουν μ' έναν δομημένο, σε στυλ πίνακα ανακοινώσεων, τρόπο.

en: Create an Account
el_GR: Δημιουργία λογαριασμού

en: Created
el_GR: Δημιουργήθηκε

en: Creator
el_GR: Δημιουργός

en: Credits
el_GR: Πιστώσεις

en: Current Package
el_GR: Τρέχον Πακέτο

en: Custom field deleted.
el_GR: Το προσαρμοσμένο πεδίο διαγράφηκε.

en: Custom field updated.
el_GR: Το προσαρμοσμένο πεδίο ενημερώθηκε.

en: Custom slugs for single forums, topics, replies, tags, views, and search.
el_GR: Προσαρμοσμένα σύντομα ονόματα για απλές συζητήσεις, θέματα, απαντήσεις, ετικέτες, προβολές, και αναζήτηση.

en: Customize your Forums root. Partner with a WordPress Page and use Shortcodes for more flexibility.
el_GR: Προσαρμόστε τη ρίζα των συζητήσεών σας. Συνεργαστείτε με μια σελίδα WordPress και χρησιμοποιήστε συντομεύσεις κώδικα για μεγαλύτερη ευελίξία.

en: Customize your user profile slugs.
el_GR: Προσαρμόστε τα σύντομα ονόματα του προφίλ σας χρήστη.

en: Customizing This Display
el_GR: Προσαρμογή αυτής της Οθόνης

en: Database Name
el_GR: Όνομα Βάσης Δεδομένων

en: Database Password
el_GR: Κωδικός Βάσης Δεδομένων

en: Database Port
el_GR: Θύρα Βάσης Δεδομένων

en: Database Server
el_GR: Εξυπηρετητής Βάσης Δεδομένων

en: Database Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Βάσης Δεδομένων

en: Database User
el_GR: Χρήστης Βάσης Δεδομένων

en: Delay Time
el_GR: Χρόνος καθυστέρησης

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: Delete Permanently
el_GR: Μόνιμη διαγραφή

en: Delete imported users?
el_GR: Διαγραφή εισηγμένων χρηστών;

en: Delete this item permanently
el_GR: Μόνιμη διαγραφή αντικειμένου

en: Delete users WordPress default passwords (%1$s - %2$s)
el_GR: Διαγραφή προεπιλεγμένων κωδικών χρηστών WordPress (%1$s - %2$s)

en: Deleting Conversion Table&hellip; %s
el_GR: Διαγραφή πινάκων μετατροπής&hellip; %s

en: Deleting Post Meta&hellip; %s
el_GR: Διαγραφή μεταδεδομένων θεμάτων&hellip; %s

en: Deleting Posts&hellip; %s
el_GR: Διαγραφή δημοσιεύσεων σε εξέλιξη&hellip; %s

en: Deleting Roles and Capabilities&hellip; %s
el_GR: Διαγραφή ρόλων και δυνατοτήτων&hellip; %s

en: Deleting Settings&hellip; %s
el_GR: Διαγραφή ρυθμίσεων&hellip; %s

en: Deleting Topic Tags&hellip; %s
el_GR: Διαγραφή ετικετών θεμάτων&hellip; %s

en: Deleting User Meta&hellip; %s
el_GR: Διαγραφή μεταδεδομένων χρηστών&hellip; %s

en: Deleting User&hellip; %s
el_GR: Διαγραφή χρηστών&hellip; %s

en: Deleting a tag cannot be undone.
el_GR: Η διαγραφή ετικέτας δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Deleting previously converted data (%1$s - %2$s)
el_GR: Διαγραφή πρότερα μετατροποιημένων δεδομένων (%1$s - %2$s)

en: Destination
el_GR: Προορισμός

en: Disallow editing after
el_GR: Απαγόρευση επεξεργασίας μετά

en: Discussion
el_GR: Συζήτηση

en: Display Name
el_GR: Όνομα εμφάνισης

en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

en: Edit %s's Profile
el_GR: Επεξεργασία προφίλ %s

en: Edit Forum
el_GR: Επεξεργασία συζήτησης

en: Edit Reply
el_GR: Επεξεργασία απάντησης

en: Edit Tag
el_GR: Επεξεργασία ετικέτας

en: Edit Topic
el_GR: Επεξεργασία θέματος

en: Edit Your Profile
el_GR: Επεξεργασία του Προφίλ σας

en: Editable forum roles no longer exist.
el_GR: Ρόλοι συζητήσεως προς επεξεργασία δεν υπάρχουν πλέον.

en: Email
el_GR: Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο

en: Email:
el_GR: Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο:

en: Embed media (YouTube, Twitter, Flickr, etc...) directly into topics and replies
el_GR: Ενσωματώσετε μέσα ενημέρωσης (YouTube, Twitter, Flickr, κ.τ.λ.) απευθείας σε θέματα και απαντήσεις

en: Empty Spam
el_GR: Άδειασμα ανεπιθύμητων

en: Empty Topic Tag | Empty Topic Tags
el_GR[0]: Κενή ετικέτα θέματος
el_GR[1]: Κενές ετικέτες θέματος

en: Empty Topic Tags
el_GR: Κενές ετικέτες θεμάτων

en: Enable Group Forums
el_GR: Ενεργοποίηση Ομαδικών Συζητήσεων

en: Enable threaded (nested) replies %s levels deep
el_GR: Ενεργοποίηση (εμφωλιασμένων) απαντήσεων νήματος σε βάθος επιπέδου %s

en: Existing tag:
el_GR: Υπάρχουσα ετικέτα:

en: Failed
el_GR: Απέτυχε

en: Failed!
el_GR: Αποτυχία!

en: Favorite
el_GR: Αγαπημένο

en: Favorite Forum Topics
el_GR: Αγαπημένα θέματα συζήτησης

en: Favorite Topics
el_GR: Αγαπημένα Θέματα

en: Favorited
el_GR: Αγαπημένος

en: Favorites
el_GR: Αγαπημένα

en: Favorites are a way for users to save and later return to topics they favor. This is enabled by default.
el_GR: Τα Αγαπημένα είναι ένας τρόπος για τους χρήστες να σώσουν και να επιστρέψουν αργότερα σε θέματα που τους αρέσουν. Είναι ενεργοποιημένο σαν προεπιλογή.

en: Favorites are no longer active.
el_GR: Τα αγαπημένα δεν είναι πλέον ενεργά.

en: Feature Developer
el_GR: Προγραμματιστής λειτουργίας

en: First Name
el_GR: Όνομα

en: For more information:
el_GR: Για περισσότερες πληροφορίες:

en: Forum
el_GR: Συζήτηση

en: Forum Activity
el_GR: Δραστηριότητα

en: Forum Attributes
el_GR: Ιδιότητες Συζήτησης

en: Forum Edit: %s
el_GR: Επεξεργασία Φόρουμ: %s

en: Forum Features
el_GR: Χαρακτηριστικά Συζήτησης

en: Forum Import
el_GR: Εισαγωγή συζητήσεων

en: Forum Index
el_GR: Ευρετήριο Συζητήσεων

en: Forum Name (Maximum Length: %d):
el_GR: Όνομα Συζήτησης (μέγιστο μήκος: %d):

en: Forum Order
el_GR: Διάταξη Συζητήσεων

en: Forum Parent
el_GR: Γονέας Συζήτησης

en: Forum Prefix
el_GR: Πρόθεμα Συζήτησης

en: Forum Repair
el_GR: Επιδιόρθωση συζήτησης

en: Forum Replies Created
el_GR: Απαντήσεις συζητήσεων που έγιναν

en: Forum Reset
el_GR: Αρχικοποίηση Συζητήσεων

en: Forum Role
el_GR: Ρόλος συζήτησης

en: Forum Role: %s
el_GR: Ρόλος συζήτησης: %s

en: Forum Root
el_GR: Ρίζα Συζήτησης

en: Forum Root Slug
el_GR: Σύντομο Όνομα Ρίζας Συζήτησης

en: Forum Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Forum Statistics
el_GR: Στατιστικά Συζητήσεως

en: Forum Subscriptions
el_GR: Παρακολουθήσεις συζητήσεων

en: Forum Theme Packages
el_GR: Πακέτα Θεμάτων Συζήτησης

en: Forum Topics Started
el_GR: Θέματα συζητήσεων που δημιουργήθηκαν

en: Forum Type:
el_GR: Τύπος Συζήτησης:

en: Forum User Roles
el_GR: Ρόλοι χρηστών

en: Forum User Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Χρηστών Συζήτησης

en: Forum User Slugs
el_GR: Σύντομο Όνομα Χρήστη Συζήτησης

[ctx: Forum accepts new topics]
en: Forum
el_GR: Συζήτηση

en: Forum created. <a href="%s">View forum</a>
el_GR: Η συζήτηση δημιουργήθηκε. <a href="%s">Δείτε τη συζήτηση</a>

en: Forum draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview forum</a>
el_GR: Το προσχέδιο της συζήτησης ενημερώθηκε. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση συζήτησης</a>

en: Forum features that can be toggled on and off
el_GR: Χαρακτηριστικά συζήτησης που μπορούν να ενεργοποιούνται και απενεργοποιούνται

[ctx: Forum is a category]
en: Category
el_GR: Κατηγορία

en: Forum restored to revision from %s
el_GR: Η συζήτηση αποκαθίσταται μετά από επανεξέταση από %s

en: Forum root should show
el_GR: Να εμφανίζεται η Ρίζα Συζήτησης

en: Forum saved.
el_GR: Η συζήτηση αποθηκεύτηκε.

en: Forum scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview forum</a>
el_GR: Η συζήτηση προγραμματίζεται για: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Προεπισκόπηση συζήτησης</a>

en: Forum settings for Akismet
el_GR: Ρυθμίσεις συζητήσεων για Akismet

en: Forum settings for BuddyPress
el_GR: Ρυθμίσεις συζητήσεων για το BuddyPress

en: Forum slug
el_GR: Συντομο όνομα συζήτησης

en: Forum submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview forum</a>
el_GR: Η συζήτηση υποβλήθηκε. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση συζήτησης</a>

en: Forum updated.
el_GR: Η Συζήτηση ενημερώθηκε

en: Forum updated. <a href="%s">View forum</a>
el_GR: Η συζήτηση ενημερώθηκε. <a href="%s">Δείτε τη συζήτηση</a>

en: Forum:
el_GR: Συζήτηση:

en: Forum:
el_GR: Συζήτηση:

en: Forum: %s
el_GR: Φόρουμ: %s

en: Forums
el_GR: Συζητήσεις

en: Forums Settings
el_GR: Ρυθμίσεις συζητήσεων

en: Forums base
el_GR: Βάση Συζητήσεων

en: Founding Developer
el_GR: Αρχικός προγραμματιστής

en: Freshness
el_GR: Φρεσκάδα

en: General
el_GR: Γενικά

en: General chit-chat
el_GR: Γενική κουβέντα

en: Go Back
el_GR: Πίσω

en: Go to Forum Settings
el_GR: Πήγαινε στις ρυθμίσεις Συζητήσεων

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
el_GR: Χορηγήστε σ' αυτόν τον χρήστη δικαιώματα Υπερδιαχειριστή για το Δίκτυο.

