Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (995 entries)

en:  (+ %d hidden)
nl:  (+ %d verborgen)

en: "0" to show only root - "any" to show all
nl: "0" voor alleen root - "any" om alles te tonen

en: "Anonymous Posting" allows guest users who do not have accounts on your site to both create topics as well as replies.
nl: "Anoniem posten" staat gastgebruikers toe die geen accounts hebben op uw site om zowel onderwerpen als antwoorden te maken.

en: "Archive Slugs" are used as the "root" for your forums and topics. If you combine these values with existing page slugs, bbPress will attempt to output the most correct title and content.
nl: "Archief slugs" zijn gebruikt als "root" voor uw forums en onderwerpen. Indien u deze waarden combineert met bestaande pagina slugs zal bbPress proberen de meest correcte titel en inhoud te genereren.

en: "Single Slugs" are used as a prefix when viewing an individual forum, topic, reply, user, or view.
nl: "Enkele Slugs" worden gebruikt als een prefix wanneer een individueel forum, onderwerp, antwoord, gebruiker or zicht worden bekeken.

en: "Throttle time" is the amount of time required between posts from a single author. The higher the throttle time, the longer a user will need to wait between posting to the forum.
nl: "Tussenliggende tijd" is de tijd die moet verstrijken tussen berichten die door eenzelfde auteur worden geplaatst. Hoe hoger de tussenliggende tijd, hoe langer een gebruiker moet wachten om een nieuw bericht te plaatsn.

en: %1$s replied to the topic %2$s in the forum %3$s
nl: %1$s reageerde in het onderwerp %2$s in het forum %3$s

en: %1$s reported this %2$s as not spam
nl: %1$s heeft dit %2$s als geen spam gemarkeerd

en: %1$s reported this %2$s as spam
nl: %1$s rapporteerde dit %2$s als spam

en: %1$s started the topic %2$s in the forum %3$s
nl: %1$s heeft het onderwerp %2$s aangemaakt in het forum %3$s

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Post Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum topic.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
nl: %1$s schreef:
    
    %2$s
    
    Bericht Link: %3$s
    
    -----------
    
    Je ontvangt deze e-mail omdat je je hebt geabonneerd op een forum onderwerp.
    
    Login and bezoek het onderwerp om je deze e-mails niet meer te ontvangen.

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Topic Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
nl: %1$s schreef:
    
    %2$s
    
    Onderwerp Link: %3$s
    
    -----------
    
    Je ontvangt deze e-mail omdat je geabonneerd bent op een forum.
    
    Log in en bezoek het onderwerp om je voor deze e-mails af te melden.

en: %s Favorites
nl: %s Favorieten

en: %s Profile
nl: %s Profiel

en: %s Replies
nl: %s Antwoorden

en: %s Subscriptions
nl: %s Abonnementen

en: %s Topics
nl: %s Onderwerpen

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s page
nl: %s pagina

en: %s reply | %s replies
nl[0]: %s reactie
nl[1]: %s reacties

en: %s topic | %s topics
nl[0]: %s onderwerp
nl[1]: %s onderwerpen

en: %s voice | %s voices
nl[0]: %s stem
nl[1]: %s stemmen

en: %s's Favorites
nl: %s zijn favorieten

en: %s's Profile
nl: %s's profiel

en: %s's Replies Created
nl: Reactie van %s Aangemaakt

en: %s's Subscriptions
nl: %s Aanmeldingen

en: %s's Topics Started
nl: Geopende berichten van %s

en: &mdash; Forum root &mdash;
nl: &mdash; Forum start &mdash;

en: &mdash; No parent &mdash;
nl: &mdash; Geen bovenliggende &mdash;

en: &mdash; No role for these forums &mdash;
nl: &mdash; Geen rol voor deze forums &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
nl: &mdash; Geen rol voor deze site &mdash;

en: (Edit)
nl: (Bewerken)

en: (If converting from BuddyPress Forums, use "wp_bb_" or your custom prefix)
nl: (Indien u converteerd vanuit een BuddyPress forum, gebruik "wp_bb_" of een eigen prefix)

en: (No Forum)
nl: (Geen forum)

en: (No Parent)
nl: (geen hoofd)

en: (bbPress) Forum Search Form
nl: (bbPress) Forum Zoek Formulier

en: (bbPress) Forums List
nl: (bbPress) Forum lijst

en: (bbPress) Login Widget
nl: (bbPress) Login widget

en: (bbPress) Recent Replies
nl: (bbPress) Recente reacties

en: (bbPress) Recent Topics
nl: (bbPress) Recente onderwerpen

en: (bbPress) Statistics
nl: (bbPress) Statistieken

en: (bbPress) Topic Views List
nl: (bbPress) Onderwerp-bezichtigingen Lijst

en: (to front)
nl: (naar voren)

en: <a href="http://codex.bbpress.org" target="_blank">bbPress Documentation</a>
nl: <a href="http://codex.bbpress.org" target="_blank">bbPress Documentatie</a>

en: <p>Here are the statistics and popular topics of our forums.</p>
nl: <p>Hier zijn de statistieken en populaire onderwerpen van onze forums.</p>

en: <p>This is a collection of tags that are currently popular on our forums.</p>
nl: <p>Deze collectie van tags zijn op dit moment populair in de forums</p>

en: <strong>Close</strong> will mark the selected topic as &#8217;closed&#8217; and disable the option to post new replies to the topic.
nl: <strong>Sluiten</strong> zal het geselecteerde onderwerp als &#8217;gesloten&#8217; markeren en de optie om nieuwe reacties op dit onderwerp te plaaten uitschakelen.

en: <strong>ERROR:</strong> You do not have the permission to do that!
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt onvoldoende rechten om dit uit te voeren!

en: <strong>ERROR:</strong> You do not have the permission to do that.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om dit te doen.

en: <strong>ERROR</strong>: Are you sure you wanted to do that?
nl: <strong>FOUT</strong>: Weet je zeker dat je dat wilde doen?

en: <strong>ERROR</strong>: Destination topic ID not found!
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp ID niet gevonden

en: <strong>ERROR</strong>: Destination topic ID not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp ID niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: Duplicate reply detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
nl: <strong>FOUT</strong>: Gedupliceerde reactie gedetecteerd, het lijkt erop alsof je dit al geschreven hebt!

en: <strong>ERROR</strong>: Duplicate topic detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
nl: <strong>FOUT</strong>: Gedupliceerde reactie gedetecteerd, het lijkt erop alsof je dit al geschreven hebt!

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID cannot be a negative number.
nl: <strong>FOUT</strong>: Forum ID kan geen negatief nummer zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID is missing.
nl: <strong>FOUT</strong>: Forum ID ontbreekt.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID must be a number.
nl: <strong>FOUT</strong>: Forum ID moet een nummer zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Forum ID niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum does not exist.
nl: <strong>FOUT</strong>: Forum bestaat niet.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid author name submitted!
nl: <strong>FOUT</strong>: Ongeldige auteurnaam verzonden!

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address submitted!
nl: <strong>FOUT</strong>: Ongeldige e-mailadres verzonden!

en: <strong>ERROR</strong>: No forum was found! Which forum are you subscribing/unsubscribing to?
nl: <strong>FOUT</strong>: Er is geen forum gevonden! Welk forum probeer je te abonneren/opzeggen?

en: <strong>ERROR</strong>: No topic was found! Which topic are you marking/unmarking as favorite?
nl: <strong>FOUT</strong>: Er is geen onderwerp gevonden. Welk onderwerp wil je markeren/demarkeren als favoriet?

en: <strong>ERROR</strong>: No topic was found! Which topic are you subscribing/unsubscribing to?
nl: <strong>FOUT</strong>: Er is geen onderwerp gevonden! Op welk onderwerp wil je in- of uitschrijven?

en: <strong>ERROR</strong>: Reply ID not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Reactie ID niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: Reply ID to move not found!
nl: <strong>FOUT</strong>: te verplaatsen Reactie ID niet gevonden!

en: <strong>ERROR</strong>: Reply ID to split the topic from not found!
nl: <strong>FOUT</strong>: Reactie ID om het onderwerp te splitsen is niet gevonden!

en: <strong>ERROR</strong>: Slow down; you move too fast.
nl: <strong>FOUT</strong>: Rustig aan; je gaat te snel

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while deleting the tag: %s
nl: <strong>FOUT</strong>: De volgende proble(e)m(en) zijn gevonden tijdens hetverwijderen van de tag: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while getting the tag: %s
nl: <strong>FOUT</strong>: De volgende proble(e)m(en) zijn gevonden bij het ophalen van de tag: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while merging the tags: %s
nl: <strong>FOUT</strong>: De volgende proble(e)m(en) zijn gevonden tijdens het samenvoegen van de tags: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while updating the tag: %s
nl: <strong>FOUT</strong>: De volgende proble(e)m(en) zijn gevonden tijdens het updaten van de tag: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The forum you want to edit was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het forum dat je wilt bewerken is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to edit was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: De reactie die je wilt bewerken is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to move was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: De reactie die je wilt verplaatsen is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to split from was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: De reactie die je wilt splitsen is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The tags which are being merged can not be the same.
nl: <strong>FOUT</strong>: Tags die worden samengevoegd kunnen niet hetzelfde zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to edit was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp wat je wilt bewerken is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to merge to was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp dat u wilde samenvoegen is niet gevonden

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to merge was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp wat je wilt samenvoegen is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to move from was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp dat je wilt verplaatsen is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to move to was not found!
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp dat je wilt verplaatsen is niet gevonden!

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to split to was not found!
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp wat je wilt splitsen is niet gevonden!

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to split was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp wat je wilt splitsen is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem adding the tags to the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem met het toevoegen van tags aan het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem closing the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het sluiten van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem converting the reply into the topic. Please try again.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem met het omzetten van de reactie in het onderwerp. Probeer opnieuw.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem deleting the reply!
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het verwijderen van de reactie!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem deleting the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het verwijderen van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem favoriting that topic!
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem om dat onderwerp favoriet te maken!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem marking the reply as spam!
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem om de reactie als spam te markeren!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem marking the topic as spam.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het markeren van het onderwerp als spam.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem opening the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het openen van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem removing that topic from favorites!
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het verwijderen van het onderwerp van de favorieten.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem sticking the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het sticky maken van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem subscribing to that forum!
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem in het abonneren op dat forum.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem subscribing to that topic!
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het inschrijven op dat onderwerp!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem trashing the reply!
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het verwijderen van de reactie!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem trashing the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het onderwerp naar de prullenbak verplaatsen.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unmarking the reply as spam!
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het ontspammen van de reactie!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unmarking the topic as spam.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem tijdens het ontspammen van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsticking the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het un-sticky maken van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsubscribing from that forum!
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het afmelden van dat forum!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsubscribing from that topic!
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het uitschrijven van dat onderwerp!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem untrashing the reply!
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het verwijderen van de reactie uit de prullenbak!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem untrashing the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het terughalen van het onderwerp uit de prullenbak.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum already exists.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum bestaat al.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new forums.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is gesloten voor nieuwe forums.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new replies.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is gesloten voor nieuwe reacties.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new topics.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is gesloten voor nieuwe onderwerpen.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No forums can be created in this forum.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is een categorie. Hier kunnen geen nieuwe forums aangemaakt worden.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No replies can be created in this forum.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is en categorie. Er kunnen geen reacties worden geplaatst in dit forum.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No topics can be created in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is een categorie. Er kunnen geen onderwerpen in gemaakt worden.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No topics can be created in this forum.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is een categorie. Er kunnen geen onderwerpen gemaakt worden in dit forum.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new forums in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is verborgen en je hebt niet de rechten om hier forums te bekijken of aan te maken.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new replies in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit is een verborgen forum en je hebt onvoldoende rechten om het te lezen of nieuwe reacties te plaatsen.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new topics in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit is een verborgen forum en je hebt onvoldoende rechten om het te lezen of nieuwe onderwerpen te plaatsen.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new forums in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is prive and je hebt onvoldoende rechten om hier forums te bekijken of aan te maken.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new replies in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit is een priv&#233;forum en je hebt onvoldoende rechten om het te lezen of nieuwe reacties te plaatsen.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new topics in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit is een priv&#233;forum en je hebt onvoldoende rechten om het te lezen of nieuwe onderwerpen te plaatsen.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID cannot be a negative number.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp ID kan geen negatief nummer zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID is missing.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp ID ontbreekt.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID must be a number.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp ID moet een nummer zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp ID niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic does not exist.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp bestaat niet.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic is closed.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp is gesloten.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to create new forums.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om een nieuw forum aan te maken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to create new topics.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om nieuwe onderwerpen te maken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that forum.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt onvoldoende rechten om dit forum te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that reply.
nl: <strong>FOUT</strong>:Je hebt geen rechten om deze reactie te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om dit onderwerp te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to mark notifications for that user.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om notificaties voor die gebruiker te markeren.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to reply.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt onvoldoende rechten om te reageren.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to create new topics. The reply could not be converted into a topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt onvoldoende rechten om nieuwe onderwerpen te maken. De reactie kan niet worden omgezet naar een onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to delete the topic tags.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om de onderwerptags te verwijderen.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the destination topic!
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om dit bestemmingsonderwerp te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the destination topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om dit bestemmingsonderwerp te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the source topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om de bron van dit onderwerp te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the topic tags.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om de onderwerptags te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You don't have the permission to edit favorites of that user!
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt onvoldoende rechten om de favorieten van deze gebruiker te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You need to choose a valid move option.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je dient een geldige verplaats optie te kiezen.

