Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (172 entries)

en: Error: wrong request
nl: Fout: verkeerde aanvraag

en: Role name (ID):
nl: Naam Rol (ID):

en: Display Role Name:
nl: Maak de Naam van de Rol zichtbaar:

en: Make copy of:
nl: Maak een kopie van:

en: Select Role:
nl: Selecteer een Rol:

en: Delete:
nl: Verwijder:

en: Capability name (ID):
nl: Naam recht (ID):

note: #-#-#-#-#  tmp-user-role-editor.pot (User Role Editor 4.19.2)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: User Role Editor
nl: User Rol Editor

en: Error:
nl: Fout:

en: Role
nl: Rol

en: does not exist
nl: Bestaat niet

en: Role is updated successfully
nl: Rol is succesvol ge-update

en: Roles are updated for all network
nl: Rollen van het gehele netwerk zijn ge-update

en: Error occured during role(s) update
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het updaten van de rol(len)

en: User capabilities are updated successfully
nl: Rechten van de gebruiker zijn succesvol geupdate

en: Error occured during user update
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het updaten van de gebruiker

en: User Roles are restored to WordPress default values.
nl: Gebruikers rollen worden hersteld naar WordPress standaardwaarden.

en: read about
nl: Lees over

en: user capability
nl: Gebruikers rechten

en: Insufficient permissions to work with User Role Editor
nl: Onvoldoende rechten om te werken met User Role Editor

en: Error is occur. Please check the log file.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan. Controleer het log bestand.

en: Error: Role ID must contain latin characters, digits, hyphens or underscore only!
nl: Fout: Een Rol (ID) moet Latijnse letters, cijfers, koppeltekens of underscores bevatten!

en: Error: WordPress does not support numeric Role name (ID). Add latin characters to it.
nl: Fout: WordPress ondersteund geen numerieke Rol naam (ID). Voeg er latijnse tekens aan toe.

en: Role %s exists already
nl: Deze Rol %s bestaat al

en: Error is encountered during new role create operation
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het creëren van een nieuwe rol

en: Role %s is created successfully
nl: De Rol %s werd succesvol gecreërd

en: Error: Role ID is empty!
nl: Fout: Rol ID is niet gevuld!

en: Error: Empty role display name is not allowed.
nl: Fout: De weergave van een lege naam van een rol is niet toegestaan.

en: Role %s does not exists
nl: Rol %s bestaat niet

en: Role %s is renamed to %s successfully
nl: Rol %s is succesvol vernoemd naar %s

en: Error encountered during role delete operation
nl: Er is een fout opgetreden bij het vewijderen van de rol

en: Unused roles are deleted successfully
nl: Ongebruikte rollen zijn succesvol verwijderd

en: Role %s is deleted successfully
nl: Rol %s succesvol verwijderd

en: Error encountered during default role change operation
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het wijzigen van de standaard rol

en: Default role for new users is set to %s successfully
nl: De standaard rol voor nieuwe gebruikers is met succes ingesteld op %s

en: Can not set Administrator role as a default one
nl: Kan beheerder rol niet als standaard instellen