en: Group Forum
el_GR: Συζήτηση Ομάδας

en: Group Forum Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Ομάδων Συζητήσεων

en: Group Forum:
el_GR: Συζήτηση Ομάδας:

en: Group Forums
el_GR: Συζητήσεις ομάδων

en: Group Forums Parent
el_GR: Γονέας Ομαδικών Συζητήσεων

en: Guest
el_GR: Επισκέπτης

en: Hello World!
el_GR: Γεια σου, κόσμε!

en: Hidden Replies
el_GR: Κρυφές απαντήσεις

en: Hidden Reply | Hidden Replies
el_GR[0]: Κρυφή απάντηση
el_GR[1]: Κρυφές απαντήσεις

en: Hidden Topic | Hidden Topics
el_GR[0]: Κρυφό θέμα
el_GR[1]: Κρυφά θέματα

en: Hidden Topics
el_GR: Κρυφά θέματα

en: Home
el_GR: Αρχική

en: Hovering over a row in the forums list will display action links that allow you to manage your forum. You can perform the following actions:
el_GR: Περνώντας πάνω από μια γραμμή στη λίστα συζητήσεων θα εμφανιστούν σύνδεσμοι με ενέργειες που σας επιτρέπουν να διαχειριστείτε τις συζητήσεις σας. Μπορείτε να εκτελέσετε τις ακόλουθες ενέργειες:

en: Hovering over a row in the replies list will display action links that allow you to manage your reply. You can perform the following actions:
el_GR: Περνώντας πάνω από μια γραμμή στη λίστα απαντήσεων θα εμφανιστούν σύνδεσμοι με ενέργειες που σας επιτρέπουν να διαχειριστείτε την απάντησή σας. Μπορείτε να εκτελέσετε τις ακόλουθες ενέργειες:

en: Hovering over a row in the topics list will display action links that allow you to manage your topic. You can perform the following actions:
el_GR: Κρατώντας τον κέρσορα πάνω από το κάθε θέμα θα εμφανιστούν επιλογές διαχείρισης του θέματός σου. Μπορείς να κάνεις τα ακόλουθα:

en: How many topics and replies to show per RSS page
el_GR: Πόσα θέματα και απαντήσεις θα εμφανίζονται ανά σελίδα RSS

en: How many topics and replies to show per page
el_GR: Πόσα θέματα και απαντήσεις θα εμφανίζονται ανά σελίδα

en: How your forum content is displayed within your existing theme.
el_GR: Πως εμφανίζεται το περιεχόμενο της συζήτησής σας εντός των υφιστάμενων θεμάτων σας.

en: Human sacrifice, dogs and cats living together... mass hysteria!
el_GR: Θυσία ανθρώπων, σκυλιών και γατιών που ζούσαν μαζί... μαζική υστερία!

en: I am the first topic in your new forums.
el_GR: Το νέο θέμα στις νέες σου συζητήσεις.

en: ID
el_GR: Αναγνωριστικό

en: ID:
el_GR: Αναγνωριστικό:

en: IP Address
el_GR: Διεύθυνση IP:

en: IP or hostname
el_GR: Πρωτόκολλο Διαδικτύου ή Όνομα Υπολογιστή

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created.
el_GR: Αν επιλέξετε ένα υπάρχον θέμα, οι απαντήσεις θα ταξινομηθούν βάσει του χρόνου δημιουργίας τους.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
el_GR: Αν επιλέξετε την επιλογή του υπάρχοντος θέματος, οι απαντήσεις και στα δύο θέματα θα συγχωνευθούν χρονικά. Η σειρά των συγχωνευμένων απαντήσεων βασίζονται στην ώρα και στην ημερομηνία δημοσίευσής τους.

en: If you would like to change the password type a new one. Otherwise leave this blank.
el_GR: Αν θέλετε να αλλάξετε κωδικό πληκτρολογήστε έναν νέο. Αλλιώς αφήστε το κενό.

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
el_GR: Αν το πρόγραμμα περιήγησης δεν φορτώσει την επόμενη σελίδα αυτόματα, πατήστε αυτόν το σύνδεσμο:

en: Import Forums
el_GR: Εισαγωγή συζητήσεων

en: Importer Helper Data
el_GR: Εισαγόμενα δεδομένα βοηθείας

en: In all forums
el_GR: Σε όλες τις συζητήσεις

en: In reply to:
el_GR: Σε απάντηση στο:

en: In the Main Settings you have a number of options:
el_GR: Στις Κύριες Ρυθμίσεις έχετε τις εξής επιλογές:

en: In the event of a slug collision with WordPress or BuddyPress, a warning will appear next to the problem slug(s).
el_GR: Κατά το συμβάν μιας σύγκρουσης σύντομων ονομάτων με το WordPress ή το BuddyPress, μια προειδοποίηση θα εμφανιστεί δίπλα στα προβληματικά σύντομα ονόματα.

en: Inactive
el_GR: Ανενεργός

en: Information about your previous forums database so that they can be converted. <strong>Backup your database before proceeding.</strong>
el_GR: Πληροφορίες για τη βάση δεδομένων προηγούμενων συζητήσεών σας, έτσι ώστε να μπορούν να μετατραπούν. <strong>Δημιουργήστε αντίγραφα ασφαλείας της βάσης δεδομένων σας πριν προχωρήσετε.</strong>

en: Keep a log of this edit:
el_GR: Κατάγραψε αυτήν την επεξεργασία:

en: Keep me signed in
el_GR: Κράτησέ με συνδεδεμένο.

en: Keep this high to prevent too-many-connection issues.
el_GR: Κρατήστε το πάνω από το κανονικό για να αποτρέψετε ζητήματα από τις πολλές συνδέσεις.

en: Keep this low if you experience out-of-memory issues.
el_GR: Κρατήστε το κάτω του κανονικού αν αντιμετωπίζετε θέματα μνήμης.

en: Last Name
el_GR: Επίθετο

en: Last updated %s
el_GR: Τελευταία ενημέρωση %s

en: Lead Developer
el_GR: Επικεφαλής προγραμματιστής

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
el_GR: Αφήστε κενή την slug για να δημιουργηθεί αυτόματα.

en: Log In
el_GR: Σύνδεση

en: Log Out
el_GR: Αποσύνδεση

en: Lost Password
el_GR: Έχασα τον κωδικό μου

en: Lost Password URI:
el_GR: ΕΑΠ Χαμένου κωδικού

en: M j, Y @ G:i
el_GR: j M Y @ G:i

en: Mail (will not be published) (required):
el_GR: Διεύθυνση Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου (δεν θα είναι ορατό)(απαιτείται):

en: Main Settings
el_GR: Κύριες Ρυθμίσεις

[ctx: Make forum hidden]
en: Hidden
el_GR: Κρυφό

[ctx: Make forum private]
en: Private
el_GR: Αποκλειστικό

[ctx: Make forum public]
en: Public
el_GR: Δημόσιο

[ctx: Make topic sticky]
en: Sticky
el_GR: Μόνιμο

[ctx: Make topic super sticky]
en: Super Sticky
el_GR: Υπερμόνιμο

en: Manage Subscriptions
el_GR: Διαχείριση παρακολουθήσεων

en: Manage Tag: "%s"
el_GR: Διαχείριση ετικέτας: "%s"

en: Mark the reply as not spam
el_GR: Σημείωσε την απάντηση ως μη ανεπιθύμητη

en: Mark the topic as not spam
el_GR: Κατάργηση σήμανσης θέματος ως ανεπιθύμητο

en: Mark this reply as spam
el_GR: Σημείωσε αυτή την απάντηση ως ανεπιθύμητη

en: Mark this topic as spam
el_GR: Σήμανση του θέματος ως ανεπιθύμητο

[ctx: Mark topic as pending]
en: Pending
el_GR: Σε αναμονή

en: Maximum replies to show:
el_GR: Μέγιστες απαντήσεις για προβολή:

en: Maximum topics to show:
el_GR: Μέγιστος αριθμός θεμάτων για εμφάνιση:

en: Member
el_GR: Μέλος

en: Menus
el_GR: Κατάλογοι

en: Merge
el_GR: Συγχώνευση

en: Merge topic "%s"
el_GR: Συγχώνευσε θέμα "%s"

en: Merge topic favoriters
el_GR: Συγχώνευση αυτών που έχουν κάνει αγαπημένο το θέμα

en: Merge topic subscribers
el_GR: Συγχώνευση συνδρομητών θέματος

en: Merge topic tags
el_GR: Συγχώνευση ετικετών θέματος

en: Merge with this topic:
el_GR: Συγχώνευση μ' αυτό το θέμα:

en: Merging tags together cannot be undone.
el_GR: Η συγχώνευση ετικετών δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Most popular topics
el_GR: Δημοφιλέστερα θέματα

en: Move
el_GR: Μετακίνηση

en: Move Method
el_GR: Μέθοδος μετακίνησης

en: Move reply "%s"
el_GR: Μετακίνηση απάντησης "%s"

en: Move this item to the Trash
el_GR: Μετακίνηση αντικειμένου στα διαγραμμένα

en: Move this reply
el_GR: Μετακίνηση αυτής της απάντησης

en: Moved: %s
el_GR: Μετακινήθηκε: %s

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Name (required):
el_GR: Όνομα (απαιτείται):

en: Name of the database with your old forum data
el_GR: Όνομα βάσης δεδομένων με στοιχεία παλιών συζητήσεων

en: Name:
el_GR: Όνομα:

en: Network Role
el_GR: Ρόλος δικτύου

en: Network administrators can reconfigure which forum belongs to this group.
el_GR: Οι Διαχειριστές του δικτύου μπορούν να επαναρυθμίσουν όποα συζήτηση ανήκει σ' αυτήν την ομάδα.

en: New Forum
el_GR: Νέα συζήτηση

en: New Password
el_GR: Νέος κωδικός

en: New Reply
el_GR: Νέα απάντηση

en: New Tag Name
el_GR: Νέο όνομα ετικέτας

en: New Topic
el_GR: Νέο θέμα

en: New forum reply
el_GR: Νέα απάντηση στη συζήτηση

en: New forum topic
el_GR: Νέο θέμα συζήτησης

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
el_GR: Νέο θέμα στο <strong>%s</strong> που ονομάζεται:

en: New user registration is currently not allowed.
el_GR: Η εγγραφή νέου χρήστη δεν επιτρέπεται προς το παρόν.