en: <strong>ERROR</strong>: You need to choose a valid split option.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je moet een geldige optie kiezen om te splitsen.

en: <strong>ERROR</strong>: You need to enter a tag name.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je moet een tagnaam geven.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum cannot be created at this time.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je forum kan momenteel niet aangemaakt worden.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum cannot be edited at this time.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je forum kan momenteel niet worden aangepast.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum description cannot be empty.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je forum omschrijving mag niet leeg zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum must have a parent.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je forum moet een bovenliggend onderdeel hebben.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum needs a title.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je forum heeft een titel nodig.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be created at this time.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je reactie kan niet worden aangemaakt.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be edited at this time.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je reactie kan niet worden aangepast.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be empty.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je reactie mag niet leeg zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be created at this time.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je onderwerp kan niet worden aangemaakt.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be edited at this time.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je onderwerp kan niet worden aangepast.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be empty.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je onderwerp mag niet leeg zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic needs a title.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je onderwerp moet een titel bevatten.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that forum. You can also reach that screen by clicking on the forum title.
nl: <strong>Bewerken</strong> brengt je naar het bewerkscherm voor dat forum. Je kunt dat scherm ook bereiken door op de forumtitel te klikken.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that reply. You can also reach that screen by clicking on the reply title.
nl: <strong>Bewerken</strong> brengt je naar het bewerkscherm van de reactie. Je kunt dat scherm ook bereiken door op de reactietitel te klikken.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that topic. You can also reach that screen by clicking on the topic title.
nl: <strong>Bewerken</strong> brengt je naar het bewerkscherm voor dat onderwerp. Je kunt dat scherm ook bereiken door op de onderwerptitel te klikken.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your forum without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a forum thumbnail on the home page, a custom header, etc.
nl: <strong>Uitgelichte afbeelding</strong> - Dit staat toe om een afbeelding te associëren met het forum zonder het toe te voegen. Dit is meestal enkel nuttig wanneer een thema gebruik maakt van het "uitgelichte afbeeldingen" concept als forum thumbnail op de homepage, koptekst, etc.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your reply without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a reply thumbnail on the home page, a custom header, etc.
nl: <strong>Uitgelichte Afbeelding</strong> - Hiermee kan je een afbeelding aan je reactie toevoegen, zonder ze in de tekst zelf in te voegen. Dit is normaal enkel nuttig als je template de 'uitgelichte afbeelding' functie gebruikt om een thumbnail bij je reactie te tonen op de homepage, een hoofding, etc.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your topic without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a topic thumbnail on the home page, a custom header, etc.
nl: <strong>Uitgelichte afbeelding</strong> - Dit geeft je de mogelijkheid om een afbeelding aan een onderwerp toe te voegen zonder het in te voeren. Dit is meestal alleen handig als je een thema ontwikkelt dat gebruikt maakt van een uitgelichte afbeelding als onderwerp-thumbnail op de homepagina, of aangepaste header en dergelijke.

en: <strong>Forum Editor</strong> - Enter the text for your forum. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your forum text. You can insert media files by clicking the icons above the forum editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular forum editor.
nl: <strong>Forum Editor</strong> Vul de tekst in voor uw forum. Er zijn twee manieren om te editen: Visual en HTML. Kies de modus door op de gepaste tab te klikken. Visuele modus geeft u een WYSIWYG editor. Klik het laatste ikoon in de rij om een twee rij controls te krijgen. De HTML modus staat u toe om HTML text te gebruiken met uw forum text. Je kan media files toevoegen door op ikonen boven de forum editor te klikken en de aanwijzingen te volgen. Je kan naar het afleidingsvrije schrijf-scherm via het "volledig scherm"-icoon in Visual Mode (voorlaatste in de bovenste rij) of het "volledig scherm"-icoon in HTML mode (laatste in de rij). Eens daar kan je de knoppen zichtbaar maken over het bovenste gedeelte. Ga uit het volledig scherm terug naar de normale forum editor.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the reply belongs to. Select the forum, or leave the default (Use Forum of Topic) to post the reply in forum of the topic.
nl: <strong>Forum</strong> Dropdown bepaald het parent forum waar het antwoord toe behoord. Selecteer het forum or laat de standard (gebruik Forum of Onderwerp) om het antwoord te posten in het forum van het onderwerp.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the topic belongs to. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default (No Forum) to post the topic without an assigned forum.
nl: <strong>Forum</strong> dropdown bepaalt het bovenliggende forum waar het topic toe behoort. Selecteer het forum of de categorie van de dropdown, of laat het standaard (Geen Forum) om het onderwerp te posten zonder toegewezen forum.

en: <strong>Order</strong> allows you to order your forums numerically.
nl: <strong>Volgorde</strong> Staat toe om de volgorde van uw forum numeriek te bepalen.

en: <strong>Parent</strong> dropdown determines the parent forum. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default (No Parent) to create the forum at the root of your forums.
nl: <strong>Parent</strong> Dropdown bepaalt het parent forum. Selecteer het forum of categorie van de dropdown, of laat de standaard (geen parent) staan om het forum te creeëren aan de bron van uw forums.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft reply will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the reply. Which link is available depends on your reply&#8217;s status.
nl: <strong>Voorbeeld</strong> zal tonen hoe uw concept reactie er uit zal zien wanneer u het publiceert. Het brengt u naar uw live site om de reactie te bekijken. Welke link beschikbaar is hangt af van de status van de reactie.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft topic will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the topic. Which link is available depends on your topic&#8217;s status.
nl: <strong>Voorbeeld</strong> Toont u hoe uw concept onderwerp eruit zal zien indien u deze publiceert. Weergave zal u naar uw live site doorsturen om het onderwerp te zien. Welke link beschikbaar is hangt van de status van uw onderwerp.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your forum in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a forum or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a forum to be published in the future or backdate a forum.
nl: <strong>Publiceer</strong> - Je kan de voorwaarden om je forum te publiceren via publiceren. Voor Status, Zichtbaarheid en publiceren(direct), klik op de bewerkenlink om meer opties te tonen. Zichtbaarheid houdt ook opties in voor de wachtwoordbescherming van een forum of om het voor onbepaalde tijd aan de top van je blog te plaatsten (sticky). Publiceren (direct) staat toe om een huidige of toekomstige datum en tijd in te geven zodat je een forum kan publiceren in de toekomst, of om een forum te pre-dateren.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your reply in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a reply or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a reply to be published in the future or backdate a reply.
nl: <strong>Publiceer</strong> - Je kunt de voorwaarden voor het publiceren van je reactie instellen  in de Publiceer box. Voor Status, Zichtbaarheid en Publiceer (direct), klik op de Bewerk link om meer opties weer te geven. Zichtbaarheid bevat opties om een antwoord met een wachtwoord te beveiligen of om het oneindig bovenaan je blog te laten staan (sticky). Met Publiceer (direct) kun je een datum in de toekomst of in het verleden instellen zodat je een reactie kunt inplannen om later geplaatst te worden of om een reactie te antedateren.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your topic in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a topic or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a topic to be published in the future or backdate a topic.
nl: <strong>Publiceer</strong> - Je kan de voorwaarden om uw onderwerp te publiceren vastleggen in de Publish-box. Voor statis, zichtbaarheid en publiceer (direct) klik op de Edit link o mmeer opties te tonen. Zichtbaarheid bevat opties voor paswoord-bescherming van een onderwerp of het voor onbepaalde tijd aan de top laten staan van uw blog (sticky). Publiceer (direct) staat toe om een toekomstige of verleden datum en tijd in te stellen, opdat u een onderwerp kunt publiceren in de toekomst of te pre-dateren.

en: <strong>Reply Editor</strong> - Enter the text for your reply. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your reply text. You can insert media files by clicking the icons above the reply editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular reply editor.
nl: <strong>Antwoord Editor</strong> - Vul tekst in voor uw antwoord. Er zijn twee modii voor te editen: Visueel en HTML. Kies de modus door te klikken in de gepaste tab. Visuele modus geeft u een WYSIWYG editor. Klik de laatste in de rij om een tweede rij controls te gebruiken. De HTML modus staat u toe om ruwe HTML in te voegen met uw antwoord tekst. U kan media files invoegen door te klikken op de ikonen boven de antwoord editor en de aanwijzingen te volgen. Je kan naar het afleidingsvrije schrijfscherm gaan via het Fullscreen icoon in Visuele modus (voorlaatste in de bovenste rij) of de Fullscreen knop in HTML modus (laatste in de rij). Eens daar, kan je knoppen zichtbaar maken door over de bovenste regio te zweven. Ga uit fullscreen voor de normale antwoord editor.

en: <strong>Reply To</strong> determines the threading of the reply.
nl: <strong>Reageer op</strong> bepaalt de nesting van de reactie.

en: <strong>Spam</strong> removes your reply from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
nl: <strong>Spam</strong> verwijdert je reactie van deze lijst en plaatst het in de spam-lijst waaruit je deze permanent kunt verwijderen.

en: <strong>Spam</strong> removes your topic from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
nl: <strong>Spam</strong> verwijdert je onderwerp van deze lijst en plaatst het in de spam-lijst waaruit je deze permanent kunt verwijderen.

en: <strong>Status</strong> allows you to close a forum to new topics and forums.
nl: <strong>Status</strong> staat je toe om een forum af te sluiten voor nieuwe onderwerpen en forums.

en: <strong>Stick <em>(to front)</em></strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top of ALL forums and be visable in any forums topics list.
nl: <strong>Stick <em>(aan de voorkant)</em></strong> zal het geselecteerde onderwerp &#8217;vastzetten&#8217; aan de bovenkant van ALLE forums onderwerp lijsten zichtbaar zijn.

en: <strong>Stick</strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top the parent forum topic list.
nl: <strong>Stick</strong> zal het geselecteerde onderwerp &#8217;vastzetten&#8217; aan de bovenkant van de bovenliggende forum onderwerpen lijst.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your forum. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
nl: <strong>Titel</strong> - Vul een titel in voor je forum. Nadat je een titel hebt ingegeven zult je de permanente link eronder zien die je vervolgens kunt aanpassen.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your reply. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
nl: <strong>Titel</strong> - Vul een titel in voor je reactie. Nadat je een titel hebt ingegeven zul je de permanente link eronder zien die je vervolgens kunt aanpassen.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your topic. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
nl: <strong>Titel</strong> - Vul een titel in voor je onderwerp. Nadat je een titel hebt ingegeven zult je de permanente link eronder zien die je vervolgens kan aanpassen.

en: <strong>Topic Editor</strong> - Enter the text for your topic. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your topic text. You can insert media files by clicking the icons above the topic editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular topic editor.
nl: <strong>Onderwerp Editor</strong> - Vul de tekst in voor uw onderwerp. Er zijn twee modii voor te editen: Visueel en HTML. Kies de modus door te klikken op de gepaste tab. Visuele modus geeft u de WYSIWYG editor. Klik het laatste ikoon in de rij om een tweede rij controls te krijgen.  De HTML modus staat toe om ruwe HTML te gebruiken tesamen met uw onderwerp-tekst. Je kan media invoegen door te klikken op de ikonen boven de onderwerp editor en de aanwijzingen te volgen. Je kan naar het afleidingsvrije schrijfscherm via de Fullscreen ikoon in Visuele modus (voorlaatste in de bovenste rij) of de Fullscreen knop in HTML modus (laatste in de rijp). Eens daar, kan je knoppen zichtbaar maken door te zweven over het bovenste gebied. Ga uit Fullscreen terug naar de normale onderwerp editor.