en: This role does not exist -
nl: Deze rol bestaat niet -

en: Editor
nl: Redacteur

en: Author
nl: Auteur

en: Contributor
nl: Schrijver

en: Subscriber
nl: Abonnee

en: Switch themes
nl: Van thema wisselen

en: Edit themes
nl: Thema's bewerken

en: Activate plugins
nl: Plugins activeren

en: Edit plugins
nl: Plugins bewerken

en: Edit users
nl: Gebruikers bewerken

en: Edit files
nl: Bestanden bewerken

en: Manage options
nl: Opties beheren

en: Moderate comments
nl: Reacties beheren

en: Manage categories
nl: Categorieën beheren

en: Manage links
nl: Links beheren

en: Upload files
nl: Bestanden uploaden

en: Import
nl: Importeren

en: Unfiltered html
nl: Ongefilterd html

en: Edit posts
nl: Berichten bewerken

en: Edit others posts
nl: Berichten van anderen bewerken

en: Edit published posts
nl: Gepubliceerde berichten bewerken

en: Publish posts
nl: Berichten publiceren

en: Edit pages
nl: Pagina's bewerken

en: Read
nl: Lezen

en: Edit others pages
nl: Pagina's van anderen bewerken

en: Edit published pages
nl: Gepubliceerde pagina's bewerken

en: Publish pages
nl: Pagina's publiceren

en: Delete pages
nl: Pagina's verwijderen

en: Delete others pages
nl: Pagina's verwijderen van anderen

en: Delete published pages
nl: Gepubliceerde pagina's verwijderen

en: Delete posts
nl: Berichten verwijderen

en: Delete others posts
nl: Verwijder berichten van anderen

en: Delete published posts
nl: Gepubliceerde berichten verwijderen

en: Delete private posts
nl: Privé berichten verwijderen

en: Edit private posts
nl: Privé berichten bewerken

en: Read private posts
nl: Privé berichten lezen

en: Delete private pages
nl: Privé berichten verwijderen

en: Edit private pages
nl: Privé pagina's bewerken

en: Read private pages
nl: Privé pagina's lezen

en: Delete users
nl: Gebruikers verwijderen

en: Create users
nl: Maak gebruikers aan

en: Unfiltered upload
nl: Ongefilterd uploaden

en: Edit dashboard
nl: Bewerk het dashboard

en: Update plugins
nl: Plugins updaten

en: Delete plugins
nl: Plugins verwijderen

en: Install plugins
nl: Plugins installeren

en: Update themes
nl: Thema's updaten

en: Install themes
nl: Thema's installeren

en: Update core
nl: Core updaten

en: List users
nl: Lijst van gebruikers aanmaken

en: Remove users
nl: Gebruikers verwijderen

en: Add users
nl: Gebruikers toevoegen

en: Promote users
nl: Gebruikers bevorderen

en: Edit theme options
nl: Thema opties bewerken

en: Delete themes
nl: Thema's verwijderen

en: Export
nl: Exporteren

en: Error: Capability name must contain latin characters and digits only!
nl: Fout: De naam van een recht mag alleen latijnse letters en cijfers bevatten!

en: Capability %s is added successfully
nl: Recht %s is succesvol toegevoegd

en: Capability %s exists already
nl: Recht %s bestaat al

en: Error! You do not have permission to delete this capability: %s!
nl: Fout! U heeft geen toestemming om dit recht te verwijderen: % s!

en: Capability %s was removed successfully
nl: Recht %s is succesvol verwijderd

en: Version:
nl: Versie:

en: Author's website
nl: Website van de auteur

en: Plugin webpage
nl: Plugin webpagina

en: Delete All Unused Roles
nl: Verwijder alle niet gebruikte Rollen

en: None
nl: Geen

en: &mdash; No role for this site &mdash;
nl: &mdash; Geen rol voor deze website &mdash;

en: Denied: %s
nl: Geweigerd: %s

en: User Role Editor Options page help
nl: User Rol Editor Opties hulp pagina

en: Show Administrator role at User Role Editor
nl: Toon beheerdersrol in User Role Editor

en: Show capabilities in the human readable form
nl: Toon de rechten in een leesbare vorm

en: Show deprecated capabilities
nl: Toon afgekeurde rechten

en: Edit user capabilities
nl: Gebruikersrechten wijzigen

en: Count users without role
nl: Het aantal Gebruikers zonder rol

en: Other default roles for new registered user
nl: Andere standaard rollen voor nieuw geregistreerde gebruiker

en: Allow non super-admininstrators to create, edit and delete users
nl: Sta niet super beheerders toe om gebruikers aan te maken, te bewerken en te verwijderen

en: Other Roles
nl: Andere Rollen

en: Select additional roles for this user
nl: Selecteer aanvullende rollen voor deze gebruiker

en: Capabilities
nl: Rechten

en: Edit
nl: Wijzigen

en: Additional Capabilities
nl: Aanvullende rechten

en: Change role for users without role
nl: Wijzig de rol van gebruikers zonder rol

en: No rights
nl: Geen rechten

en: Provide new role
nl: Creëer een nieuwe rol

en: You do not have permission to edit this user.
nl: Je hebt toestemming om gegevens van deze gebruiker te wijzigen

en: Settings
nl: Instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: Additional Modules
nl: Aanvullende modules

en: Default Roles
nl: Standaard Rollen

en: User Role Editor options are updated
nl: User Role Editor opties zijn ge-update

en: Default Roles are updated
nl: Standaard Rollen zijn ge-update

en: You do not have sufficient permissions to manage options for User Role Editor.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om de User Role Editor te beheren.