en: Newest Topics
el_GR: Νεότερα Θέματα

en: Next Forums
el_GR: Επόμενες συζητήσεις

en: Nickname
el_GR: Όνομα χρήστη

en: No Forum
el_GR: Κανένας Χώρος Συζήτησης

en: No Replies
el_GR: Καμία απάντηση

en: No Topic
el_GR: Κανένα θέμα

en: No Topics
el_GR: Δεν υπάρχουν θέματα

en: No data to clean
el_GR: Δεν υπάρχουν δεδομένα να εκκαθαριστούν

en: No forum parents to convert
el_GR: Δεν υπάρχουν γονείς συζητήσεων για μετατροπή

en: No forums available
el_GR: Καμία διαθέσιμη συζήτηση

en: No forums found
el_GR: Δεν βρέθηκε καμία συζήτηση

en: No forums found in Trash
el_GR: Δεν βρέθηκε καμία συζήτηση στα διαγραμμένα

en: No forums to convert
el_GR: Δεν υπάρχουν συζητήσεις προς μετατροπή

en: No passwords to clear
el_GR: Δεν υπάρχουν κωδικοί για εκκαθάριση

en: No recorded history. Akismet has not checked this post.
el_GR: Κανένα καταγεγραμμένο ιστορικό. Το Akismet δεν έχει ελέγξει αυτήν την δημοσίευση.

en: No replies found
el_GR: Δεν βρέθηκαν απαντήσεις

en: No replies found in Trash
el_GR: Δεν βρέθηκε καμία απάντηση στα διαγραμμένα

en: No replies to convert
el_GR: Δεν υπάρχουν απαντήσεις για μετατροπή

en: No reply positions to recalculate!
el_GR: Δεν υπάρχουν θέσεις απαντήσεων για επαναϋπολογισμό!

en: No reply_to parents to convert
el_GR: Δεν υπάρχουν απαντήσεις προς την πηγή για μετατροπή

en: No response
el_GR: Καμία απάντηση

en: No stickies to stick
el_GR: Δεν υπάρχουν καρφιτσωμένα για καρφίτσωμα

en: No super stickies to stick
el_GR: Δεν υπάρχουν υπερκαρφιτσωμένα για καρφίτσωμα

en: No tags to convert
el_GR: Δεν υπάρχουν ετικέτες για μετατροπή

en: No template packages available.
el_GR: Πακέτα προτύπων δεν είναι διαθέσιμα

en: No topics available
el_GR: Κανένα διαθέσιμο θέμα

en: No topics found
el_GR: Δεν βρέθηκε κανένα θέμα

en: No topics found in Trash
el_GR: Δεν βρέθηκε κανένα θέμα στα διαγραμμένα

en: No topics to convert
el_GR: Δεν υπάρχουν θέματα για μετατροπή

en: No users to convert
el_GR: Δεν υπάρχουν χρήστες για μετατροπή

en: Non-bbPress passwords cannot be automatically converted. They will be converted as each user logs in.
el_GR: Κωδικοί που δεν αντιστοιχούν σε bbPress δεν μετατρέπονται αυτόματα. Θα μετατραπούν όταν ο χρήστης συνδεθεί.

en: None available
el_GR: Κανένα διαθέσιμο

en: Not spam
el_GR: Όχι ανεπιθύμητο

en: Note: Resetting without this checked will delete the meta-data necessary to delete these users.
el_GR: Σημείωση: Η διαγραφή χωρίς τσεκαρισμένο το κουτάκι αυτό θα διαγράψει τα μεταδεδομένα που είναι απαραίτητα για τη διαγραφή των χρηστών.

en: Nothing to remove!
el_GR: Τίποτα για μετακίνηση!

en: Notify me of follow-up replies via email
el_GR: Ειδοποίησέ με για ανταπαντήσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Notify the author of follow-up replies via email
el_GR: Ειδοποιήστε τον συγγραφέα των ανταπαντήσεων μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
el_GR: Τώρα επεξεργάζεται &ldquo;%s&rdquo;

en: Now your users can subscribe to new topics in specific forums.
el_GR: Τώρα, οι χρήστες σας μπορούν να γίνουν συνδρομητές σε νέα θέματα σε συγκεκριμένες συζητήσεις.

en: Oh bother! No forums were found here!
el_GR: Καμία συζήτηση δεν βρέθηκε!

en: Oh bother! No replies were found here!
el_GR: Καμία απάντηση δεν βρέθηκε!

en: Oh bother! No search results were found here!
el_GR: Η αναζήτηση δεν έδωσε κανένα αποτέλεσμά!

en: Oh bother! No topics were found here!
el_GR: Κανένα θέμα δεν βρέθηκε!

en: Oh, and this is what a reply looks like.
el_GR: Έτσι μοιάζει μια απάντηση.

[ctx: Open a Topic]
en: Open
el_GR: Ανοιχτό

[ctx: Open the forum]
en: Open
el_GR: Ανοιχτή

[ctx: Open the topic]
en: Open
el_GR: Άνοιγμα

en: Open this topic
el_GR: Άνοιγμα του θέματος

en: Optional reason for editing:
el_GR: Προαιρετικοί λόγοι επεξεργασίας:

en: Options
el_GR: Επιλογές

en: Order By:
el_GR: Ταξινόμηση κατά;

en: Order:
el_GR: Διάταξη:

en: Overview
el_GR: Επισκόπηση

en: Pages
el_GR: Σελίδες

en: Parent Forum ID:
el_GR: Αναγνωριστικό γονέα συζήτησης

en: Parent Forum:
el_GR: Γονέας συζήτησης:

en: Parent:
el_GR: Γονέας:

en: Password
el_GR: Κωδικός

en: Password to access the database
el_GR: Κωδικός πρόσβασης στη βάση δεδομένων

en: Per Page
el_GR: Ανά σελίδα

en: Per Page settings allow you to control the number of topics and replies appear on each page.
el_GR: Οι Ρυθμίσεις ανά σελίδα σας επιτρέπουν να ελέγχετε τον αριθμό των θεμάτων και απαντήσεων που εμφανίζονται σε κάθε σελίδα.

en: Please login to make this topic a favorite.
el_GR: Παρακαλούμε συνδεθείτε για να προσθέσετε στα αγαπημένα το θέμα.

en: Please login to subscribe to this forum.
el_GR: Παρακαλούμε συνδεθείτε για να γίνεται συνδρομητής σ' αυτή τη συζήτηση.

en: Please login to subscribe to this topic.
el_GR: Παρακαλούμε συνδεθείτε για να γίνεται συνδρομητής στο θέμα.

en: Please see the additional help tabs for more information on each indiviual section.
el_GR: Παρακαλώ δείτε τις πρόσθετες καρτέλες βοήθειας για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με κάθε τμήμα.

en: Polyglot support
el_GR: Πολυγλωσσική υποστήριξη

en: Popular Tags
el_GR: Δημοφιλείς ετικέτες

en: Popular Topics
el_GR: Δημοφιλή Θέματα

en: Possible %1$s conflict: %2$s
el_GR: Πιθανή %1$s διένεξη: %2$s

en: Post Formatting
el_GR: Μορφοποίηση Δημοσίευσης

en: Post status was changed to %s
el_GR: Η κατάσταση της δημοσίευσης άλλαξε σε %s

en: Posts
el_GR: Δημοσιεύσεις

en: Private
el_GR: Ιδιωτικό

en: Private: %s
el_GR: Ιδιωτικά: %s

en: Profile
el_GR: Προφίλ

en: Project Leaders
el_GR: Επικεφαλής έργου

en: Protected
el_GR: Προστατευμένο

en: Publish Box
el_GR: Πλαίσιο Δημοσίευσης

en: Purge Previous Import
el_GR: Εκκαθάριση προηγούμενης εισαγωγής

en: Purge all information from a previously attempted import
el_GR: Καθαρίστε όλες τις πληροφορίες από προηγούμενες προσπάθειες εισαγωγής

en: Re:
el_GR: Απ:

en: Re: Hello World!
el_GR: Απ: Γεια σου, κόσμε!

en: Recalculate last activity in each topic and forum
el_GR: Υπολόγισε εκ νέου την τελευταία δραστηριότητα σε κάθε θέμα και συζήτηση

en: Recalculate private and hidden forums
el_GR: Υπολόγισε εκ νέου ιδιωτικές και κρυφές συζητήσεις

en: Recalculate the parent forum for each post
el_GR: Υπολόγισε εκ νέου τον Γονέα συζήτησης για κάθε δημοσίευση

en: Recalculate the parent topic for each post
el_GR: Υπολόγισε εκ νέου τον Γονέα του θέματος για κάθε δημοσίευση

en: Recalculate the position of each reply
el_GR: Επαναυπολογισμός της θέσης της κάθε απάντησης

en: Recalculate the sticky relationship of each topic
el_GR: Υπολόγισε εκ νέου την καρφιτσωμένη σχέση κάθε θέματος

en: Recalculating forum visibility &hellip; %s
el_GR: Επανυπολογισμός της ορατότητας της συζήτησης &hellip; %s

en: Recalculating reply menu order &hellip; %s
el_GR: Επαναϋπολογισμός ταξινόμησης μενού απάντησης &hellip; %s

en: Recalculating the forum for each post &hellip; %s
el_GR: Επανυπολογισμός της συζήτησης για κάθε δημοσίευση &hellip; %s

en: Recalculating the topic for each post &hellip; %s
el_GR: Επανυπολογισμός του θέματος για κάθε δημοσίευση &hellip; %s

en: Recent Replies
el_GR: Πρόσφατες απαντήσεις

en: Recent Topics
el_GR: Πρόσφατα Θέματα

en: Recomputing latest post in every topic and forum&hellip; %s
el_GR: Επανυπολογισμός τελευταίας δημοσίευσης σε κάθε θέμα και φόρουμ&hellip; %s

en: Register
el_GR: Εγγραφή

en: Register URI:
el_GR: ΕΑΠ Εγγραφής:

en: Registered Users
el_GR: Εγγεγραμμένοι Χρήστες.

en: Registration complete. Please check your e-mail.
el_GR: Εγγραφή ολοκληρώθηκε. Παρακαλούμε ελέγξτε το ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο.