en: <strong>Topic Type</strong> dropdown indicates the sticky status of the topic. Selecting the super sticky option would stick the topic to the front of your forums, i.e. the topic index, sticky option would stick the topic to its respective forum. Selecting normal would not stick the topic anywhere.
nl: <strong>Onderwerp Type</strong> dropdown geeft de sticky status van het onderwerp weer. De Super Sticky optie selecteren laat het onderwerp vooraan al je forums zien, bijvoorbeeld de onderwerp index, de Sticky optie zet het onderwerp vast bovenaan het bovenliggende forum en Normaal zal het onderwerp nergens vastzetten.

en: <strong>Topic</strong> determines the parent topic that the reply belongs to.
nl: <strong>Onderwerp</strong> bepaalt het bovenliggende onderwerp waar de reactie bij hoort.

en: <strong>Trash</strong> removes your forum from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
nl: <strong>Prullenbak</strong> verwijdert je forum van deze lijst en plaatst het in de prullenbak, van daaruit kun je het permanent verwijderen.

en: <strong>Trash</strong> removes your reply from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
nl: <strong>Prullenbak</strong> verwijdert je reactie van deze lijst en plaatst het in de prullenbak, van daaruit kun je het permanent verwijderen.

en: <strong>Trash</strong> removes your topic from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
nl: <strong>Prullenbak</strong> verwijdert je onderwerp van deze lijst en plaatst het in de prullenbak, van daaruit kun je het permanent verwijderen.

en: <strong>Type</strong> indicates if the forum is a category or forum. Categories generally contain other forums.
nl: <strong>Type</strong> Indiceert als het forum een categorie of forum is. Categorieën bevatten meestal andere forums.

en: <strong>View</strong> will show you what your draft forum will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the forum. Which link is available depends on your forum&#8217;s status.
nl: <strong>Voorbeeld</strong>  toont hoe je concept-bericht eruit ziet als je het gaat publiceren. Bekijken brengt je naar de voorkant van de site om je bericht te bekijken. Welke link beschikbaar is hangt af de status van je forum.

en: <strong>Visibility</strong> lets you pick the scope of each forum and what users are allowed to access it.
nl: <strong>Zichtbaarheid</strong> laat je de reikwijdte kiezen voor elk forum en welke gebruikers toegestaan worden om dit te bezichtigen.

en: <strong>WARNING:</strong> This process cannot be undone.
nl: <strong>WAARSCHUWING:</strong> Dit proces kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: A list of forums with an option to set the parent.
nl: Een lijst van forums met een optie om de parent te bepalen.

en: A list of recent topics, sorted by popularity or freshness.
nl: Een lijst van recente onderwerpen, gesorteerd op populariteit of actualiteit.

en: A list of registered optional topic views.
nl: Een lijst van optionele geregistreerde aantal bekeken onderwerpen.

en: A list of the most recent replies.
nl: Een lijst van de meest recente reacties

en: A simple login form with optional links to sign-up and lost password pages.
nl: Een eenvoudig login formulier met optionele links voor registratie en vergeten wachtwoorden.

en: About
nl: Over

en: About Yourself
nl: Over jezelf

en: About bbPress
nl: Over bbPress

en: About the user
nl: Over de gebruiker

en: Add New Tag
nl: Nieuwe tag toevoegen

en: Add toolbar & buttons to textareas to help with HTML formatting
nl: Voeg een werkbalk en knoppen toe aan tekstvakken om te helpen bij de HTML opmaak

en: Akismet Integration
nl: Askimet Integratie

en: Akismet caught this post as spam
nl: Akismet heeft dit bericht als spam gemarkeerd

en: Akismet cleared this post as not spam
nl: Akismet heeft dit bericht niet als spam verwijderd

en: Akismet was unable to check this post (response: %s), will automatically retry again later.
nl: Akismet kon dit bericht niet controleren (antwoord: %s), en zal dit later automatisch opnieuw proberen.

en: All Forums
nl: Alle forums

en: All Posts
nl: Alle berichten

en: All Replies
nl: Alle reacties

en: All Tags
nl: Alle tags

en: All Topic Tags
nl: Alle onderwerptags

en: All Topics
nl: Alle onderwerpen

en: All done!
nl: Klaar!

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
nl: Alle reacties in beide onderwerpen zullen chronologisch worden samengevoegd. De volgorde van de samengevoegde reacties zijn gebaseerd op datum en tijd wanneer ze geplaatst zijn. Als het bestemmingsonderwerp later gemaakt is als deze, zal de berichtdatum een seconde eerder als dit onderwerp worden.

en: Allow Akismet to actively prevent forum spam.
nl: Sta Akismet toe om actief forum spam te vermijden.

en: Allow BuddyPress Groups to have their own forums
nl: BuddyPress Groepen toestaan om hun eigen forums te hebben

en: Allow forum wide search
nl: Sta een zoekaktie door het hele forum toe

en: Allow guest users without accounts to create topics and replies
nl: Gastgebruikers zonder accounts toestaan onderwerpen te maken en reacties te geven?

en: Allow topic and reply revision logging
nl: Toestaan om revisies van het onderwerp en reacties bij te houden

en: Allow topics to have tags
nl: Toestaan dat onderwerpen tags hebben

en: Allow users to mark topics as favorites
nl: Gebruikers toestaan ​​om onderwerpen als favorieten te markeren

en: Allow users to subscribe to forums and topics
nl: Laat gebruikers zich abonneren op fora en topics

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Anonymous posting
nl: Anonieme berichten

en: Any links to this tag will no longer function.
nl: Links naar deze tag zullen niet langer functioneren.

en: Are you sure you meant to do that?
nl: Weet je zeker dat je dat wilde doen?

en: Are you sure you want to delete that permanently?
nl: Weet je zeker dit permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
nl: Weet je zeker dat je de "%s" tag wilt verwijderen? Dit is permanent en kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to do this?
nl: Bent u zeker dat u dit wilt doen?

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
nl: Weet je zeker dat je de "%s" tag  wilt samenvoegen met de tag die je hebt gespecificeerd?

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Attempt to import user accounts from previous forums
nl: Trackt uw gebruikers accounts te importeren vanuit vorige forums

en: Author
nl: Auteur

en: Author Information
nl: Auteur informatie

en: Auto role
nl: Automatische rol

en: Auto-embed links
nl: Automatisch embedden van links

en: Auto-embed will embed the media content from a URL directly into the replies. For example: links to Flickr and YouTube.
nl: Auto-voeg in zal de media inhoud van een URL direct in de antwoorden invoegen. Bijvoorbeeld: links naar Flickr en YouTube.

en: Automatically give registered visitors the %s forum role
nl: Geef geregistreerde bezoekers automatisch de %s forum rol

en: Available Actions
nl: Beschikbare acties

en: Backup your database before proceeding.
nl: Maak een backup van je database alvorens verder te gaan.

en: Better handling of styles and scripts in the template stack.
nl: Betere afhandeling van styles en scripts in de template stack.

en: Biographical Info
nl: Biografische info

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Blog Role
nl: Blogrol

en: BuddyPress Integration
nl: BuddyPress integratie

en: Bug Testing
nl: Bug testen

en: Bulk Actions
nl: Acties

en: Calculating forum hierarchy (%1$s - %2$s)
nl: Forum hierarchie aan het berekenen (%1$s - %2$s)

en: Calculating reply_to parents (%1$s - %2$s)
nl: Bereken reply_to aanhalingstekens (%1$s - %2$s)

en: Calculating topic stickies (%1$s - %2$s)
nl: Berekenen onderwerp stickies (%1$s - %2$s)

en: Calculating topic super stickies (%1$s - %2$s)
nl: Berekenen onderwerp super stickies (%1$s - %2$s)

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Category base
nl: Categorie basis

en: Change
nl: Veranderen

en: Change forum role to&hellip;
nl: Forumrol vervangen in&hellip;

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
nl: De slug wijzigen heeft effect op de permalink. Links naar de oude slug zullen niet meer werken.

en: Cheatin&#8217; huh?
nl: Valsspelen, he?

en: Check your e-mail for the confirmation link.
nl: Controleer je e-mail voor de bevestigingslink.

en: Check your e-mail for your new password.
nl: Controleer je e-mail voor je nieuwe wachtwoord.

[ctx: Close a Topic]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: Close the forum]
en: Closed
nl: Gesloten

[ctx: Close the topic]
en: Closed
nl: Gesloten

en: Close this topic
nl: Sluit dit onderwerp.

en: Complete!
nl: Afgerond!

en: Complete! %s groups updated; %s forums updated; %s forum statuses synced.
nl: Voltooid! %s groepen bijgewerkt; %s forums bijgewerkt; %s forum statussen gesynchroniseerd.

en: Complete! %s users updated.
nl: Compleet! %s gebruikers geupdate.

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
nl: Voorwaardelijke query tags werken niet voordat de query is uitgevoerd. Eerder zullen ze geen resultaat geven.

en: Contact Info
nl: Contactinformatie

en: Contributing Developers
nl: Meewerkende ontwikkelaars

en: Conversion Complete
nl: Conversie compleet

en: Convert Users
nl: Gebruikers converteren

en: Converter Specialist
nl: Conversie specialist

en: Converting forums (%1$s - %2$s)
nl: Forums aan het converteren (%1$s - %2$s)

en: Converting replies (%1$s - %2$s)
nl: Reacties aan het converteren (%1$s - %2$s)

en: Converting topic tags (%1$s - %2$s)
nl: Onderwerp tags aan het converteren (%1$s - %2$s)

en: Converting topics (%1$s - %2$s)
nl: Onderwerpen aan het converteren (%1$s - %2$s)

en: Converting users (%1$s - %2$s)
nl: Gebruikers aan het converteren (%1$s - %2$s)

en: Copy favoriters to the new topic
nl: Kopieer favorieten naar het nieuwe onderwerp

en: Copy subscribers to the new topic
nl: Kopieer abonnees naar het nieuwe onderwerp

en: Copy topic tags to the new topic
nl: Kopieer onderwerptags naar het nieuwe onderwerp

en: Core Contributors to bbPress 2.5
nl: Core bijdragers aan bbPress 2.5

en: Count replies for each user
nl: Tel reacties van iedere gebruiker

en: Count replies in each forum
nl: Tel reacties in elk forum

en: Count replies in each topic
nl: Tel reacties in elk onderwerp

en: Count spammed & trashed replies in each topic
nl: Tel aantal spam & reacties in de prullenbak in elk onderwerp

en: Count topics for each user
nl: Tel onderwerpen voor elke gebruiker

en: Count topics in each forum
nl: Tel onderwerpen  in elk forum

en: Count voices in each topic
nl: Tel stemmen in elk onderwerp

en: Counting the number of replies in each forum&hellip; %s
nl: Het aantal reacties tellen in elk forum&hellip; %s

en: Counting the number of replies in each topic&hellip; %s
nl: Aantal reacties tellen in elk onderwerp&hellip; %s

en: Counting the number of spammed and trashed replies in each topic&hellip; %s
nl: Het aantal verwijderde en gespamde  tellen in elk onderwerp&hellip; %s

en: Counting the number of topics each user has created&hellip; %s
nl: Telt het aantal onderwerpen dat elke gebruiker gemaakt heeft&hellip; %s

en: Counting the number of topics in each forum&hellip; %s
nl: Het aantal onderwerpen tellen in elk forum&hellip; %s

en: Counting the number of topics to which each user has replied&hellip; %s
nl: Tellen van het aantal onderwerpen waar elke gebruiker op heeft gereageerd&hellip; %s

en: Counting the number of voices in each topic&hellip; %s
nl: Het aantal stemmen tellen in elk onderwerp&hellip; %s

en: Create New Forum
nl: Maak nieuw forum

en: Create New Forum in &ldquo;%s&rdquo;
nl: Nieuw forum aanmaken in &ldquo;%s&rdquo;

en: Create New Reply
nl: Maak een nieuwe reactie

en: Create New Topic
nl: Maak nieuw onderwerp

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
nl: Nieuw onderwerp in &ldquo;%s&rdquo;

en: Create a discussion forum to allow members of this group to communicate in a structured, bulletin-board style fashion.
nl: Maak een discussieforum aan om leden van deze groep gestructureerd in een bulletin-board stijl te communiceren.

en: Create an Account
nl: Maak een account

en: Created
nl: Gemaakt

en: Creator
nl: Maker

en: Current Package
nl: Huidig pakket

en: Custom field deleted.
nl: Extra veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl: Extra veld bijgewerkt.