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Unselect All
nl: Alles deselecteren

en: Reverse
nl: Omzetten

en: Please confirm permissions update
nl: Bevestig toestemming om te mogen updaten

en: Add New Role
nl: Nieuwe Rol Toevoegen

en: Rename Role
nl: Rol hernoemen

en:  Role name (ID) can not be empty!
nl: Rol naam (ID) kan niet leeg zijn!

en:  Role name (ID) must contain latin characters, digits, hyphens or underscore only!
nl: Rol naam (ID) moet latijnse letters, cijfers, koppeltekens of een underscore bevatten!

en:  WordPress does not support numeric Role name (ID). Add latin characters to it.
nl: WordPress ondersteund geen numerieke Rol naam (ID). Voeg er latijnse tekens aan toe.

en: Add Role
nl: Rol toevoegen

en: Delete Role
nl: Rol verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Add Capability
nl: Recht toevoegen

en: Delete Capability
nl: Recht verwijderen

en: Reset
nl: Terugkeren naar de basisinstellingen

en: DANGER! Resetting will restore default settings from WordPress Core.
nl: OPGELET! Opnieuw instellen zal de basisinstellingen herstellen van WordPress Core

en: If any plugins have changed capabilities in any way upon installation (such as S2Member, WooCommerce, and many more), those capabilities will be DELETED!
nl: Als plugins op enigerlei wijz instellingen gewijzigd hebben bij de installatie (zoals S2Member, WooCommerce, en nog veel meer), zullen deze instellingen worden VERWIJDERD!

en: For more information on how to undo changes and restore plugin capabilities go to
nl: Voor meer informatie over hoe u wijzigingen ongedaan kunt maken en rechten van de plugin kunt herstellen ga naar

en: Continue?
nl: Doorgaan?

en: Default Role
nl: Standaard rol

en: Set New Default Role
nl: Maak een nieuwe standaard rol aan

en: Warning! Be careful - removing critical capability could crash some plugin or other custom code
nl: Waarschuwing! Wees voorzichtig - het verwijderen van een recht laat sommige plugins of aangepaste code crashen

en:  Capability name (ID) can not be empty!
nl: Een recht naam (ID) kan niet leeg zijn!

en:  Capability name (ID) must contain latin characters, digits, hyphens or underscore only!
nl: Naam van het recht (ID) moet Latijnse letters, cijfers, koppeltekens of underscores bevatten!!

en: User Role Editor - Options
nl: User Rol Editor - Opties

en: About
nl: Over

en: Save
nl: Opslaan

en: Primary default role:
nl: Standaard rol:

en: Other default roles for new registered user:
nl: Andere standaard rollen voor nieuw geregistreerde gebruiker:

en: Note for multisite environment: take into account that other default roles should exist at the site, in order to be assigned to the new registered users.
nl: Noot voor multisite-omgeving: houdt er rekening mee dat er andere standaard functies op de site moeten bestaan, om toegewezen te kunnen worden aan nieuw geregistreerde gebruikers.

en: Allow non super administrators to create, edit, and delete users
nl: Sta niet super beheerders toe om gebruikers aan te maken, te bewerken en te verwijderen

en: Select Role and change its capabilities:
nl: Selecteer de Rol en wijzig de rechten

en: Show capabilities in human readable form
nl: Toon rechten in leesbare vorm

en: If checked, then apply action to ALL sites of this Network
nl: Indien aangevinkt, worden alle acties toegepast op ALLE locaties van dit netwerk

en: Apply to All Sites
nl: Pas toe op alle Sites

en: Core capabilities:
nl: Core rechten:

en: Quick filter:
nl: Snel filter:

en: Custom capabilities:
nl: Aanvullende rechten:

en: Network Super Admin
nl: Network Super Beheerder

en: Change capabilities for user
nl: Wijzig de rechten van deze gebruiker

en: Primary Role:
nl: Primaire Rol:

en: bbPress Role:
nl: bbPress Rol:

en: Other Roles:
nl: Andere Rollen:

note: Description of the plugin/theme
en: Change/add/delete WordPress user roles and capabilities.
nl: Veranderen, toevoegen, verwijderen van WordPress rollen en rechten.