en: Related Meta Data
el_GR: Τα σχετικά μεταδεδομένα

en: Relationships to Repair:
el_GR: Σχέσεις προς Επιδιόρθωση:

en: Remapping forum role for each user on this site&hellip; %s
el_GR: Ανάπλαση ρόλων για κάθε χρήστη του ιστοτόπου αυτού&hellip; %s

en: Remember Me
el_GR: Να με θυμάσαι

en: Remove trashed forums from user subscriptions
el_GR: Αφαίρεση διεγραμμένων συζητήσεων από τις παρακολουθήσεις του χρήστη

en: Remove trashed topics from user favorites
el_GR: Αφαίρεση διαγραμμένων θεμάτων από τα "αγαπημένα" του χρήστη

en: Remove trashed topics from user subscriptions
el_GR: Αφαίρεση διεγραμμένων θεμάτων από τις παρακολουθήσεις του χρήστη

en: Removing trashed forums from user subscriptions&hellip; %s
el_GR: Απομάκρυνση διεγραμμένων συζητήσεων από τις παρακολουθήσεις του χρήστη&hellip; %s

en: Removing trashed topics from user favorites&hellip; %s
el_GR: Απομάκρυνση διαγραμμένων θεμάτων από τα Αγαπημένα του χρήστη&hellip; %s

en: Removing trashed topics from user subscriptions&hellip; %s
el_GR: Απομάκρυνση διαγραμμένων θεμάτων από τις παρακολουθήσεις του χρήστη&hellip; %s

en: Rename
el_GR: Αλλαγή ονόματος

en: Repair
el_GR: Επιδιόρθωση

en: Repair BuddyPress Group Forum relationships
el_GR: Υπολόγισε εκ νέου τις σχέσεις στις ομαδικές συζητήσεις BuddyPress

en: Repair Forums
el_GR: Επιδιόρθωση όλων των συζητήσεων

en: Repair Items
el_GR: Επιδιορθωμένα στοιχεία

en: Repairing the sticky topic to the parent forum relationships&hellip; %s
el_GR: Επιδιορθώνει το καρφιτσωμένο θέμα στις σχέσεις στη συζήτηση-γονέα&hellip; %s

en: Replies
el_GR: Απαντήσεις

en: Replies Created
el_GR: Απαντήσεις που έκανε

en: Replies Created: %s
el_GR: Απαντήσεις που έδωσε: %s

en: Replies: %s
el_GR: Απαντήσεις: %s

en: Reply | Replies
el_GR[0]: Απάντηση
el_GR[1]: Απαντήσεις

en: Reply "%1$s" successfully marked as spam.
el_GR: Η απάντηση "%1$s" επισημάνθηκε επιτυχημένα ως ανεπιθύμητη.

en: Reply "%1$s" successfully unmarked as spam.
el_GR: Η απάντηση "%1$s" επισημάνθηκε επιτυχημένα ως μη ανεπιθύμητη.

en: Reply Attributes
el_GR: Ιδιότητες απάντησης

en: Reply Edit: %s
el_GR: Επεξεργασία απάντησης: %s

en: Reply Threading
el_GR: Απάντηση νήματος

en: Reply To
el_GR: Απάντηση σε

en: Reply To:
el_GR: Απάντηση σε:

en: Reply To: %s
el_GR: Απαντήστε σε: %s

en: Reply created. <a href="%s">View topic</a>
el_GR: Απάντηση δημιουργήθηκε. <a href="%s">Προβολή θέματος</a>

en: Reply draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
el_GR: Το προσχέδιο της απάντησης ενημερώθηκε. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση θέματος</a>

en: Reply restored to revision from %s
el_GR: Απάντηση επαναφέρθηκε στην αναθεώρηση από %s

en: Reply saved.
el_GR: Απάντησε αποθηκεύτηκε.

en: Reply scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview topic</a>
el_GR: Η απάντηση προγραμματίστηκε για: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Προεπισκόπηση θέματος</a>

en: Reply slug
el_GR: Σύντομο όνομα απάντησης

en: Reply submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
el_GR: Η απάντηση υποβλήθηκε. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση θέματος</a>

en: Reply updated.
el_GR: Απάντηση ενημερώθηκε.

en: Reply updated. <a href="%s">View topic</a>
el_GR: Απάντηση ενημερώθηκε. <a href="%s">Προβολή θέματος</a>

en: Reset Forums
el_GR: Αρχικοποίηση όλων των συζητήσεων

en: Reset My Password
el_GR: Επαναφορά του κωδικού μου

en: Reset bbPress
el_GR: Αρχικοποίηση (reset) του bbPress

en: Restore
el_GR: Επαναφορά

en: Restore this item from the Trash
el_GR: Επαναφορά από τα διαγραμμένα

en: Revert your forums back to a brand new installation. This process cannot be undone.
el_GR: Επαναφορά των συζητήσεων σε αρχική εγκατάσταση. Δεν είναι δυνατόν να αναστραφεί.

en: Revisions
el_GR: Αναθεωρήσεις

en: Right Now in Forums
el_GR: Αυτήν τη στιγμή στις συζητήσεις

en: Roles and capabilities have been swept through, cleaned up, and simplified.
el_GR: Ρόλοι και δυνατότητες που πρέπει να ελεγχθούν, εκκαθαριστούν και απλοποιηθούν.

en: Rows Limit
el_GR: Περιορισμός γραμμών

en: Save Changes
el_GR: Αποθήκευση αλλαγών

en: Save Settings
el_GR: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Say it ain't so!
el_GR: Πες πως δεν είναι έτσι!

en: Saying no will not delete existing forum content.
el_GR: Αν επιλέξετε "όχι" δεν θα διαγράψει το περιεχόμενο της συζήτησης.

en: Screen Content
el_GR: Περιεχόμενα οθόνης

en: Search
el_GR: Αναζήτηση

en: Search Forums
el_GR: Αναζήτηση Συζητήσεων

en: Search Forums...
el_GR: Αναζήτηση συζητήσεων...

en: Search Replies
el_GR: Αναζήτηση απαντήσεων

en: Search Results
el_GR: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Search Results for '%s'
el_GR: Αποτελέσματα αναζήτησης για '%s'

en: Search Tags
el_GR: Αναζήτηση ετικετών

en: Search Topics
el_GR: Αναζήτηση θεμάτων

en: Search for:
el_GR: Αναζήτηση για:

en: Select Platform
el_GR: Επιλογή πλατφόρμας

en: Select the attributes that your forum should have:
el_GR: Επιλέξτε τις ιδιότητες που θα χαρακτηρίζουν τη συζήτησή σας:

en: Select the attributes that your reply should have:
el_GR: Επιλέξτε τις ιδιότητες που θα χαρακτηρίζουν την απάντησή σας:

en: Select the attributes that your topic should have:
el_GR: Επέλεξε τα χαρακτηριστικά που θες να έχει το θέμα:

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
el_GR: Επιλέξτε το θέμα στο οποίο θα συγχωνευθεί. Το θέμα προορισμού θα παραμείνει κύριο και αυτό θα μετατραπεί σε απάντηση.

en: Select whether to open or close the topic.
el_GR: Επιλέξτε αν θέλετε να ξεκλειδώσει ή να κλειδώσει το θέμα.

en: Setting time limits and other user posting capabilities
el_GR: Ρύθμιση προθεσμιών και άλλες δυνατότητες δημοσίευσης

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Show post date:
el_GR: Ημερομηνία δημοσίευσης:

en: Show reply author:
el_GR: Προβολή συντάκτη απάντησης:

en: Show topic author:
el_GR: Δημιουργός θέματος:

en: Single Forum Slugs
el_GR: Σύντομο Όνομα Απλής Συζήτησης

en: Site Role
el_GR: Ρόλος στον ιστότοπο

en: Slugs
el_GR: Σύντομα ονόματα

en: Some of these tools create substantial database overhead. Avoid running more than 1 repair job at a time.
el_GR: Μερικά από αυτά τα εργαλεία δημιουργούν σημαντική επιβάρυνση της βάσης δεδομένων. Αποφύγετε την εκτέλεση περισσότερων από μίας εργασίας επισκευής κάθε φορά.

en: Some optional parameters to help tune the conversion process.
el_GR: Μερικές προαιρετικές παράμετροι για να σας βοηθήσουν να συντονίσετε τη διαδικασία μετατροπής.

en: Some statistics from your forum.
el_GR: Στατιστικά από τις συζητήσεις σας.

en: Something went wrong. Refresh your browser and try again.
el_GR: Κάτι πήγε στραβά. Ανανεώστε τον περιηγητή σας και δοκιμάστε ξανά.

en: Spam
el_GR: Ανεπιθύμητα

[ctx: Spam the topic]
en: Spam
el_GR: Ανεπιθύμητο

en: Spammed: %s
el_GR: Ανεπιθύμητα: %s

en: Split
el_GR: Διαχωρισμός

en: Split Method
el_GR: Μέθοδος διαχωρισμού

en: Split the topic from this reply
el_GR: Διαχωρισμός του θέματος απ' αυτό το μύνημα

en: Split topic "%s"
el_GR: Χωρισμός θέματος "%s"

en: Split: %s
el_GR: Διαχώρισε: %s

en: Start
el_GR: Έναρξη

en: Start Over
el_GR: Επανεκίννηση

en: Start a fresh conversion from the beginning
el_GR: Ξεκινήστε μια νέα μετατροπή από την αρχή

en: Started by: %1$s
el_GR: Ξεκίνησε από: %1$s

en: Starting Conversion
el_GR: Εκκίνηση μετατροπής

en: Status:
el_GR: Κατάσταση:

en: Stick
el_GR: Καρφίτσωμα

en: Stick this topic to front
el_GR: Καρφίτσωμα του θέματος μπροστά

en: Stick this topic to its forum
el_GR: Καρφίτσωσε το θέμα στην κατηγορία συζήτησής του

en: Stop
el_GR: Τερματισμός

en: Submit
el_GR: Υποβολή

en: Subscribe
el_GR: Παρακολούθηση

en: Subscribe to Forums
el_GR: Παρακολούθηση στις συζητήσεις

en: Subscribed Forums
el_GR: Παρακολουθούμενες συζητήσεις

en: Subscribed Topics
el_GR: Συνδρομητικά Θέματα

en: Subscriptions
el_GR: Συνδρομές

en: Subscriptions allow users to subscribe for notifications to topics that interest them. This is enabled by default.
el_GR: Οι Συνδρομές επιτρέπουν στους χρήστες να εγγραφούν για τις ανακονώσεις σε θέματα που τους ενδιαφέρουν. Είναι ενεργοποιημένο σαν προεπιλογή.

en: Subscriptions are no longer active.
el_GR: Οι συνδρομές δεν είναι πλέον ενεργές.

en: Success!
el_GR: Επέτυχε!

en: Table Prefix
el_GR: Προθηματικός πίνακας

en: Tag base
el_GR: Βάση Ετικετών

en: Tagged:
el_GR: Τοποθέτηση ετικέτας:

en: Tags:
el_GR: Ετικέτες:

en: Thank you for updating! bbPress %s is bundled up and ready to weather the storm of users in your community!
el_GR: Ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Η bbPress %s είναι έτοιμη να αντιμετωπίση την καταιγίδα των χρηστών στην κοινότητά σας!

en: Thank you for updating! bbPress %s is waxed, polished, and ready for you to take it for a lap or two around the block!
el_GR: Ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Η bbPress %s είναι έτοιμη!

en: The Fancy Editor brings the luxury of the Visual editor and HTML editor from the traditional WordPress dashboard into your theme.
el_GR: Ο επεξεργαστής Fancy φέρνει την πολυτέλεια των Οπτικού και HTML επεξεργαστή από το παραδοσιακό πίνακα εργαλείων του WordPress στο θέμα σας.

en: The Slugs section allows you to control the permalink structure for your forums.
el_GR: Η ενότητα Σύντομα Ονόματα σας επιτρέπει να ελέγχετε τη δομή των μόνιμων συνδέσμων για τις συζητήσεις σας.

en: The bbPress Community
el_GR: Η κοινότητα του bbPress

en: The bbPress forum search form.
el_GR: Η φόρμα αναζήτησης των συζητήσεων του bbPress

en: The following data will be removed:
el_GR: Τα ακόλουθα δεδομένα θα διαγραφούν:

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new content.
el_GR: Η συζήτηση &#8216;%s&#8217; δεν δέχεται νέο περιεχόμενο.