en: Custom slugs for single forums, topics, replies, tags, views, and search.
nl: Pas de verkorte naam voor enkele forums, onderwerpen, reacties, tags, weergaven en zoekfunctie.

en: Customize your Forums root. Partner with a WordPress Page and use Shortcodes for more flexibility.
nl: Pas je forum root aan. Combineer met een WordPress pagina en gebruik shortcodes voor meer flexibiliteit.

en: Customize your user profile slugs.
nl: Pas je verkorte gebruikers profiel namen aan.

en: Customizing This Display
nl: Deze display aanpassen

en: Database Name
nl: Databasenaam

en: Database Password
nl: Databasewachtwoord

en: Database Port
nl: Databasepoort

en: Database Server
nl: Databaseserver

en: Database Settings
nl: Databaseinstellingen

en: Database User
nl: Databasegebruiker

en: Delay Time
nl: Uitsteltijd

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete Permanently
nl: Definitief verwijderen

en: Delete imported users?
nl: Verwijder geïmporteerde gebruikers?

en: Delete this item permanently
nl: Verwijder dit definitief

en: Delete users WordPress default passwords (%1$s - %2$s)
nl: Verwijder standaard wachtwoorden van WordPress gebruikers (%1$s - %2$s)

en: Deleting Conversion Table&hellip; %s
nl: Conversietabel verwijderen&hellip; %s

en: Deleting Post Meta&hellip; %s
nl: Metagegevens berichten verwijderen&hellip; %s

en: Deleting Posts&hellip; %s
nl: Berichten verwijderen&hellip; %s

en: Deleting Roles and Capabilities&hellip; %s
nl: Rollen en Capaciteiten verwijderen&hellip; %s

en: Deleting Settings&hellip; %s
nl: Instellingen verwijderen&hellip; %s

en: Deleting Topic Tags&hellip; %s
nl: Bezig met verwijderen van Onderwerp Tags&hellip; %s

en: Deleting User Meta&hellip; %s
nl: Metagegevens gebruikers verwijderen&hellip; %s

en: Deleting User&hellip; %s
nl: Verwijderde gebruiker: %s

en: Deleting a tag cannot be undone.
nl: Een tag verwijderen kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Deleting previously converted data (%1$s - %2$s)
nl: Eerder geconverteerde data aan het verwijderen (%1$s - %2$s)

en: Destination
nl: Bestemming

en: Disallow editing after
nl: Bewerken uitschakelen na

en: Discussion
nl: Discussie

en: Display Name
nl: Schermnaam

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit %s's Profile
nl: Bewerk %s's profiel

en: Edit Forum
nl: Bewerk forum

en: Edit Reply
nl: Bewerk reactie

en: Edit Tag
nl: Bewerk tag

en: Edit Topic
nl: Bewerk onderwerp

en: Edit Your Profile
nl: Mijn profiel bekijken

en: Editable forum roles no longer exist.
nl: Bewerkbare forumrollen niet meer aanwezig.

en: Email
nl: E-mail

en: Email:
nl: E-mail:

en: Embed media (YouTube, Twitter, Flickr, etc...) directly into topics and replies
nl: Media (YouTube, Twitter, Flicker, etc...) automatisch in onderwerpen en reacties insluiten

en: Empty Spam
nl: Spam opruimen

en: Empty Topic Tag | Empty Topic Tags
nl[0]: Lege onderwerptag
nl[1]: Lege onderwerptags

en: Empty Topic Tags
nl: Lege onderwerptags

en: Enable Group Forums
nl: Activeer groep forums

en: Enable threaded (nested) replies %s levels deep
nl: Sta geneste reacties toe tot %s niveaus diep

en: Existing tag:
nl: Bestaande tag:

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed!
nl: Mislukt!

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Favorite Forum Topics
nl: Favoriete forumonderwerpen

en: Favorite Topics
nl: Favoriete onderwerpen

en: Favorited
nl: Favoriet gemaakt

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Favorites are a way for users to save and later return to topics they favor. This is enabled by default.
nl: Favorieten zijn een manier voor gebruikers om te saven en later terug te keren naar hun favoriete onderwerpen. Dit staat standaard aan.

en: Favorites are no longer active.
nl: Favorieten zijn niet langer actief.

en: First Name
nl: Voornaam

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: Forum Activity
nl: Forum activiteit

en: Forum Attributes
nl: Forum attributen

en: Forum Edit: %s
nl: Forum bewerken: %s

en: Forum Features
nl: Forum opties

en: Forum Import
nl: Forum importeren

en: Forum Name (Maximum Length: %d):
nl: Forumnaam (Maximale lengte: %d):

en: Forum Order
nl: Forum volgorde

en: Forum Parent
nl: Hoofdforum

en: Forum Prefix
nl: Forum prefix

en: Forum Repair
nl: Forumreparatie

en: Forum Replies Created
nl: Aangemaakte reacties

en: Forum Reset
nl: Forum reset

en: Forum Role
nl: Forumrol

en: Forum Role: %s
nl: Forumrol: %s

en: Forum Root
nl: Forum root

en: Forum Root Slug
nl: Verkorte forum root naam

en: Forum Settings
nl: Foruminstellingen

en: Forum Statistics
nl: Forum Statistieken

en: Forum Subscriptions
nl: Forum abonnementen

en: Forum Theme Packages
nl: Forum themapakketten

en: Forum Topics Started
nl: Gestarte forumberichten

en: Forum User Roles
nl: Forum gebruikersrollen

en: Forum User Settings
nl: Gebruikers instellingen

en: Forum User Slugs
nl: Verkorte Forum Gebruikers  Naam

en: Forum created. <a href="%s">View forum</a>
nl: Forum gemaakt. <a href="%s">Bekijk forum</a>

en: Forum draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview forum</a>
nl: Forum concept bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Forum vooraf bekijken</a>

en: Forum features that can be toggled on and off
nl: Forum opties die aan- en uitgezet kunnen worden

[ctx: Forum is a category]
en: Category
nl: Categorie

en: Forum restored to revision from %s
nl: Forum teruggezet naar revisie van %s

en: Forum root should show
nl: Forum root dient zichtbaar te zijn

en: Forum saved.
nl: Forum opgeslagen.

en: Forum scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview forum</a>
nl: Forum gepland voor <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Forum vooraf bekijken</a>

en: Forum settings for Akismet
nl: Forum instellingen voor Akismet

en: Forum settings for BuddyPress
nl: Foruminstellingen voor BuddyPress

en: Forum slug
nl: Forumslug

en: Forum submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview forum</a>
nl: Forum toegevoegd. <a target="_blank" href="%s">Forum vooraf bekijken</a>

en: Forum updated.
nl: Forum bijgewerkt.

en: Forum updated. <a href="%s">View forum</a>
nl: Forum bijgewerkt. <a href="%s">Bekijk forum</a>

en: Forums Settings
nl: Foruminstellingen

en: Forums base
nl: Forums basis

en: Founding Developer
nl: Originele ontwikkelaar

en: Freshness
nl: Laatste reacties

en: General
nl: Algemeen

en: General chit-chat
nl: Algemene prietpraat

en: Go Back
nl: Ga terug

en: Go to Forum Settings
nl: Ga naar foruminstellingen

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
nl: Geef deze gebruiker super adminrechten voor het netwerk.

en: Group Forum
nl: Groepforum

en: Group Forum Settings
nl: Groep Forum Instellingen

en: Group Forum:
nl: Groep Forum:

en: Group Forums
nl: Groep Forums

en: Group Forums Parent
nl: Groep forums hoofd

en: Guest
nl: Gast

en: Hello World!
nl: Hallo wereld!

en: Hidden Replies
nl: Verborgen reacties

en: Hidden Reply | Hidden Replies
nl[0]: Verborgen reactie
nl[1]: Verborgen reacties

en: Hidden Topic | Hidden Topics
nl[0]: Verborgen onderwerp
nl[1]: Verborgen onderwerpen

en: Hidden Topics
nl: Verborgen onderwerpen

en: Hovering over a row in the forums list will display action links that allow you to manage your forum. You can perform the following actions:
nl: Hoveren over een rij in de berichtenlijst toont actie links die je toestaan je forum te beheren. Je hebt de keuze uit de volgende acties:

en: Hovering over a row in the replies list will display action links that allow you to manage your reply. You can perform the following actions:
nl: Hover over een rij in de reactielijst toont actie links die je toestaan je reactie te beheren. Je hebt de keuze uit de volgende acties:

en: Hovering over a row in the topics list will display action links that allow you to manage your topic. You can perform the following actions:
nl: Hoveren over een rij in de berichtenlijst toont actie links welke je toestaan je onderwerp te beheren. Je hebt de keuze uit de volgende acties:

en: How many topics and replies to show per RSS page
nl: Hoeveel onderwerpen en antwoorden om te tonen per RSS pagina

en: How many topics and replies to show per page
nl: Hoeveel onderwerpen en antwoorden te tonen per pagina

en: How your forum content is displayed within your existing theme.
nl: Hoe uw forum-inhoud getoond word in uw bestaand thema.

en: Human sacrifice, dogs and cats living together... mass hysteria!
nl: Menselijke offers, honden en katten leven samen... massa hysterie

en: I am the first topic in your new forums.
nl: Ik ben het eerste onderwerp in je nieuwe forum.

en: IP Address
nl: IP adres

en: IP or hostname
nl: IP of hostnaam

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created.
nl: Als je kiest voor een bestaand onderwerp zullen reacties worden gesorteerd op de datum en tijd dat ze zijn aangemaakt.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
nl: Als je de bestaande onderwerpoptie gebruikt, zullen de reacties van beide onderwerpen chronologisch worden samengevoegd. De volgorde van de samengevoegde reacties is gebaseerd op de datum en tijd van plaatsen.

en: If you would like to change the password type a new one. Otherwise leave this blank.
nl: Als je het wachtwoord wilt wijzigen. Anders niets invullen.

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
nl: Als je browser niet begint met het automatisch laden van de volgende pagina, klik op deze link:

en: Import Forums
nl: Forums importeren

en: Importer Helper Data
nl: Importeur helper data

en: In all forums
nl: In alle forums

en: In reply to:
nl: In reactie op:

en: In the Main Settings you have a number of options:
nl: In de hoofdinstellingen vind je een aantal opties:

en: In the event of a slug collision with WordPress or BuddyPress, a warning will appear next to the problem slug(s).
nl: In het geval van een aanvaring van een slug met WordPress of BuddyPress, een waarschuwing zal verschijnen naast de probleem-slug(s).

en: Inactive
nl: Inactief

en: Information about your previous forums database so that they can be converted. <strong>Backup your database before proceeding.</strong>
nl: Infomatie over je vorige forums database zodat deze geconvert kan worden. <strong>Maak een backup voor je verder gaat.</strong>

en: Keep a log of this edit:
nl: Houd een log bij van deze bewerking:

en: Keep me signed in
nl: Houd me ingelogd

en: Keep this high to prevent too-many-connection issues.
nl: Houdt dit hoog om too-many-connection problemen te voorkomen.

en: Keep this low if you experience out-of-memory issues.
nl: Houdt dit laag indien u out-of-memory problemen ervaart.

en: Keymaster
nl: Sleutelbeheerder

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last updated %s
nl: Laatst bijgewerkt %s

en: Lead Developer
nl: Hoofdontwikkelaar

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
nl: Laat de slug leeg om er een automatisch te genereren.

en: Log In
nl: Inloggen

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Lost Password
nl: Wachtwoord kwijt

en: Lost Password URI:
nl: Wachtwoord vergeten adres:

en: M j, Y @ G:i
nl: j F Y @ H:i

en: Mail (will not be published) (required):
nl: E-mail (wordt niet gepubliceerd)(verplicht)

en: Main Settings
nl: Hoofd instellingen

[ctx: Make forum hidden]
en: Hidden
nl: Verborgen

[ctx: Make forum private]
en: Private
nl: Privé

[ctx: Make forum public]
en: Public
nl: Publiek

en: Manage Subscriptions
nl: Bewerk abonnementen

en: Manage Tag: "%s"
nl: Beheer tag: "%s"

en: Mark the reply as not spam
nl: Markeer deze reactie als geen spam

en: Mark the topic as not spam
nl: Markeer het onderwerp als geen spam

en: Mark this reply as spam
nl: Markeer deze reactie als spam

en: Mark this topic as spam
nl: Markeer het onderwerp als spam

[ctx: Mark topic as pending]
en: Pending
nl: Wacht op behandeling

en: Maximum replies to show:
nl: Maximale reacties om te tonen:

en: Maximum topics to show:
nl: Maximale onderwerpen om te tonen:

en: Member
nl: Lid

en: Menus
nl: Menu&#39;s

en: Merge
nl: Invoegen in

en: Merge topic "%s"
nl: Onderwerp samenvoegen "%s"

en: Merge topic favoriters
nl: Samenvoegen onderwerp favorieten

en: Merge topic subscribers
nl: Samenvoegen onderwerp abonnees

en: Merge topic tags
nl: Samenvoegen onderwerp tags

en: Merge with this topic:
nl: Samenvoegen met dit onderwerp:

en: Merging tags together cannot be undone.
nl: Tags samenvoegen kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Most popular topics
nl: Populairste onderwerpen

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move Method
nl: Verplaats Methode

en: Move reply "%s"
nl: Verplaats reactie "%s"

en: Move this item to the Trash
nl: Verplaats dit item naar de prullenbak

en: Move this reply
nl: Verplaats deze reactie

en: Moved: %s
nl: Verplaatst: %s

en: Name
nl: Naam

en: Name (required):
nl: Naam (verplicht):

en: Name of the database with your old forum data
nl: Naam van de database met uw oud forum data

en: Name:
nl: Naam:

en: Network Role
nl: Netwerkrol

en: Network administrators can reconfigure which forum belongs to this group.
nl: Netwerk Beheerders kunnen aanpassen welk forums zijn toegewezen aan deze groep.

en: New Forum
nl: Nieuw forum

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New Reply
nl: Nieuwe reactie

en: New Tag Name
nl: Nieuwe tag naam

en: New Topic
nl: Nieuw onderwerp

en: New forum reply
nl: Nieuwe forum reactie

en: New forum topic
nl: Nieuw forum onderwerp

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
nl: Nieuw onderwerp in <strong>%s</strong> titel:

en: New user registration is currently not allowed.
nl: Nieuwe gebruikersregistratie is momenteel niet toegestaan.

en: Newest Topics
nl: Nieuwste Onderwerpen

en: Next Forums
nl: Volgende Forums

en: Nickname
nl: Schermnaam

en: No Forum
nl: Geen forum

en: No Replies
nl: Geen reacties

en: No Topic
nl: Geen onderwerp

en: No Topics
nl: Geen onderwerpen

en: No data to clean
nl: Geen gegevens om op te schonen

en: No forum parents to convert
nl: Geen bovenliggende forums om te converten

en: No forums available
nl: Geen forums beschikbaar.

en: No forums found
nl: Geen forums gevonden

en: No forums found in Trash
nl: Geen forums gevonden in de prullenbak

en: No forums to convert
nl: Geen forums te converteren

en: No passwords to clear
nl: Geen wachtwoorden om op te schonen

en: No recorded history. Akismet has not checked this post.
nl: Geen geschiedenis opgeslagen. Akismet heeft deze post niet gecontroleerd.

en: No replies found
nl: Geen reacties gevonden

en: No replies found in Trash
nl: Geen reacties gevonden in de prullenbak

en: No replies to convert
nl: Geen reacties om te converten

en: No reply positions to recalculate!
nl: Geen reactie posities te herberekenen!

en: No reply_to parents to convert
nl: Geen reply_to aanhalingstekens om te converteren

en: No response
nl: Geen reacties

en: No stickies to stick
nl: Geen stickies die plakken

en: No super stickies to stick
nl: Geen super stickies om te vast te zetten

en: No tags to convert
nl: Geen tags te converteren

en: No template packages available.
nl: Geen templates beschikbaar.

en: No topics available
nl: Geen onderwerpen beschikbaar

en: No topics found
nl: Geen onderwerpen gevonden

en: No topics found in Trash
nl: Geen onderwerpen gevonden in de prullenbak

en: No topics to convert
nl: Geen onderwerp om te converteren

en: No users to convert
nl: Geen gebruikers te converteren

en: Non-bbPress passwords cannot be automatically converted. They will be converted as each user logs in.
nl: Niet-bbPress paswoorden kunnen niet automatisch geconverteerd worden. Ze zullen geconverteerd worden als elke gebruiker inlogt.

en: None available
nl: Niets beschikbaar

en: Not spam
nl: Geen spam

en: Note: Resetting without this checked will delete the meta-data necessary to delete these users.
nl: NB: Opnieuw instellen zonder dit aan te vinken zal de meta-date verwijderen die nodig is om deze gebruikers te verwijderen.

en: Nothing to remove!
nl: Niets te verwijderen!

en: Notify me of follow-up replies via email
nl: Houd me op de hoogte van volgende reacties via e-mail

en: Notify the author of follow-up replies via email
nl: Houd de auteur op de hoogte van volgende reacties via e-mail

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
nl: Bezig met aanpassen &ldquo;%s&rdquo;

en: Now your users can subscribe to new topics in specific forums.
nl: Gebruikers kunnen zich nu abonneren op nieuwe onderwerpen in specifieke forums.

en: Oh bother! No forums were found here!
nl: Hier zijn geen forums gevonden!

en: Oh bother! No replies were found here!
nl: Jammer! Er werden hier geen reacties gevonden!

en: Oh bother! No search results were found here!
nl: Geen zoekresultaten gevonden.

en: Oh bother! No topics were found here!
nl: O jee. Hier zijn geen onderwerpen gevonden!

en: Oh, and this is what a reply looks like.
nl: Oh, en zo ziet een reactie er uit.

[ctx: Open a Topic]
en: Open
nl: Openen

[ctx: Open the forum]
en: Open
nl: Openen

[ctx: Open the topic]
en: Open
nl: Openen

en: Open this topic
nl: Open dit onderwerp

en: Optional reason for editing:
nl: Optionele reden voor bewerking:

en: Options
nl: Opties

en: Order By:
nl: Sorteren op:

en: Order:
nl: Volgorde:

en: Overview
nl: Overzicht

en: Pages
nl: Pagina&#39;s

en: Parent Forum ID:
nl: Bovenliggende forum ID:

en: Parent Forum:
nl: Hoofdforum

en: Parent:
nl: Hoofd:

en: Participant
nl: Bijdrager

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password to access the database
nl: Wachtwoord voor databasetoegang

en: Per Page
nl: Per pagina

en: Per Page settings allow you to control the number of topics and replies appear on each page.
nl: Per pagina settings staan toe om het aantap onderwerpen en antwoorden op iedere pagina te controleren.

en: Please login to make this topic a favorite.
nl: Log alsjeblieft in om dit onderwerp favoriet te maken.

en: Please login to subscribe to this forum.
nl: Je moet inloggen om je te abonneren op dit forum.

en: Please login to subscribe to this topic.
nl: Log in om te abonneren op dit onderwerp.

en: Please see the additional help tabs for more information on each indiviual section.
nl: Zie aub de help tabs voor meer informatie op elke sectie.

en: Polyglot support
nl: Polyglot ondersteuning

en: Popular Tags
nl: Populaire tags

en: Popular Topics
nl: Populaire onderwerpen

en: Possible %1$s conflict: %2$s
nl: Mogelijk %1$s conflict: %2$s

en: Post Formatting
nl: Nabewerking

en: Post status was changed to %s
nl: Berichtstatus is gewijzigd naar %s

en: Posts
nl: Berichten

en: Prefix all forum content with the Forum Root slug (Recommended)
nl: Zet de verkorte forum root naam voor alle forum inhoud (Aanbevolen)

en: Private
nl: Priv&#233;

en: Private: %s
nl: Priv&#233;: %s

en: Profile
nl: Profiel

en: Project Leaders
nl: Projectleiders

en: Protected
nl: Beveiligd

en: Publish Box
nl: Publicerenbox

en: Purge Previous Import
nl: Vorige import verwijderen

en: Purge all information from a previously attempted import
nl: Ledig alle informatie van een vorige import

en: Re: Hello World!
nl: Re: Hallo wereld!

en: Recalculate last activity in each topic and forum
nl: Laatste activiteiten van elk onderwerp en forum hertellen

en: Recalculate private and hidden forums
nl: Herbereken de privé en verborgen forums

en: Recalculate the parent forum for each post
nl: Hercalculeer het bovenliggende forum voor iedere post

en: Recalculate the parent topic for each post
nl: Herbereken het bovenliggende onderwerp voor ieder bericht

en: Recalculate the position of each reply
nl: Positie van elke reactie herberekenen

en: Recalculate the sticky relationship of each topic
nl: Herbereken de sticky relatie van ieder onderwerp

en: Recalculating forum visibility &hellip; %s
nl: Hercalculeer forum zichtbaarheid &hellip; %s

en: Recalculating reply menu order &hellip; %s
nl: Herberekening van reactie menu rangschikking &hellip; %s

en: Recalculating the forum for each post &hellip; %s
nl: Hercalculeer het forum voor elke post &hellip;%s

en: Recalculating the topic for each post &hellip; %s
nl: Hercalculeer het onderwerp voor iedere post &hellip;%s

en: Recent Replies
nl: Recente Reacties

en: Recent Topics
nl: Actuele Onderwerpen

en: Recomputing latest post in every topic and forum&hellip; %s
nl: Hertel  laatste bericht in elk onderwerp en forum&hellip; %s

en: Register
nl: Registreren

en: Register URI:
nl: Registratie adres:

en: Registered Users
nl: Geregistreerde gebruikers

en: Registration complete. Please check your e-mail.
nl: Registratie afgerond. Controleer je e-mail.

en: Related Meta Data
nl: Gerelateerde meta-data

en: Relationships to Repair:
nl: Relaties t.o.v. herstel:

en: Remap existing users to default forum roles
nl: Geef bestaande gebruikers de standaard forum rol

en: Remapping forum role for each user on this site&hellip; %s
nl: Opnieuw toewijzen van forum rollen voor elke gebruiker van deze site&hellip; %s

en: Remember Me
nl: Deze gegevens onthouden

en: Remove trashed forums from user subscriptions
nl: Verwijder verdwenen forums van de gebruikers abonnement

en: Remove trashed topics from user favorites
nl: Verwijderde onderwerpen van gebruikers favorieten weghalen

en: Remove trashed topics from user subscriptions
nl: Verwijderde onderwerpen van gebruikers inschrijvingen weghalen

en: Removing trashed forums from user subscriptions&hellip; %s
nl: Verwijderen verdwenen forums van gebruikers abonnementen&hellip; %s

en: Removing trashed topics from user favorites&hellip; %s
nl: Verwijderen van de prullenbak onderwerpen van de gebruiker favorieten&hellip; %s

en: Removing trashed topics from user subscriptions&hellip; %s
nl: Verwijderen van de onderwerpen uit de prullenbak van gebruikers abonnement&hellip; %s

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Repair
nl: Herstellen

en: Repair BuddyPress Group Forum relationships
nl: Repareer BuddyPress Groep Forum relaties

en: Repair Forums
nl: Forums herstellen

en: Repair Items
nl: Items herstellen

en: Repairing BuddyPress group-forum relationships&hellip; %s
nl: Reparatie van BuddyPress groep-forum relaties&hellip; %s

en: Repairing the sticky topic to the parent forum relationships&hellip; %s
nl: Bezig met repareren van de relaties tussen het sticky onderwerp en het bovenliggende forum&hellip; %s

en: Replies
nl: Reacties

en: Replies Created
nl: Aangemaakte reacties

en: Replies Created: %s
nl: Gegeven reacties: %s

en: Replies: %s
nl: Reacties: %s

en: Reply | Replies
nl[0]: Reactie
nl[1]: Reacties

en: Reply "%1$s" successfully marked as spam.
nl: Reactie "%1$s"  met succes gemarkeerd als spam.

en: Reply "%1$s" successfully unmarked as spam.
nl: Reactie "%1$s" met succes gedemarkeerd als spam.

en: Reply Attributes
nl: Reactie attributen

en: Reply Edit: %s
nl: Antwoord bewerken: %s

en: Reply Threading
nl: Geneste reacties

en: Reply To
nl: Reageer op:

en: Reply To:
nl: Reageer op:

en: Reply To: %s
nl: Reageer op: %s

en: Reply created. <a href="%s">View topic</a>
nl: Reactie gemaakt.  <a href="%s">Bekijk onderwerp</a>

en: Reply draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
nl: Reactie concept bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Onderwerp vooraf bekijken</a>

en: Reply restored to revision from %s
nl: Reactie teruggezet naar revisie van %s

en: Reply saved.
nl: Reactie opgeslagen.