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
el_GR: Η συζήτηση &#8216;%s&#8217; δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.

en: The forum could not be found.
el_GR: Δεν ήταν δυνατή η εύρεση της συζήτησης.

en: The reply was not found!
el_GR: Η απάντηση δεν βρέθηκε!

en: The request was unsuccessful. Please try again.
el_GR: Το αίτημα απέτυχε. Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά.

en: The title field and the big forum editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
el_GR: Το πεδίο του τίτλου και η μεγάλη περιοχή επεξεργασίας συζητήσεων είναι σταθερά στη θέση τους, αλλά μπορείτε να αλλάξετε όλα τα άλλα κουτιά με μεταφορά και απόθεση και να τα ελαχιστοποιήσετε ή επεκτείνετε, κάνοντας κλικ στη γραμμή τίτλου κάθε κουτιού. Χρησιμοποιήστε την καρτέλα Επιλογές Οθόνης για να εμφανίσετε περισσότερα πλαίσια (Απόσπασμα, Αποστολή Trackbacks, Προσαρμοσμένα πεδία, Συζήτηση, Περιθώρια, Συντάκτης) ή να επιλέξετε διάταξη μίας ή δύο στηλών για αυτή την οθόνη.

en: The title field and the big reply editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
el_GR: Το πεδίο του τίτλου και η μεγάλη περιοχή επεξεργασίας απαντήσεων είναι σταθερά στη θέση τους, αλλά μπορείτε να αλλάξετε όλα τα άλλα κουτιά με μεταφορά και απόθεση και να τα ελαχιστοποιήσετε ή επεκτείνετε, κάνοντας κλικ στη γραμμή τίτλου κάθε κουτιού. Χρησιμοποιήστε την καρτέλα Επιλογές Οθόνης για να εμφανίσετε περισσότερα πλαίσια (Απόσπασμα, Αποστολή Trackbacks, Προσαρμοσμένα πεδία, Συζήτηση, Περιθώρια, Συντάκτης) ή να επιλέξετε διάταξη μίας ή δύο στηλών για αυτή την οθόνη.

en: The title field and the big topic editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
el_GR: Το πεδίο του τίτλου και το μεγάλο πεδίο επεξεργασίας κειμένου έχει στάνταρ θέση, αλλά μπορείς να αλλάξεις όλα τα υπόλοιπα πεδία σέρνοντάς τα, όπως επίσης να τα ελαχιστοποιήσεις ή να τα μεγιστοποιήσεις πατώντας στην μπάρα τίτλου του κάθε κουτιού. Χρησιμοποίησε την καρτέλα Επιλογές Οθόνης για να εμφανίσεις περισσότερα κουτάκια (Παράθεμα, Αποστολή Παρακολούθησης-Trackbacks, Χειροποίητα πεδία, Συζήτηση, Αργκώ, Συγγραφέας) ή να επιλέξεις εμφάνιση μονόστηλης ή δίστηλης διάταξης.

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
el_GR: Το θέμα &#8216;%s&#8217; δεν δέχεται νέες απαντήσεις.

en: The topic could not be found.
el_GR: Δεν ήταν δυνατή η εύρεση του θέματος.

en: The topic was not found!
el_GR: Δεν βρέθηκε το θέμα!

en: Theme Compatibility
el_GR: Συμβατότητα θέματος

en: There are no other topics in this forum to merge with.
el_GR: Δεν υπάρχουν άλλα θέματα σ' αυτήν τη συζήτηση για να συγχωνευθούν.

en: There is a pending email address change to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
el_GR: Εκκρεμεί μια αλλαγή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για τον/την <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>

en: There was a problem closing the topic "%1$s".
el_GR: Δημιουργήθηκε πρόβλημα κλειδώνοντας το θέμα "%1$s".

en: There was a problem marking the reply "%1$s" as spam.
el_GR: Υπήρξε ένα πρόβλημα κατά τη σήμανση της απάντησης "%1$s" ως ανεπιθύμητης.

en: There was a problem marking the topic "%1$s" as spam.
el_GR: Δημιουργήθηκε πρόβλημα κατά τη σήμανση του θέματος "%1$s" ως ανεπιθύμητο.

en: There was a problem opening the topic "%1$s".
el_GR: Προέκυψε πρόβλημα ανοίγοντας το θέμα "%1$s".

en: There was a problem sticking the topic "%1$s" to front.
el_GR: Δημιουργήθηκε πρόβλημα καρφιτσώνοντας το θέμα "%1$s" μπροστά.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s".
el_GR: Δημιουργήθηκε πρόβλημα καρφιτσώνοντας το θέμα "%1$s".

en: There was a problem unmarking the reply "%1$s" as spam.
el_GR: Υπήρξε ένα πρόβλημα κατά τη σήμανση της απάντησης "%1$s" ως μη ανεπιθύμητης.

en: There was a problem unmarking the topic "%1$s" as spam.
el_GR: Δημιουργήθηκε πρόβλημα αποσύροντας τη σήμανση του θέματος "%1$s" ως ανεπιθύμητο.

en: There was a problem unsticking the topic "%1$s".
el_GR: Δημιουργήθηκε πρόβλημα στο ξεκαρφίτσωμα του θέματος "%1$s".

en: These are broken up into two separate groups: one for what appears in your theme, another for RSS feeds.
el_GR: Αυτά χωρίστηκαν σε δύο ξεχωριστές ομάδες: μία για αυτό που εμφανίζεται στο θέμα σας, και μία άλλη για τις τροφοδοσίες RSS.

en: This category contains %1$s and %2$s, and was last updated by %3$s %4$s.
el_GR: Αυτή η κατηγορία περιέχει %1$s και %2$s, και ενημερώθηκε τελευταία από %3$s %4$s.

en: This category contains %1$s and %2$s.
el_GR: Αυτή η κατηγορία περιέχει %1$s και %2$s.

en: This category contains %1$s, and was last updated by %2$s %3$s.
el_GR: Αυτή η κατηγορία περιέχει %1$s, και ενημερώθηκε τελευταία από %2$s %3$s.

en: This category contains %1$s.
el_GR: Αυτή η κατηγορία περιέχει %1$s.

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
el_GR: Δεν θα διαγραφούν τα θέματά σας. Μόνο οι ετικέτες.

en: This forum contains %1$s and %2$s, and was last updated by %3$s %4$s.
el_GR: Αυτή η συζήτηση περιέχει %1$s και %2$s, και ενημερώθηκε τελευταία από %3$s %4$s.

en: This forum contains %1$s and %2$s.
el_GR: Αυτή η συζήτηση περιέχει %1$s και %2$s.

en: This forum contains %1$s, and was last updated by %2$s %3$s.
el_GR: Αυτή η συζήτηση περιέχει %1$s, και ενημερώθηκε τελευταία από %2$s %3$s.

en: This forum contains %1$s.
el_GR: Αυτή η συζήτηση περιέχει %1$s.

en: This forum is closed to new content, however your account still allows you to do so.
el_GR: Αυτή η συζήτηση δεν δέχεται νέο υλικό, ωστόσο ο λογαριασμός σας σάς το επιτρέπει.

en: This forum is empty.
el_GR: Αυτή η συζήτηση είναι κενή.

en: This forum is marked as closed to new topics, however your posting capabilities still allow you to do so.
el_GR: Σ' αυτή τη συζήτηση δεν επιτρέπεται η δημιουργία νέων θεμάτων, ωστόσο έχετε εξουσιοδότηση να το κάνετε.

en: This group does not currently have a forum.
el_GR: Αυτή η ομάδα δεν έχει χώρο συζήτησης.

en: This is comparable to the WordPress "Reading Settings" page, where you can set the number of posts that should show on blog pages and in feeds.
el_GR: Αυτό είναι συγκρίσιμο με τη σελίδα "Ρυθμίσεις Ανάγνωσης" του WordPress, όπου μπορείτε να ορίσετε τον αριθμό των δημοσιεύσεων που θα πρέπει να εμφανίζονται σε σελίδες ιστολογίου και στις ροές δεδομένων.

en: This option will delete all previously imported users, and cannot be undone.
el_GR: Η επιλογή αυτή θα διαγράψει όλες τις προηγούμενες εισαγωγές χρηστών μη αντιστρεπτί.

en: This process cannot be undone.
el_GR: Είναι μη αντιστρέψιμη διαδικασία.

en: This reply was modified %1$s by %2$s.
el_GR: Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις %1$s από %2$s.

en: This reply was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
el_GR: Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις %1$s από %2$s. Λόγος: %3$s

en: This screen displays the individual forums on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
el_GR: Αυτή η οθόνη εμφανίζει τις μεμονωμένες συζητήσεις σχετικά με τον ιστοχώρο σας. Μπορείτε να προσαρμόσετε αυτήν την εμφάνιση ώστε να ταιριάζει στη ροή εργασίας σας.

en: This screen displays the individual topics on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
el_GR: Αυτή η οθόνη δείχνει το καθένα θέμα ξεχωριστά στον ιστότοπο σου. Μπορείτε να την προσαρμόσετε στις εργασίες σας.

en: This screen provides access to all of the Forums settings.
el_GR: Αυτή η οθόνη παρέχει πρόσβαση σε όλες τις ρυθμίσεις Συζητήσεων.

en: This screen provides access to all of your replies. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
el_GR: Αυτή η οθόνη παρέχει πρόσβαση σε όλες τις απαντήσεις σας. Μπορείτε να προσαρμόσετε την εμφάνιση της οθόνης ώστε να ταιριάζει με τη ροή εργασίας σας.

en: This topic contains %1$s and has %2$s.
el_GR: Αυτό το θέμα περιέχει %1$s και έχει %2$s.

en: This topic contains %1$s, has %2$s, and was last updated by %3$s %4$s.
el_GR: Αυτό το θέμα περιέχει %1$s, έχει %2$s, και ανανεώθηκε τελευταία από %3$s %4$s.

en: This topic has no replies.
el_GR: Αυτό το θέμα δεν έχει απαντήσεις.

en: This topic is in the trash.
el_GR: Το θέμα βρίσκεται στα διαγραμμένα.