en: Reply scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview topic</a>
nl: Reactie gepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Onderwerp vooraf bekijken</a>

en: Reply slug
nl: Reactieslug

en: Reply submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
nl: Reactie verzonden. <a target="_blank" href="%s">Onderwerp vooraf bekijken</a>

en: Reply updated.
nl: Reactie  bijgewerkt.

en: Reply updated. <a href="%s">View topic</a>
nl: Reactie bijgewerkt. <a href="%s">Bekijk onderwerp</a>

en: Reset Forums
nl: Forums resetten

en: Reset My Password
nl: Mijn wachtwoord herstellen

en: Reset bbPress
nl: bbPress resetten

en: Restore
nl: Terugzetten

en: Restore this item from the Trash
nl: Dit item terugzetten van de prullenbak

en: Revert your forums back to a brand new installation. This process cannot be undone.
nl: Stel je forums in alsof je opnieuw begint. Waarschuwing: Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Revisions
nl: Revisies

en: Right Now in Forums
nl: Op dit moment in de forums

en: Roles and capabilities have been swept through, cleaned up, and simplified.
nl: Rollen en mogelijkheden zijn opgeruimd, versimpeld en opgeschoond.

en: Rows Limit
nl: Rijlimiet

en: Save Changes
nl: Wijzigingen bijwerken

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Say it ain't so!
nl: Zeg dat het niet waar is!

en: Saying no will not delete existing forum content.
nl: Als je nee zegt, dan wil dit niet zeggen dat bestaande forum inhoud verwijderd wordt.

en: Screen Content
nl: Scherm inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Forums
nl: Forums zoeken

en: Search Forums...
nl: Zoeken in forums...

en: Search Replies
nl: Zoek reacties

en: Search Results
nl: Zoek resultaten

en: Search Results for '%s'
nl: Zoek resultaten voor '%s'

en: Search Tags
nl: Zoek tags

en: Search Topics
nl: Zoek onderwerpen

en: Search for:
nl: Zoek naar:

en: Select Platform
nl: Platform selecteren

en: Select the attributes that your forum should have:
nl: Attributen selecteren welke het forum moet hebben:

en: Select the attributes that your reply should have:
nl: Selecteer de attributen dat uw antwoord moet hebben:

en: Select the attributes that your topic should have:
nl: Selecteer de attributen dat uw onderwerp moet hebben:

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
nl: Selecteer het onderwerp waarmee deze moet worden samengevoegd. Het bestemmingsonderwerp zal het onderwerp blijven en dit onderwerp zal wijzigen in een reactie.

en: Select whether to open or close the topic.
nl: Kies of je het onderwerp wil openen of afsluiten.

en: Setting time limits and other user posting capabilities
nl: Tijdlimiet instellen en andere gebruikersmogelijkheden t.a.v. posten

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show post date:
nl: Toon berichtdatum:

en: Show reply author:
nl: Auteur van reactie weergeven:

en: Show topic author:
nl: Auteur van onderwerp weergeven:

en: Single Forum Slugs
nl: Verkorte enkele forum naam

en: Site Role
nl: Siterol

en: Slug:
nl: Slug

en: Some of these tools create substantial database overhead. Avoid running more than 1 repair job at a time.
nl: Sommige van deze gereedschappen creeëren een aanzienlijke database overhead. Vermijd het lopen van meer dan 1 reparatiejob op hetzelfde moment.

en: Some optional parameters to help tune the conversion process.
nl: Enkele optionele parameters om het conversieproces beter af te stemmen

en: Some statistics from your forum.
nl: Wat statistieken van je  forum

en: Something went wrong. Refresh your browser and try again.
nl: Oeps er ging iets mis. Vernieuw je browservenster en probeer het opnieuw.

en: Spammed: %s
nl: Spam: %s

en: Spectator
nl: Toeschouwer

en: Split
nl: Splitsen

en: Split Method
nl: Splits methode

en: Split the topic from this reply
nl: Splits het onderwerp van deze reactie

en: Split topic "%s"
nl: Splits onderwerp "%s"

en: Split: %s
nl: Splits: %s

en: Start Over
nl: Opnieuw beginnen

en: Start a fresh conversion from the beginning
nl: Start een volledige nieuwe conversie vanaf het begin

en: Started by: %1$s
nl: Gestart door: %1$s

en: Starting Conversion
nl: Conversie starten

en: Stick this topic to front
nl: Maak dit onderwerp sticky aan de voorkant

en: Stick this topic to its forum
nl: Maak dit onderwerp sticky in het betreffende forum

en: Submit
nl: Verzenden

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Subscribe to Forums
nl: Abonneer op forums

en: Subscribed Forums
nl: Geabonneerde forums

en: Subscribed Topics
nl: Geabonneerde onderwerpen

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Subscriptions allow users to subscribe for notifications to topics that interest them. This is enabled by default.
nl: Abonnementen staan toe dat gebruikers aboneren voor notificaties tot onderwerpen dat hen interesseren. Dit staat standaard aan.

en: Subscriptions are no longer active.
nl: Je abonnementen zijn niet langer actief.

en: Success!
nl: Succes!

en: Table Prefix
nl: Tabelprefix

en: Tag base
nl: Tag basis

en: Tagged:
nl: Tags:

en: Thank you for updating! bbPress %s is bundled up and ready to weather the storm of users in your community!
nl: Dank voor het bijwerken! bbPress %s is klaar om de storm van gebruikers in je community!

en: Thank you for updating! bbPress %s is waxed, polished, and ready for you to take it for a lap or two around the block!
nl: Bedankt voor het bijwerken. bbPress %s is gewaxed, gepolijst, en klaar om je een rondje of twee rond de kerk te rijden.

en: The Fancy Editor brings the luxury of the Visual editor and HTML editor from the traditional WordPress dashboard into your theme.
nl: De Fancy Editor brengt de luxe van een visuele editor en HTML editor van de traditionele WordPress dashboard in uw thema.

en: The Slugs section allows you to control the permalink structure for your forums.
nl: De slug sectie staat toe om de permalink structuur van uw forums te controleren.

en: The bbPress Community
nl: De bbPress Community

en: The bbPress forum search form.
nl: Het bbPress forum zoek forumulier.

en: The current user is being initialized without using $wp->init().
nl: De huidige gebruiker wordt geinitialiseerd zonder gebruik te maken van $wp->init().

en: The following data will be removed:
nl: De volgende data zal verweiderd worden:

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new content.
nl: Het forum &#8216;%s&#8217; is gesloten voor nieuwe inhoud.

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
nl: Het forum &#8216;%s&#8217; is gesloten voor nieuwe onderwerpen en reacties.

en: The forum could not be found.
nl: Het forum is niet gevonden.

en: The reply was not found!
nl: De reactie is niet gevonden!

en: The request was unsuccessful. Please try again.
nl: Het verzoek is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: The title field and the big forum editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
nl: Het grote titel-veld en het grote forum editing veld staan vast in plaats, u kunt echter de positie van alle andere velden verplaatsen, minimaliseren en vergroten door de titelbar te klikken van elk veld. Gebruik de Screen Options tab om meer velden (Exceprt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussie, Slug, Auteur) te tonen of kies een 1- of 2-kolom layout voor dit scherm.

en: The title field and the big reply editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
nl: Het titel veld en het grote antwoord-veld staan vast, maar u kunt alle andere velden verschuiven, deze minimaliseren of vergroten door te klikken op de titel van elk veld. Gebruik de Screen Options tab om meer velden te tonen (Excerpt, Stuur Trackbaks, Custum Velden, Discussie, Slug, Auteur) of kies een 1- of 2-kolom layout voor dit scherm.

en: The title field and the big topic editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
nl: Het titelveld en het hoofdonderwerp staan vast op hun plaats maar u kunt alle andere onderdelen verschuiven, voorts kunt u deze minimaliseren en maximaliseren door op de titelbalk van de "box" te klikken. Gebruik de Screen Options tab om diverse onderdelen (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) te tonen of kies een 1- of 2-kolom layout voor dit scherm.

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
nl: Het onderwerp &#8216;%s&#8217; is gesloten voor nieuwe reacties.

en: The topic could not be found.
nl: Het onderwerp kon niet worden gevonden.

en: The topic was not found!
nl: Het onderwerp is niet gevonden!

en: Theme Compatibility
nl: Thema compatibiliteit

en: There are no other topics in this forum to merge with.
nl: Er zijn geen andere onderwerpen in dit forum om mee samen te voegen.

en: There is a pending email address change to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
nl: Er is een wijziging van de e-mail, er wordt gewacht op bevestiging <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Annuleer</a>

en: There was a problem closing the topic "%1$s".
nl: Er was een probleem bij het sluiten van onderwerp "%1$s".

en: There was a problem marking the reply "%1$s" as spam.
nl: Er was een probleem om de reactie "%1$s" als spam te markeren.

en: There was a problem marking the topic "%1$s" as spam.
nl: Er was een probleem bij het markeren van onderwerp "%1$s" als spam.

en: There was a problem opening the topic "%1$s".
nl: Er was een probleem bij het openen van het onderwerp "%1$s".

en: There was a problem sticking the topic "%1$s" to front.
nl: Er was een probleem bij het sticky maken van onderwerp "%1$s" aan de voorkant.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s".
nl: Er was een probleem bij het sticky maken van onderwerp "%1$s".

en: There was a problem unmarking the reply "%1$s" as spam.
nl: Er was een probleem bij het demarkeren van reactie "%1$s" als spam.

en: There was a problem unmarking the topic "%1$s" as spam.
nl: Er was een probleem bij het demarkeren van onderwerp "%1$s" als spam.

en: There was a problem unsticking the topic "%1$s".
nl: Er was een probleem bij het un-sticky maken van onderwerp "%1$s".

en: These are broken up into two separate groups: one for what appears in your theme, another for RSS feeds.
nl: Deze zijn opgebroken in twee aparte groepen: één voor wat verschijnt in uw theme, een andere voor RSS feeds.

en: This category contains %1$s and %2$s, and was last updated by %3$s %4$s.
nl: Deze categorie bevat %1$s en %2$s, en is het laatst gewijzigd door %3$s %4$s.

en: This category contains %1$s and %2$s.
nl: Deze categorie bevat %1$s en %2$s.

en: This category contains %1$s, and was last updated by %2$s %3$s.
nl: Deze categorie bevat %1$s, en is het laatst gewijzigd door %2$s %3$s.

en: This category contains %1$s.
nl: Deze categorie bevat %1$s.

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
nl: Dit verwijdert je onderwerpen niet. Alleen de tag zelf wordt verwijdert.

en: This forum contains %1$s and %2$s, and was last updated by %3$s %4$s.
nl: Dit forum bevat %1$s en %2$s, en is het laatst gewijzigd door %3$s %4$s.

en: This forum contains %1$s and %2$s.
nl: Dit forum bevat %1$s en %2$s.

en: This forum contains %1$s, and was last updated by %2$s %3$s.
nl: Dit forum bevat %1$s,en is het laatst gewijzigd door %2$s %3$s.

en: This forum contains %1$s.
nl: Dit forum bevat %1$s.

en: This forum is closed to new content, however your account still allows you to do so.
nl: Dit forum is gesloten, maar uw account staat nog steeds toe nieuwe inhoud toe te voegen.

en: This forum is empty.
nl: Dit forum is leeg.

en: This forum is marked as closed to new topics, however your posting capabilities still allow you to do so.
nl: Dit forum is gesloten voor nieuwe onderwerpen, echter je berichtrechten laten het nog wel toe.

en: This group does not currently have a forum.
nl: Deze groep heeft op dit moment geen forum.

en: This is comparable to the WordPress "Reading Settings" page, where you can set the number of posts that should show on blog pages and in feeds.
nl: Dit is compatibel met de WordPress "Lees Settings" pagina, waar je het aantal posts dat getoond moeten worden op blog pagina's en in feeds kan bepalen.

en: This option will delete all previously imported users, and cannot be undone.
nl: Deze optie verwijdert alle eerder geïmporteerde gebruikers en kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: This process cannot be undone.
nl: Dit proces kan niet ongedaan worden.

en: This reply was modified %1$s by %2$s.
nl: Deze reactie is gewijzigd %1$s door %2$s.

en: This reply was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
nl: Deze reactie is gewijzigd %1$s door %2$s. Reden: %3$s

en: This screen displays the individual forums on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
nl: Dit scherm laat de individuele forums van je site zien. Je kunt het scherm aanpassen zodat het beter bij je workflow past.

en: This screen displays the individual topics on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
nl: Dit scherm geeft de individuele onderwerpen op je site weer. Je kunt de weergave van dit scherm aanpassen om beter op je werkwijze aan te sluiten.

en: This screen provides access to all of the Forums settings.
nl: Dit scherm verschaft toegang tot alle foruminstellingen.

en: This screen provides access to all of your replies. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
nl: Dit scherm biedt toegang tot al uw reacties. U kunt de weergave van dit scherm aanpassen aan uw eigen werkwijzen.

en: This topic contains %1$s and has %2$s.
nl: Dit onderwerp bevat %1$s en heeft %2$s.

en: This topic contains %1$s, has %2$s, and was last updated by %3$s %4$s.
nl: Dit onderwerp bevat %1$s, heeft %2$s, en is het laatst gewijzigd door %3$s %4$s.

en: This topic has no replies.
nl: Dit forum heeft geen reacties.

en: This topic is in the trash.
nl: Dit onderwerp bevindt zich in de prullenbak

en: This topic is marked as closed to new replies, however your posting capabilities still allow you to do so.
nl: Dit onderwerp is gemarkeerd als gesloten voor nieuwe reacties, echter je bericht mogelijkheden staan het je nog steeds toe.

en: This topic is marked as spam.
nl: Dit onderwerp is gemrkeerd als spam

en: This topic was modified %1$s by %2$s.
nl: Dit onderwerp is gewijzigd %1$s door %2$s.

en: This topic was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
nl: Dit onderwerp is gewijzigd %1$s door %2$s. Reden: %3$s

en: This user has no favorite topics.
nl: Deze gebruiker heeft geen favoriete onderwerpen.

en: This user has not created any topics.
nl: Deze gebruiker heeft geen enkel onderwerp gemaakt.

en: This user has not replied to any topics.
nl: Deze gebruiker heeft nog geen reacties gegeven.

en: This user has super admin privileges.
nl: Deze gebruiker heeft superadminrechten.

en: This user is not currently subscribed to any forums.
nl: De gebruiker is niet geabonneerd op forums op dit moment.

en: This user is not currently subscribed to any topics.
nl: Deze gebruiker is momenteel op geen enkel onderwerp geabonneerd.

en: Throttle posting every
nl: Vertraag alle berichten

en: Title
nl: Titel

en: Title and Forum Editor
nl: Titel en forum editor

en: Title and Reply Editor
nl: Titel en antwoord editor

en: Title and Topic Editor
nl: Titel en onderwerp editor

en: Title:
nl: Titel:

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
nl: Om dit onderwerp als leidend onderwerp te houden, ga naar het andere onderwerp en gebruik het samenvoegen gereedschap vanaf daar.

en: Topic | Topics
nl[0]: Onderwerp
nl[1]: Onderwerpen

en: Topic "%1$s" successfully closed.
nl: Onderwerp "%1$s" succesvol gesloten.

en: Topic "%1$s" successfully marked as spam.
nl: Onderwerp "%1$s" succesvol gemarkeerd als spam.

en: Topic "%1$s" successfully opened.
nl: Onderwerp "%1$s" succesvol geopend.

en: Topic "%1$s" successfully sticked to front.
nl: Onderwerp "%1$s" met succes sticky gemaakt op de voorpagina.

en: Topic "%1$s" successfully sticked.
nl: Onderwerp "%1$s" is nu uitgelicht.

en: Topic "%1$s" successfully unmarked as spam.
nl: Onderwerp "%1$s" met succes gedemarkeerd als spam.

en: Topic "%1$s" successfully unsticked.
nl: Onderwerp "%1$s" is niet meer uitgelicht.

en: Topic Attributes
nl: Onderwerp attributen

en: Topic Edit: %s
nl: Onderwerp bewerken: %s

en: Topic Extras
nl: Onderwerp extras

en: Topic Replies
nl: Onderwerp antwoorden

[ctx: Topic Status]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: Topic Status]
en: Open
nl: Openen

en: Topic Status:
nl: Onderwerp status:

en: Topic Subscriptions
nl: Onderwerp Abonnementen

en: Topic Tag | Topic Tags
nl[0]: Onderwerptag
nl[1]: Onderwerptags

en: Topic Tag Edit: %s
nl: Onderwerp Tag Bewerken: %s

en: Topic Tag: %s
nl: Onderwerptag: %s

en: Topic Tags
nl: Onderwerptags

en: Topic Tags:
nl: Onderwerptags:

en: Topic Title (Maximum Length: %d):
nl: Onderwerp (maximale lengte: %d):

en: Topic Type
nl: Onderwerptype

en: Topic Type:
nl: Onderwerp type:

en: Topic View
nl: Onderwerp Weergave

en: Topic created. <a href="%s">View topic</a>
nl: Onderwerp gemaakt. <a href="%s">Bekijk onderwerp</a>

en: Topic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
nl: Onderwerp concept bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Onderwerp vooraf bekijken</a>

en: Topic restored to revision from %s
nl: Onderwerp teruggezet naar revisie van %s

en: Topic saved.
nl: Onderwerp opgeslagen.

en: Topic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview topic</a>
nl: Onderwerp gepland voor <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Onderwerp vooraf bekijken</a>

en: Topic slug
nl: Onderwerpslug

en: Topic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
nl: Onderwerp verzonden. <a target="_blank" href="%s">Onderwerp vooraf bekijken</a>

en: Topic tag slug
nl: Onderwerptagslug

en: Topic tags
nl: Ontwerptags

en: Topic updated.
nl: Onderwerp bijgewerkt.

en: Topic updated. <a href="%s">View topic</a>
nl: Onderwerp bijgewerkt. <a href="%s">Bekijk onderwerp</a>

en: Topic-Tags allow users to filter topics between forums. This is enabled by default.
nl: Met Onderwerp-Tags kunnen gebruiken onderwerpen filteren tussen forums. Standaard staat deze optie aan.

en: Topic:
nl: Onderwerp:

en: Topic:
nl: Onderwerp

en: Topic: %s
nl: Onderwerp: %s

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Topics Started
nl: Onderwerpen gestart

en: Topics Started: %s
nl: Gestarte berichten: %s

en: Topics With Recent Replies
nl: Berichten met recente reacties

en: Topics and Replies Per Page
nl: Onderwerpen en reacties per pagina

en: Topics and Replies Per RSS Page
nl: Onderwerpen en reacties per RSS pagina

en: Topics base
nl: Onderwerpen basis

en: Topics by Freshness
nl: Onderwerpen op actualiteit

en: Topics with no replies
nl: Onderwerpen zonder reacties

en: Trash
nl: Prullenbak

[ctx: Trash the topic]
en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trashed: %s
nl: In de prullenbak: %s

en: Type your new password again.
nl: Beveiliging: type je nieuwe wachtwoord nogmaals.

en: Unfavorite
nl: Onfavoriet

en: Unspam
nl: Ont-spam

en: Unstick
nl: Un-stick

[ctx: Unstick a topic]
en: Normal
nl: Normaal

en: Unstick this topic
nl: Un-stick dit onderwerp

en: Unsubscribe
nl: Abonnement stoppen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Forum
nl: Forum bijwerken

en: Update Forums
nl: Forums bijwerken

en: Update Profile
nl: Profiel bijwerken

en: Update Tag
nl: Tag updaten

en: Update User
nl: Gebruiker bijwerken

en: Use Akismet
nl: Akismet gebruiken

en: Use an existing topic in this forum:
nl: Gebruik een bestaand onderwerp in dit forum:

en: Use default 3306 if unsure
nl: Gebruik standaard 3306

en: Use this if an import failed and you want to remove that incomplete data.
nl: Gebruik dit als het importeren is mislukt, en je die incomplete gegevens wilt verwijderen.

en: User | Users
nl[0]: Gebruiker
nl[1]: Gebruikers

en: User Base
nl: Gebruikers Groep

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: User base
nl: Gebruikersbasis

en: User capabilities
nl: Gebruikers functie

en: User for your database connection
nl: Gebruiker voor uw database connectie

en: User updated.
nl: Gebruiker bijgewerkt.

[ctx: User viewing his/her own profile]
en: Your
nl: Je

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username or Email
nl: Gebruikersnaam of e-mail

en: Users &amp; Moderation
nl: Gebruikers &amp; moderatie

en: Using the Forum Root is not recommended. Changing this does not move existing forums.
nl: Het forum root gebruiken is niet aanbevolen. Dit veranderen zal bestaande forums niet verplaatsten.

en: Version %s
nl: Versie %s

en: View
nl: Bekijk

en: View %s's profile
nl: Bekijk %s's profiel

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: Bekijk &#8220;%s&#8221;

en: View Forum
nl: Bekijk forum

en: View Reply
nl: Bekijk reactie

en: View Topic
nl: Bekijk onderwerp

en: View Topic Tag
nl: Bekijk onderwerptag

en: View base
nl: Bekijk basis

en: View: %s
nl: Bekijk: %s

en: Viewing %1$s post | Viewing %1$s posts
nl[0]: Weergave van %1$s bericht
nl[1]: Weergave van %1$s berichten

en: Viewing %1$s reply | Viewing %1$s replies
nl[0]: Weergave van %1$s reactie
nl[1]: Weergave van %1$s reacties

en: Viewing %1$s reply thread | Viewing %1$s reply threads
nl[0]: Weergave van %1$s genest antwoord
nl[1]: Weergave van %1$s geneste reacties

en: Viewing %1$s result | Viewing %1$s results
nl[0]: Weergave van %1$s resultaat
nl[1]: Weergave van %1$s resultaten

en: Viewing %1$s topic | Viewing %1$s topics
nl[0]: Weergave van %1$s onderwerp
nl[1]: Weergave van %1$s onderwerpen

en: Viewing %2$s post (of %4$s total) | Viewing %1$s posts - %2$s through %3$s (of %4$s total)
nl[0]: %2$s bericht aan het bekijken (van in totaal %4$s)
nl[1]: %1$s berichten aan het bekijken - %2$s tot %3$s (van in totaal %4$s)

en: Viewing %2$s replies (of %4$s total) | Viewing %1$s replies - %2$s through %3$s (of %4$s total)
nl[0]: %2$s reactie aan het bekijken (van in totaal %4$s)
nl[1]: %1$s reacties aan het bekijken - %2$s tot %3$s (van in totaal %4$s)

en: Viewing %2$s results (of %4$s total) | Viewing %1$s results - %2$s through %3$s (of %4$s total)
nl[0]: Weergave van %2$s resultaten (van %4$s total)
nl[1]: Weergave van %1$s resultaten - %2$s tot %3$s (van %4$s total)

en: Viewing topic %2$s (of %4$s total) | Viewing %1$s topics - %2$s through %3$s (of %4$s total)
nl[0]: Onderwerp %2$s aan het bekijken (van in totaal %4$s)
nl[1]: %1$s onderwerpen aan het bekijken - %2$s tot %3$s (van in totaal %4$s)

en: Visibility:
nl: Zichtbaarheid:

en: Visit %s's website
nl: Bezoek %s's site

en: Voices
nl: Auteurs

en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: <em>%2$s</em>
nl: Waarschuwing! Probleem met het updaten van %1$s. Je server is mogelijk niet in staat om verbinding te maken met sites die daar op draaien. Foutbericht: <em>%2$s</em>

en: We use your email address to email you a secure password and verify your account.
nl: We gebruiken je e-mailadres om je een veilig wachtwoord te verzenden en om je account te bevestigen.

en: We&#8217;re all abuzz about the hive of new importers, AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums for Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo and XMB. Existing importers are now sweeter than honey with improved importing stickies, topic tags, forum categories and the sting is now gone if you need to remove imported users.
nl: We zijn erg druk met een stel nieuwe importeer filters voor, AEF, Drupal, FlexBB, Kunena, Forums voor Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo en XMB. Bestaande filters zijn nog beter dan honing met verbeterd inlezen van plakkende onderwerpen, onderwerp tags, forum categorien en dan kan je nu de gebruikers inlezen.

en: Website
nl: Site

en: Website:
nl: Site:

en: Welcome to bbPress
nl: Welkom bij bbPress

en: Welcome to bbPress %s
nl: Welkom bij bbPress %s

en: What&#8217;s New
nl: Wat is er nieuw

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected forums at once. To remove a forum from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
nl: Wanneer je Bulk Bewerken gebruikt, kun je de meta data (categorie, auteru, etc) voor alle geselecteerde forums, in een keer uitvoeren. Om een forum te verwijderen van groep(en), klik eenvoudig weg op de X naast de naam in het Bulk Bewerk gebied.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected replies at once. To remove a reply from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
nl: Wanneer u Bulk Edit gebruikt kunt u in één keer veranderingen maken aan de metadata (categoriën, auteur, etc) voor alle geselecteerde antwoorden. Om een reply te verwijderen van een groep klik gewoon op de x naast de naam in de Bulk Edit omgeving dat verschijnt.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected topics at once. To remove a topic from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
nl: Wanneer je Bulk Edit gebruikt kun je de metadata (categorie&#235;n, auteur, etc.) van alle geselecteerde ontwerpen tegelijk wijzigen. Om een onderwerp uit de groep te verwijderen hoef je alleen maar op de x naast de naam te klikken in het Bulk Edit vak dat verschijnt.