en: This topic is marked as closed to new replies, however your posting capabilities still allow you to do so.
el_GR: Αυτό το θέμα έχει σημανθεί ως κλειδωμένο για νέες απαντήσεις, ωστόσο οι δυνατότητες δημοσίευσής σας σάς επιτρέπουν να το κάνετε.

en: This topic is marked as spam.
el_GR: Το θέμα είναι χαρακτηρισμένο ως ανεπιθύμητο.

en: This topic was modified %1$s by %2$s.
el_GR: Το θέμα τροποποιήθηκε %1$s από %2$s

en: This topic was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
el_GR: Το θέμα τροποποιήθηκε %1$s από %2$s. Λόγος: %3$s

en: This user has no favorite topics.
el_GR: Αυτός ο χρήστης δεν έχει αγαπημένα θέματα.

en: This user has not created any topics.
el_GR: Ο χρήστης δεν έχει δημιουργήσει κανένα θέμα.

en: This user has not replied to any topics.
el_GR: Ο χρήστης δεν έχει απαντήσει σε θέματα.

en: This user has super admin privileges.
el_GR: Αυτός ο χρήστης έχει δικαιώματα υπερδιαχειριστή

en: This user is not currently subscribed to any forums.
el_GR: Ο χρήστης δεν είναι συνδρομητής σε καμία συζήτηση.

en: This user is not currently subscribed to any topics.
el_GR: Ο χρήστης δεν είναι συνδρομητής σε κανένα θέμα.

en: Throttle posting every
el_GR: Ρύθμιση δημοσιεύσεων κάθε

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Title and Forum Editor
el_GR: Επεξεργαστής Τίτλου και Συζήτησης

en: Title and Reply Editor
el_GR: Επεξεργαστής Τίτλου και Απαντήσεων

en: Title and Topic Editor
el_GR: Επεξεργαστής Τίτλου και Θέματος

en: Title:
el_GR: Τίτλος:

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
el_GR: Για να διατηρήσετε αυτό το θέμα ως κύριο, πηγαίνετε στο άλλο θέμα και χρησιμοποιήστε την συγχώνευση από εκεί.

en: Topic | Topics
el_GR[0]: Θέμα
el_GR[1]: Θέματα

en: Topic "%1$s" successfully closed.
el_GR: Το θέμα "%1$s" κλειδώθηκε επιτυχώς.

en: Topic "%1$s" successfully marked as spam.
el_GR: Το θέμα "%1$s" σημάνθηκε επιτυχώς ως ανεπιθύμητο.

en: Topic "%1$s" successfully opened.
el_GR: Το θέμα "%1$s" άνοιξε επιτυχώς.

en: Topic "%1$s" successfully sticked to front.
el_GR: Το θέμα "%1$s" επιτυχώς καρφιτσώθηκε μπροστά.

en: Topic "%1$s" successfully sticked.
el_GR: Το θέμα "%1$s" επιτυχώς καρφιτσώθηκε.

en: Topic "%1$s" successfully unmarked as spam.
el_GR: Στο θέμα "%1$s" αφαιρέθηκε επιτυχώς η σήμανση του ανεπιθύμητου.

en: Topic "%1$s" successfully unsticked.
el_GR: Το θέμα "%1$s" ξεκαρφιτσώθηκε επιτυχώς.

en: Topic Attributes
el_GR: Χαρακτηριστικά θέματος

en: Topic Edit: %s
el_GR: Επεξεργασία θέματος: %s

en: Topic Extras
el_GR: Έξτρα θεμάτων

en: Topic Replies
el_GR: Απαντήσεις θέματος

[ctx: Topic Status]
en: Close
el_GR: Κλείδωμα

[ctx: Topic Status]
en: Open
el_GR: Άνοιγμα

en: Topic Status:
el_GR: Κατάσταση θέματος:

en: Topic Subscriptions
el_GR: Συνδρομές Θεμάτων

en: Topic Tag | Topic Tags
el_GR[0]: Ετικέτα θέματος
el_GR[1]: Ετικέτες θεμάτων

en: Topic Tag Edit: %s
el_GR: Επεξεργασία ετικέτας θέματος: %s

en: Topic Tag: %s
el_GR: Ετικέτα θέματος

en: Topic Tags
el_GR: Ετικέτες θεμάτων

en: Topic Tags:
el_GR: Ετικέτες θέματος:

en: Topic Title (Maximum Length: %d):
el_GR: Τίτλος θέματος (μέγιστο μήκος: %d):

en: Topic Type
el_GR: Τύπος θέματος

en: Topic Type:
el_GR: Τύπος θέματος;

en: Topic View
el_GR: Προβολή Θέματος

en: Topic created. <a href="%s">View topic</a>
el_GR: Το θέμα δημιουργήθηκε. <a href="%s">Δες το θέμα</a>

en: Topic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
el_GR: Ανανεώθηκε η ροή του θέματος (draft). <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση θέματος</a>

en: Topic restored to revision from %s
el_GR: Το θέμα επανήλθε από %s

en: Topic saved.
el_GR: Το θέμα αποθηκεύτηκε.

en: Topic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview topic</a>
el_GR: Το θέμα δρομολογήθηκε για: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Προεπισκόπηση θέματος</a>

en: Topic slug
el_GR: Σύντομο όνομα θέματος

en: Topic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
el_GR: Υποβλήθηκε το θέμα. <a target="_blank" href="%s">Προεπισκόπηση θέματος</a>

en: Topic tag slug
el_GR: Σύντομο όνομα ετικέτας θέματος

en: Topic tags
el_GR: Ετικέτες θεμάτων

en: Topic updated.
el_GR: Το θέμα ενημερώθηκε.

en: Topic updated. <a href="%s">View topic</a>
el_GR: Το θέμα ενημερώθηκε. <a href="%s">Δες το θέμα</a>

en: Topic-Tags allow users to filter topics between forums. This is enabled by default.
el_GR: Οι Ετικέτες Θεμάτων επιτρέπουν στους χρήστες να φιλτράρουν τα θέματα των συζητήσεων. Είναι ενεργοποιημένο σαν προεπιλογή.

en: Topic:
el_GR: Θέμα:

en: Topic:
el_GR: Θέμα:

en: Topic: %s
el_GR: Θέμα: %s

en: Topics
el_GR: Θέματα

en: Topics Started
el_GR: Θέματα που ξεκίνησε

en: Topics Started: %s
el_GR: Θέματα που ξεκίνησε: %s

en: Topics With Recent Replies
el_GR: Θέματα με πρόσφατες απαντήσεις

en: Topics and Replies Per Page
el_GR: Θέματα και Απαντήσεις ανά σελίδα

en: Topics and Replies Per RSS Page
el_GR: Θέματα και Απαντήσεις ανά σελίδα RSS

en: Topics base
el_GR: Βάση Θεμάτων

en: Topics by Freshness
el_GR: Θέματα κατά φρεσκάδα

en: Topics with no replies
el_GR: Θέματα χωρίς απαντήσεις

en: Trash
el_GR: Διαγραφή

[ctx: Trash the topic]
en: Trash
el_GR: Διαγραφή

en: Trashed: %s
el_GR: Διεγραμμένα: %s

en: Type your new password again.
el_GR: Πληκτρολογήστε τον νέο κωδικό ξανά.

en: Type:
el_GR: Τύπος:

en: Unfavorite
el_GR: Κατάργηση αγαπημένου

en: Unspam
el_GR: Χαρακτηρισμός επιθυμητού

en: Unstick
el_GR: Ξεκαρφίτσωμα

[ctx: Unstick a topic]
en: Normal
el_GR: Κανονικό

en: Unstick this topic
el_GR: Ξεκαρφίτσωμα του θέματος

en: Unsubscribe
el_GR: Ακύρωση παρακολούθησης

en: Update
el_GR: Ενημέρωση

en: Update Forum
el_GR: Ενημέρωση Συζητήσεων

en: Update Forums
el_GR: Ενημέρωση συζητήσεων

en: Update Profile
el_GR: Ενημέρωση προφίλ

en: Update Tag
el_GR: Ενημέρωση ετικέτας

en: Update User
el_GR: Ενημέρωση χρήστη

en: Use Akismet
el_GR: Χρήση Akismet

en: Use an existing topic in this forum:
el_GR: Χρησιμοποιήστε ένα υπάρχον θέμα σ' αυτή τη συζήτηση:

en: Use default 3306 if unsure
el_GR: Χρήση της προεπιλεγμένης 3306 εάν δεν είστε σίγουροι

en: Use this if an import failed and you want to remove that incomplete data.
el_GR: Χρησιμοποιήστε το αν μια εισαγωγή αποτύχει και θέλετε να αφαιρέσετε τα ελλιπή δεδομένα.

en: User | Users
el_GR[0]: Χρήστης
el_GR[1]: Χρήστες

en: User Base
el_GR: Βάση Χρηστών

en: User Role
el_GR: Ρόλος χρήστη

en: User base
el_GR: Βάση Χρηστών

en: User capabilities
el_GR: Δυνατότητες χρήστη

en: User for your database connection
el_GR: Χρήστης για σύνδεση στη βάση δεδομένων σας

en: User updated.
el_GR: Χρήστης ανανεώθηκε.

[ctx: User viewing another users profile]
en: %s's
el_GR: %s [Χρήστης προβάλει το προφίλ άλλου χρήστη]

[ctx: User viewing his/her own profile]
en: Your
el_GR: Το δικό σας

en: Username
el_GR: Όνομα χρήστη

en: Username or Email
el_GR: Όνομα χρήστη ή Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Users &amp; Moderation
el_GR: Χρήστες &amp; moderators

en: Using the Forum Root is not recommended. Changing this does not move existing forums.
el_GR: Η Χρησιμοποίηση της Ρίζας συζητήσεων δεν συνιστάται. Η αλλαγή αυτή δεν μετακινεί υφιστάμενες συζητήσεις.