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
nl: Als je een onderwerp splitst, snijd je het doormidden met de reactie die je zojuist geselecteerd hebt. Kies ervoor om de reactie als een nieuw onderwerp te gebruiken, of voeg deze reacties samen in een bestaand onderwerp.

en: Yes. I want this group to have a forum.
nl: Ja. Ik wil dat deze groep een forum heeft.

en: You are already logged in.
nl: Je bent al ingelogd

en: You are not currently subscribed to any forums.
nl: Je bent niet geabonneerd op forums op dit moment.

en: You are not currently subscribed to any topics.
nl: Je bent momenteel op geen enkel onderwerp geabonneerd.

en: You are now logged out.
nl: Je bent nu uitgelogd.

en: You are using <span class="b">bbPress %s</span>.
nl: Je gebruikt <span class="b">bbPress %s</span>.

en: You can also edit or move multiple forums to the trash at once. Select the forums you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
nl: Je kunt ook meerdere forums tegelijk bewerken of naar de prullenbak verplaatsen. Selecteer de forums die je wilt beheren aan de hand van de selectievakjes, en kies dan de actie die je wilt uitvoeren uit de lijst met Bulk Acties en klik op Toepassen.

en: You can also edit or move multiple replies to the trash at once. Select the replies you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
nl: Je kan ook meerdere reacties gelijktijdig wijzigen of verplaatsen naar de prullenbak. Selecteer de reacties die u wilt bewerken door gebruik te maken van de checkboxes, selecteer vervolgens de actie die u wilt nemen uit het Bulk Acties menu en klik op "pas toe".

en: You can also edit or move multiple topics to the trash at once. Select the topics you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
nl: Je kunt ook bewerken of verplaatsen van meerdere onderwerpen naar de prullenbak in een keer. Selecteer de onderwerpen waarop je wilt handelen, over het gebruik van de selectievakjes en selecteer de uitgekozen actie vanaf de Bulk menu Acties en klik op Toepassen.

en: You can choose to lock a post after a certain number of minutes. "Locking post editing" will prevent the author from editing some amount of time after saving a post.
nl: Je kunt kiezen om een bericht te vergrendelen na een bepaald aantal minuten. "Vergrendel berichtbewerking" voorkomt dat de auteur het bericht kan bewerken na een bepaalde tijd dat het bericht is opgeslagen.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
nl: Je kunt dit scherm op een aantal manieren wijzigen:

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic.
nl: Je kunt van deze reactie een nieuw onderwerp met een nieuwe titel maken of het bij een bestaand onderwerp onderbrengen.

en: You can filter the list of forums by forum status using the text links in the upper left to show All, Published, or Trashed forums. The default view is to show all forums.
nl: Je kunt de lijst van forums filteren per forumstatus met gebruik van de tekstlinks linksbovenin om alle, gepubliceerde, wachtende, concepten of forums in de prullenbak te bekijken. De standaard toont alle forums.

en: You can filter the list of replies by reply status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, or Trashed replies. The default view is to show all replies.
nl: Je kunt de lijst van reacties filteren adhv de reactie status door gebruik te maken van de tekst links in de linkerbovenhoek om Alle, Gepubliceerd, Concept of Verwijderde reacties weer te geven. De standaard weergave toont alle antwoorden.

en: You can filter the list of topics by topic status using the text links in the upper left to show All, Published, or Trashed topics. The default view is to show all topics.
nl: Je kunt de lijst van onderwerpen filteren op onderwerp status door gebruik te maken van de tekst links in de linker bovenhoek en zo Alle, Gepubliceerd of Verwijderde onderwerpen weergeven. De standaard weergave laat alle onderwerpen zien.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many forums to list per screen using the Screen Options tab.
nl: Je kunt kolommen tonen/verbergen naar eigen inzicht en beslissen hoeveel forums worden getoond per scherm met gebruik van de scherm instellingen tab.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many replies to list per screen using the Screen Options tab.
nl: U kan kolommen verbergen/tonen gebaseerd adhv uw behoeften en beslissen hoeveel reacties per scherm worden getoond mbv de Screen Options tab.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many topics to list per screen using the Screen Options tab.
nl: Je kunt kolommen tonen/verbergen naar eigen inzicht en beslissen hoeveel onderwerpen worden getoond per scherm met gebruik van de scherm instellingen tab.

en: You can refine the list to show only forums from a specific month by using the dropdown menus above the forums list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the forum creator in the forums list.
nl: Je kunt de lijst verfijnen door alleen forums te tonen op een specifieke maand met gebruik van de dropdownmenu&#39;s boven de forumslijst. Klik op de filterknop nadat je de selectie gemaakt hebt. Je kunt de lijst ook verfijnen door te klikken op de forummaker in de forumslijst.

en: You can refine the list to show only replies in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the replies list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the reply author, category or tag in the replies list.
nl: Je kunt de lijst verfijnen door enkel reacties in een specifieke categorie or van een specifieke maand te tonen met behulp van de dropdown menu's boven de reactielijst. Klik de Filter knop om de selectie te maken. Je kunt ook de lijst verfijnen door te klikken op de reactie-auteur, categorie of tag in de lijst van antwoorden.

en: You can refine the list to show only topics from a specific month by using the dropdown menus above the topics list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the topic creator in the topics list.
nl: Je kunt de resultaten verfijnen door alleen onderwerpen van een bepaalde maand weer te geven door gebruik te maken van de dropdown menu's boven de onderwerpen lijst. Klik op de Filter knop nadat je je selectie hebt gemaakt. Je kunt de resultaten ook verfijnen door te klikken op de onderwerp aanmaker in de onderwerpen lijst.

en: You can update all the forums on your network through this page. It works by calling the update script of each site automatically. Hit the link below to update.
nl: Je kunt alle forums op je netwerk updaten via deze pagina. Het werkt door automatisch het update script te benaderen van elke site. Druk op de onderstaande link om bij te werken.

en: You can update your forum through this page. Hit the link below to update.
nl: Je kunt het forum updaten via deze pagina. Kies de link hieronder om te updaten.

en: You can view replies in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
nl: Je kunt reacties bekijken in een eenvoudige titellijst of als een samenvatting. Kies de wijze waar je voorkeur naar gaat door op het icoontje te klikken aan de bovenkant van de lijst aan de reachterkant.

en: You cannot create new forums.
nl: Niet mogelijke nieuwe forums aan te maken.

en: You cannot create new topics.
nl: Niet mogelijk nieuwe berichten aan te maken.

en: You cannot edit this reply.
nl: Je kunt deze reactie niet bewerken.

en: You cannot edit this topic.
nl: Je kunt dit onderwerp niet bewerken.

en: You cannot reply to this topic.
nl: Je kunt niet reageren op dit onderwerp

en: You currently have no favorite topics.
nl: Je hebt momenteel geen favoriete onderwerpen.

en: You do not have permission to do this.
nl: Je hebt geen rechten om dit te doen.

en: You do not have permission to view this forum.
nl: Je hebt geen rechten om dit forum te bekijken.

en: You do not have the permission to do that!
nl: Je hebt geen toegang om dit te doen!

en: You do not have the permissions to edit this reply!
nl: Je beschikt niet over de rechten om deze reactie te bewerken.

en: You do not have the permissions to edit this topic!
nl: Je hebt geen rechten om dit onderwerp te bewerken.

en: You have %d new replies
nl: Je hebt %d nieuwe reacties

en: You have %d new reply to %2$s from %3$s
nl: Je hebt %d nieuwe reactie op %2$s van %3$s

en: You have %d new reply to %s
nl: Je hebt %d nieuwe reactie op %s

en: You have not created any topics.
nl: Je hebt geen enkel onderwerp gemaakt.

en: You have not replied to any topics.
nl: Er zijn geen reacties op berichten.

en: You have super admin privileges.
nl: Je hebt superadminrechten.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
nl: Je kunt deze <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags en attributen gebruiken:

en: You must be logged in to create new forums.
nl: Je moet ingelogd zijn om nieuwe forums aan te maken.

en: You must be logged in to create new topics.
nl: Je moet zijn ingelogd om nieuwe onderwerpen te maken.

en: You must be logged in to reply to this topic.
nl: Je moet ingelogd zijn om  een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
nl: Je moet op de &#39;Wijzigingen bijwerken&#39; knop aan de onderkant van dit scherm klikken om nieuwe instellingen te laten werken.

en: You should clean old conversion information before starting over.
nl: Het is aan geraden om de informatie van de oude conversie te verwijderen voordat een conversie opnieuw wordt uitgevoerd.

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
nl: Je account geeft de mogelijkheid om onbeperkt HTML te gebruiken.

en: Your information:
nl: Mijn informatie:

en: Your password should be at least ten characters long. Use upper and lower case letters, numbers, and symbols to make it even stronger.
nl: Je wachtwoord moet tenminste tien tekens lang zijn, Gebruik hoofdletters en kleine letters, cijfers en speciale tekens om het nog sterker te maken.

en: Your username must be unique, and cannot be changed later.
nl: Je gebruikersnaam moet uniek zijn, en kan later niet gewijzigd worden.

en: Your users can manage all of their subscriptions in one convenient location.
nl: Je gebruikers kunnen hun abonnementen beheren via één handige locatie.

en: bbPress Default
nl: bbPress Standaard

en: bbPress Forums
nl: bbPress forums

en: bbPress Replies
nl: bbPress reacties

en: bbPress Topics
nl: bbPress onderwerpen

en: bbPress fully supports automatic translation updates.
nl: bbPress ondersteunt automatische updates van vertalingen.

en: bbPress is created by a worldwide swarm of busy, busy bees.
nl: bbPress is aangemaakt door een wereldwijde zwerm met bezige bijtjes.

en: bbPress is forum software with a twist from the creators of WordPress.
nl: bbPress is forumsoftware met een eigen invulling van de makers van WordPress.

en: bbPress keeps track of relationships between forums, topics, replies, and topic tags, and users. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import or migration. Use the tools below to manually recalculate these relationships.
nl: bbPress houdt de relaties tussen forums, onderwerpen, antwoorden, onderwerp tags en gebruikers bij. Soms valt het voor dat deze asynchroon geraken, meestal na een import of migratie. Gebruik het gereedschap beneden om handmatig deze relaties te berekenen.

[ctx: date at time]
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: day
nl: dag

en: days
nl: dagen

[ctx: group admin edit screen]
en: Discussion Forum
nl: Discussie Forum

en: group-forums
nl: groep-forums

en: hour
nl: uur

en: hours
nl: uur

en: in group forum
nl: in groep forum

en: in reply to:
nl: In reactie op:

en: is the parent for all group forums
nl: is de parant van alle groep forums

en: is the previous forum software
nl: is het vorige forum software

en: minute
nl: minuut

en: minutes
nl: minuten

en: month
nl: maand

en: months
nl: maanden

en: per page
nl: per pagina

[ctx: post]
en: Closed
nl: Gesloten

[ctx: post]
en: Closed <span class="count">(%s)</span> | Closed <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Gesloten <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Gesloten <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Hidden
nl: Verborgen

[ctx: post]
en: Hidden <span class="count">(%s)</span> | Hidden <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Verborgen <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Verborgen <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Orphan <span class="count">(%s)</span> | Orphans <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Wees <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Wezen <span class="count">(%s)</span>

en: right now
nl: op dit moment

en: rows to process at a time
nl: rijen om te processeren

en: second
nl: seconde

en: second(s) delay between each group of rows
nl: seconde(n) vertraging tussen elke groep van rijen

en: seconds
nl: seconden

en: sometime
nl: ooit

en: weeks
nl: weken

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s %3$s
nl: %1$s over %2$s %3$s

[ctx: widgets]
en: by %1$s
nl: door %1$s

en: will serve all bbPress templates
nl: zal dienen als bbPress templates

en: year
nl: jaar

en: years
nl: jaren