en: Version %s
el_GR: Έκδοση %s

en: View
el_GR: Προβολή

en: View %s's profile
el_GR: Επισκόπηση προφίλ %s

en: View &#8220;%s&#8221;
el_GR: Προβολή &#8220;%s&#8221;

en: View Forum
el_GR: Προβολή συζήτησης

en: View Reply
el_GR: Επισκόπηση απάντησης

en: View Topic
el_GR: Προβολή θέματος

en: View Topic Tag
el_GR: Προβολή ετικέτας θέματος

en: View base
el_GR: Δές τη Βάση

en: View: %s
el_GR: Εμφάνιση: %s

en: Viewing %1$s post | Viewing %1$s posts
el_GR[0]: Επισκόπηση %1$s δημοσίευσης
el_GR[1]: Επισκόπηση %1$s δημοσιεύσεων

en: Viewing %1$s reply | Viewing %1$s replies
el_GR[0]: Επισκόπηση %1$s απάντησης
el_GR[1]: Επισκόπηση %1$s απαντήσεων

en: Viewing %1$s reply thread | Viewing %1$s reply threads
el_GR[0]: Επισκόπηση %1$s απαντητικού νήματος
el_GR[1]: Επισκόπηση %1$s απαντητικών νημάτων

en: Viewing %1$s result | Viewing %1$s results
el_GR[0]: Επισκόπηση %1$s αποτελέσματος
el_GR[1]: Επισκόπηση %1$s αποτελεσμάτων

en: Viewing %1$s topic | Viewing %1$s topics
el_GR[0]: Προβολή %1$s θέματος
el_GR[1]: Προβολή %1$s θεμάτων

en: Viewing %2$s post (of %4$s total) | Viewing %1$s posts - %2$s through %3$s (of %4$s total)
el_GR[0]: Επισκόπηση %2$s δημοσιεύσεων (από %4$s συνολικά)
el_GR[1]: Επισκόπηση %1$s δημοσιεύσεων - %2$s έως %3$s (από %4$s συνολικά)

en: Viewing %2$s replies (of %4$s total) | Viewing %1$s replies - %2$s through %3$s (of %4$s total)
el_GR[0]: Επισκόπηση %2$s απαντήσεων (από %4$s συνολικά)
el_GR[1]: Επισκόπηση %1$s απαντήσεων - %2$s έως %3$s (από %4$s συνολικά)

en: Viewing %2$s results (of %4$s total) | Viewing %1$s results - %2$s through %3$s (of %4$s total)
el_GR[0]: Επισκόπηση %2$s αποτελεσμάτων (από %4$s συνολικά)
el_GR[1]: Επισκόπηση %1$s αποτελεσμάτων - %2$s έως %3$s (από %4$s συνολικά)

en: Viewing topic %2$s (of %4$s total) | Viewing %1$s topics - %2$s through %3$s (of %4$s total)
el_GR[0]: Προβολή θέματος %2$s (από %4$s συνολικά)
el_GR[1]: Προβολή %1$s θεμάτων - %2$s έως %3$s (από %4$s συνολικά)

en: Visibility:
el_GR: Ορατότητα:

en: Visit %s's website
el_GR: Επίσκεψη ιστότοπου %s

en: Voices
el_GR: Φωνές

en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: <em>%2$s</em>
el_GR: Προσοχή! Πρόβλημα ενημέρωσης %1$s. Ο διακομιστής σας μπορεί να μην είναι σε θέση να συνδεθεί με ιστοχώρους που λειτουργούν σε αυτόν. Μήνυμα σφάλματος: <em>%2$s</em>

en: We use your email address to email you a secure password and verify your account.
el_GR: Χρησιμοποιούμε την διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας για να σας στείλουμε έναν ασφαλή κωδικό και για να επιβεβαιώσουμε τον λογαριασμό σας.

en: Website
el_GR: Δικτυακός τόπος

en: Website:
el_GR: Δικτυακός τόπος:

en: Welcome to bbPress
el_GR: Καλώς ορίσατε στην bbPress

en: Welcome to bbPress %s
el_GR: Καλοσωρίσατε στην bbPress %s

en: What&#8217;s New
el_GR: Τι νέο υπάρχει

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected forums at once. To remove a forum from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
el_GR: Όταν χρησιμοποιείτε την Μαζική Επεξεργασία, μπορείτε να αλλάξετε τα μεταδεδομένα (κατηγορίες, συντάκτης, κ.τ.λ. ) για όλες τις επιλεγμένες συζητήσεις με τη μία. Για μετακίνηση μίας συζήτησης από την ομάδα, κλικάρετε το Χ δίπλα από το όνομά της στην περιοχή Μαζικής Επεξεργασίας που εμφανίζεται.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected replies at once. To remove a reply from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
el_GR: Όταν χρησιμοποιείτε την Μαζική Επεξεργασία, μπορείτε να αλλάξετε τα μεταδεδομένα (κατηγορίες, συντάκτης, κ.τ.λ. ) για όλες τις επιλεγμένες απαντήσεις με τη μία. Για μετακίνηση μίας απάντησης από την ομάδα, κλικάρετε το Χ δίπλα από το όνομά της στην περιοχή Μαζικής Επεξεργασίας που εμφανίζεται.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected topics at once. To remove a topic from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
el_GR: Όταν χρησιμοποιείς τη Μαζική Επεξεργασία, μπορείς να αλλάξεις τα μεταδεδομένα (κατηγορίες, συγγραφέας, κ.λπ) για όλα τα επιλεγμένα θέματα με μιας. Για να μεταφέρεις ένα θέμα από την ομάδα απλώς πάτα το Χ δίπλα από το όνομά του στην περιοχή της Μαζικής Επεξεργασίας όπου εμφανίζεται.

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
el_GR: Όταν χωρίζετε ένα θέμα, το χωρίζετε από την απάντηση που μόλις επιλέξατε και κάτω. Επιλέξτε να χρησιμοποιήσετε αυτήν την απάντηση σαν νέο θέμα μ' έναν νέο τίτλο, ή συγχωνεύστε αυτές τις απαντήσεις σ' ένα υπάρχον θέμα.

en: Yes. I want this group to have a forum.
el_GR: Ναι. Επιθυμώ αυτή η ομάδα να έχει χώρο συζήτησης.

en: You are already logged in.
el_GR: Έχετε ήδη συνδεθεί

en: You are not currently subscribed to any forums.
el_GR: Δεν είστε, προς το παρόν, συνδρομητής σε καμία συζήτηση.

en: You are not currently subscribed to any topics.
el_GR: Δεν είστε, προς το παρόν, συνδρομητής σε κανένα θέμα.

en: You are now logged out.
el_GR: Έχετε αποσυνδεθεί.

en: You are using <span class="b">bbPress %s</span>.
el_GR: Χρησιμοποιείτε <span class="b">bbPress %s</span>.

en: You can also edit or move multiple forums to the trash at once. Select the forums you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
el_GR: Μπορείτε επίσης να επεξεργαστείτε ή να μετακινήσετε πολλές συζητήσεις στα Μπάζα με τη μία. Επιλέξτε τη συζήτηση που θέλετε χρησιμοποιώντας τα τετράγωνα πλαίσια, και μετά επιλέξτε την ενέργεια που θέλετε να κάνετε από το μενού Μαζικές Ενέργειες και πατώντας Εφαρμογή.

en: You can also edit or move multiple replies to the trash at once. Select the replies you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
el_GR: Μπορείτε επίσης να επεξεργαστείτε ή να μετακινήσετε πολλές απαντήσεις στα Μπάζα με τη μία. Επιλέξτε τις απαντήσεις που θέλετε χρησιμοποιώντας τα τετραγωνίδια και στη συνέχεια, επιλέξτε την ενέργεια που θέλετε από το μενού Μαζικές Ενέργειες και κλικ στο κουμπί Εφαρμογή.

en: You can also edit or move multiple topics to the trash at once. Select the topics you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
el_GR: Μπορείς να επεξεργαστείς ή να μετακινήσεις πολλαπλά θέματα στα σκουπίδια με μιας. Επέλεξε τα θέματα που επιθυμείς χρησιμοποιώντας τα κουτάκια τσεκαρίσματος, εν συνεχεία την επιλογή δράσης που επιθυμείς από το μενού Μαζικής Δράσης και πάτα Εφαρμογή.

en: You can choose to lock a post after a certain number of minutes. "Locking post editing" will prevent the author from editing some amount of time after saving a post.
el_GR: Μπορείτε να επιλέξετε να κλειδώσετε μια δημοσίευση μετά από ένα συγκεκριμένο αριθμό λεπτών. Η "Επεξεργασία κλειδώματος δημοσίευσης" θα αποτρέψει τον συντάκτη από την επεξεργασία της δημοσίευσης για κάποιο χρονικό διάστημα μετά από την αποθήκευση.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
el_GR: Μπορείτε να προσαρμόσετε την εμφάνιση των περιεχομένων αυτής της οθόνης με μια σειρά από τρόπους:

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic.
el_GR: Μπορείτε είτε να δημιουργήσετε ένα νέο θέμα μ' αυτή την απάντηση ή να τη συγχωνεύσετε σ' ένα υπάρχον θέμα.

en: You can filter the list of forums by forum status using the text links in the upper left to show All, Published, or Trashed forums. The default view is to show all forums.
el_GR: Μπορείτε να φιλτράρετε τη λίστα των συζητήσεων με βάση την κατάσταση των συζητήσεων χρησιμοποιώντας τους συνδέσμους κειμένου στην επάνω αριστερή γωνία, για Εμφάνιση σε όλους, Δημοσίευση, ή συζητήσεις στα διαγραμμένα. Η προεπιλεγμένη προβολή είναι να Εμφανίζονται όλες οι συζητήσεις.

en: You can filter the list of replies by reply status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, or Trashed replies. The default view is to show all replies.
el_GR: Μπορείτε να φιλτράρετε τη λίστα των απαντήσεων από την κατάσταση απάντησης χρησιμοποιώντας τις συνδέσεις κειμένου στην επάνω αριστερή γωνία για να εμφανίσετε Όλα, Δημοσιευμένα, Προσχέδια, ή απαντήσεις στα Μπάζα. Η προεπιλεγμένη προβολή είναι να φαίνονται όλες οι απαντήσεις.

en: You can filter the list of topics by topic status using the text links in the upper left to show All, Published, or Trashed topics. The default view is to show all topics.
el_GR: Μπορείς να φιλτράρεις τη λίστα των θεμάτων σύμφωνα με την κατάστασή τους χρησιμοποιώντας τους συνδέσμους πάνω αριστερά του Επίδειξη όλων, Δημοσιευμένων ή διεγραμμένων θεμάτων. Η προεπιλογή είναι Επίδειξη όλων.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many forums to list per screen using the Screen Options tab.
el_GR: Μπορείτε να αποκρύψετε/εμφανίσετε στήλες με βάση τις ανάγκες σας και να αποφασίσετε πόσες συζητήσεις θα εμφανίζονται στην οθόνη χρησιμοποιώντας την καρτέλα Επιλογές οθόνης.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many replies to list per screen using the Screen Options tab.
el_GR: Μπορείτε να αποκρύψετε/εμφανίσετε στήλες με βάση τις ανάγκες σας και να αποφασίσετε πόσες απαντήσεις θα εμφανίζονται ανά οθόνη χρησιμοποιώντας την καρτέλα Επιλογές οθόνης.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many topics to list per screen using the Screen Options tab.
el_GR: Μπορείς να δείξεις/κρύψεις τις στήλες βάσει των αναγκών σου και να αποφασίσεις πόσα θέματα να φαίνονται στη λίστα ανά οθόνη χρησιμοποιώντας την καρτέλα Επιλογές Οθόνης.

en: You can refine the list to show only forums from a specific month by using the dropdown menus above the forums list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the forum creator in the forums list.
el_GR: Μπορείτε να βελτιώσετε τη λίστα για να δείτε μόνο συζητήσεις από ένα συγκεκριμένο μήνα, χρησιμοποιώντας τα κυλιόμενα μενού πάνω από τη λίστα συζητήσεων. Κάντε κλικ στο κουμπί Φίλτρο αφού κάνετε την επιλογή σας. Μπορείτε επίσης να βελτιώσετε τη λίστα κάνοντας κλικ στο δημιουργό συζήτησης στη λίστα συζητήσεων.

en: You can refine the list to show only replies in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the replies list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the reply author, category or tag in the replies list.
el_GR: Μπορείτε να βελτιώσετε τη λίστα για να δείτε μόνο απαντήσεις σε μια συγκεκριμένη κατηγορία ή από ένα συγκεκριμένο μήνα, χρησιμοποιώντας τα αναπτυσσόμενα μενού πάνω από τη λίστα απαντήσεων. Κάντε κλικ στο κουμπί Φίλτρο αφού κάνετε την επιλογή σας. Μπορείτε επίσης να βελτιώσετε τη λίστα κάνοντας κλικ στον συντάκτη της απάντησης, στην κατηγορία ή στην ετικέτα, στον κατάλογο απαντήσεων.

en: You can refine the list to show only topics from a specific month by using the dropdown menus above the topics list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the topic creator in the topics list.
el_GR: Μπορείς να φιλτράρεις τη λίστα να σου δείχνει μόνο τα θέματα συγκεκριμένου μήνα χρησιμοποιώντας τα κυλιόμενα μενού πάνω από τις λίστες των θεμάτων. Πάτα το κουμπί Φιλτράρισμα αφού επιλέξεις. Μπορείς να φιλτράρεις τη λίστα πατώντας στον χρήστη που άνοιξε το θέμα από τη λίστα των θεμάτων.

en: You can update all the forums on your network through this page. It works by calling the update script of each site automatically. Hit the link below to update.
el_GR: Μπορείτε να ενημερώσετε όλες τις συζητήσεις στο δίκτυό σας μέσω αυτής της σελίδας. Λειτουργεί καλώντας την ενημερωμένη δέσμη ενεργειών κάθε ιστοσελίδας αυτόματα. Πατήστε τον παρακάτω σύνδεσμο για να ενημερώσετε.

en: You can update your forum through this page. Hit the link below to update.
el_GR: Μπορείτε να ενημερώσετε τη συζήτησή σας από αυτήν τη σελίδα. Πατήστε τον παρακάτω σύνδεσμο για ενημέρωση.

en: You can view replies in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
el_GR: Μπορείτε να δείτε τις απαντήσεις σε μια απλή λίστα τίτλων ή αποσπασματικά. Επιλέξτε την προβολή που προτιμάτε κάνοντας κλικ στα εικονίδια στην κορυφή της λίστας στα δεξιά.

en: You cannot create new forums.
el_GR: Δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέες συζητήσεις.

en: You cannot create new topics.
el_GR: Δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα.

en: You cannot edit this reply.
el_GR: Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε αυτήν την απάντηση.

en: You cannot edit this topic.
el_GR: Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε αυτό το θέμα!

en: You cannot reply to this topic.
el_GR: Δεν μπορείτε να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.

en: You currently have no favorite topics.
el_GR: Προς το παρόν δεν έχετε αγαπημένα θέματα.

en: You do not have permission to do this.
el_GR: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να το κάνετε αυτό.

en: You do not have permission to view this forum.
el_GR: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να

en: You do not have the permission to do that!
el_GR: Δεν έχετε την άδεια να το κάνετε αυτό!

en: You do not have the permissions to edit this reply!
el_GR: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να επεξεργαστείτε αυτήν την απάντηση!

en: You do not have the permissions to edit this topic!
el_GR: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να επεξεργαστείτε αυτό το θέμα!

en: You have %d new replies
el_GR: Έχετε %d νέες απαντήσεις

en: You have %d new reply to %2$s from %3$s
el_GR: Έχετε %d νέες απαντήσεις στο %2$s από %3$s

en: You have %d new reply to %s
el_GR: Έχετε %d νέες απαντήσεις στο %s

en: You have not created any topics.
el_GR: Δεν έχετε δημιουργήσει κανένα θέμα.

en: You have not replied to any topics.
el_GR: Δεν έχετε απαντήσει σε κανένα θέμα.

en: You have super admin privileges.
el_GR: Έχετε δικαιώματα υπερδιαχειριστή

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
el_GR: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε αυτά <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr>ετικέτες και χαρακτηριστικά:

en: You must be logged in to create new forums.
el_GR: Πρέπει να έχετε συνδεθεί για να δημιουργήσετε νέες συζητήσεις.

en: You must be logged in to create new topics.
el_GR: Πρέπει να έχετε συνδεθεί για να δημιουργήσετε νέα θέματα.

en: You must be logged in to reply to this topic.
el_GR: Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
el_GR: Θα πρέπει να κάνετε κλικ στο κουμπί Αποθήκευση αλλαγών στο κάτω μέρος της οθόνης για να τεθούν σε ισχύ οι νέες ρυθμίσεις.

en: You should clean old conversion information before starting over.
el_GR: Θα πρέπει να καθαρίσετε παλιές πληροφορίες μετατροπής πριν να ξεκινήσετε από την αρχή.

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
el_GR: Ο λογαριασμός σας έχει την δυνατότητα να δημοσιεύει απεριόριστο περιεχόμενο HTML.

en: Your information:
el_GR: Οι πληροφορίες σας:

en: Your password should be at least ten characters long. Use upper and lower case letters, numbers, and symbols to make it even stronger.
el_GR: Ο κωδικός σας θα πρέπει να έχει τουλάχιστον δέκα χαρακτήρες. Χρησιμοποιήστε κεφαλαία και πεζά, αριθμούς και σύμβολα για να γίνει πιο ισχυρό.

en: Your username must be unique, and cannot be changed later.
el_GR: Το όνομα χρήστη σας πρέπει να είναι μοναδικό και δεν μπορεί να αλλάξει αργότερα.

en: Your users can manage all of their subscriptions in one convenient location.
el_GR: Οι χρήστες σας μπορούν να διαχειριστούν τις συνδρομές τους από μια βολική τοποθεσία.

[ctx: admin color scheme]
en: Evergreen
el_GR: Μόνιμο

[ctx: admin color scheme]
en: Mint
el_GR: Μέντα

en: bbPress Default
el_GR: Προεπιλεγμένη bbPress

en: bbPress Forums
el_GR: Συζητήσεις bbPress

en: bbPress Replies
el_GR: Απαντήσεις bbPress

en: bbPress Topics
el_GR: Θέματα bbPress

en: bbPress fully supports automatic translation updates.
el_GR: Το bbPress υποστηρίζει πλήρως την αυτόματη ενημέρωση μεταφράσεων.

en: bbPress is created by a worldwide swarm of busy, busy bees.
el_GR: Το bbPress έχει δημιουργηθεί από ένα παγκόσμιο σμήνος, πολύ απασχολημένων ατόμων.

en: bbPress is forum software with a twist from the creators of WordPress.
el_GR: Το bbPress είναι λογισμικό για την δημιουργία φόρουμ από τους δημιουργούς του WordPress.

en: bbPress keeps track of relationships between forums, topics, replies, and topic tags, and users. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import or migration. Use the tools below to manually recalculate these relationships.
el_GR: Το bbPress παρακολουθεί τις σχέσεις μεταξύ συζητήσεων, θεμάτων, απαντήσεων, ετικετών θεμάτων και χρηστών. Μερικές φορές αυτές οι σχέσεις αποσυντονίζονται, τις περισσότερες φορές μετά από εισαγωγή ή μετατόπιση. Χρησιμοποιήστε τα παρακάτω εργαλεία για να υπολογίσετε εκ νέου με μη αυτόματο τρόπο αυτές τις σχέσεις.

[ctx: date at time]
en: %1$s at %2$s
el_GR: %1$s στις %2$s

en: day
el_GR: μέρα

en: days
el_GR: μέρες

[ctx: group admin edit screen]
en: Discussion Forum
el_GR: Χώρος Συζήτησης

en: group-forums
el_GR: συζητήσεις ομάδων

en: hour
el_GR: ώρα

en: hours
el_GR: ώρες

en: in forum
el_GR: στη συζήτηση

en: in group forum
el_GR: στη συζήτηση ομάδας

en: in reply to:
el_GR: σε απάντηση του:

en: in: <a href="%1$s">%2$s</a>
el_GR: στο: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: is the parent for all group forums
el_GR: είναι Γονέας για όλες τις ομαδικές συζητήσεις

en: is the previous forum software
el_GR: είναι το παλαιότερο λογισμικό για τις συζητήσεις

en: minute
el_GR: λεπτό

en: minutes
el_GR: λεπτά

en: month
el_GR: μήνας

en: months
el_GR: μήνες

en: per page
el_GR: ανά σελίδα

[ctx: post]
en: Closed
el_GR: Κλειδωμένο

[ctx: post]
en: Closed <span class="count">(%s)</span> | Closed <span class="count">(%s)</span>
el_GR[0]: Κλειστό <span class="count">(%s)</span>
el_GR[1]: Κλειστά <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Hidden
el_GR: Κρυφό

[ctx: post]
en: Hidden <span class="count">(%s)</span> | Hidden <span class="count">(%s)</span>
el_GR[0]: Κρυφό <span class="count">(%s)</span>
el_GR[1]: Κρυφά <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Orphan
el_GR: Ορφανό

[ctx: post]
en: Orphan <span class="count">(%s)</span> | Orphans <span class="count">(%s)</span>
el_GR[0]: Ορφανό <span class="count">(%s)</span>
el_GR[1]: Ορφανά <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Spam
el_GR: Aνεπιθύμητα

[ctx: post]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
el_GR[0]: Ανεπιθύμητο <span class="count">(%s)</span>
el_GR[1]: Ανεπιθύμητα <span class="count">(%s)</span>

en: right now
el_GR: τώρα

en: rows to process at a time
el_GR: σειρές προς επεξεργασία τη φορά

en: second
el_GR: δευτερόλεπτο

en: second(s) delay between each group of rows
el_GR: δευτερόλεπτο(α) καθυστέρησης μεταξύ κάθε ομάδας γραμμών

en: seconds
el_GR: δευτερόλεπτα

en: sometime
el_GR: κάποια στιγμή

en: week
el_GR: εβδομάδα

en: weeks
el_GR: εβδομάδες

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
el_GR: %1$s στο %2$s

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s %3$s
el_GR: %1$s στο %2$s %3$s

[ctx: widgets]
en: by %1$s
el_GR: από %1$s

en: will serve all bbPress templates
el_GR: Εξυπηρετούμε όλα τα πρότυπα bbPress

en: year
el_GR: έτος

en: years
el_GR: χρόνια
