Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (88 entries)

en: Thanks :)
nl: Hartelijk dank :)

en: Saving
nl: Opslaan

en: No thanks
nl: Nee bedankt

en: Hey %s, you've been using %s for a while now, and we hope you're happy with it.
nl: Hey %s, je gebruikt %s nu al een tijdje en wij hopen dat je er blij mee bent.

en: We've spent countless hours developing this free plugin for you, and we would really appreciate it if you dropped us a quick rating!
nl: We hebben ontelbare uren gestopt in de ontwikkeling van deze plugin, en we zouden het zeer waarderen als je even gauw een beoordeling kon achterlaten.

en: Rate %s
nl: Beoordeel %s

en: Bulk Smush Now
nl: Bulk Smush Nu

en: Bulk Smush %d Attachments
nl: Bulk Smush %d bijlages

en: Smushing in Progress
nl: Aan het smushen

en: All Done!
nl: Alles gedaan.

en: Ops!... something went wrong
nl: Oeps… er ging iets mis

en: Super-Smush
nl: Super-smushen

en: Smush Now
nl: Nu smushen

en: Sending ...
nl: Verzenden...

en: {{errors}} image(s) were skipped due to an error.
nl: {{errors}} afbeelding(en) overgeslagen vanwege fouten.

en: All images are Super-Smushed.
nl: Alle afbeeldingen zijn gesupersmusht.

en: Smush images on upload
nl: Afbeeldingen smushen bij uploaden

en: Smush Original Image
nl: Originele afbeelding smushen

en: Skipped if Large size is available
nl: Sla over als groot formaat beschikbaar is

en: Super-Smush images
nl: Afbeeldingen supersmushen

en: Lossy Image Compression
nl: Afbeeldingen comprimeren met kwaliteitsverlies

en: Backup Original Images
nl: Reservekopie van originele afbeeldingen bewaren

en: Will nearly double the size of your Uploads Directory
nl: Zal de uploadsmap bijna 2 keer zo groot maken

en: Settings
nl: Instellingen

en: These features are available in Pro Version of the plugin.
nl: Deze functies zijn beschikbaar in de Pro versie van deze plugin.

en: Save Changes
nl: Bewaar wijzigingen

en: %d image is over 1MB so will be skipped using the free version of the plugin. | %d images are over 1MB so will be skipped using the free version of the plugin.
nl[0]: %d afbeelding is groter dan 1 MB. Met de gratis versie van de plugin kun je die niet smushen.
nl[1]: %d afbeeldingen zijn groter dan 1 MB. Met de gratis versie van de plugin kun je die niet smushen.

en: Smush in Bulk
nl: Hele stapel smushen

en: Congratulations, all your images are currently Smushed!
nl: Proficiat, al je afbeeldingen zijn gesmusht.

en: %d attachment in your media library has not been smushed. | %d image attachments in your media library have not been smushed yet.
nl[0]: %d bijgevoegde afbeelding in je media library is niet gesmusht.
nl[1]: %d bijgevoegde afbeeldingen in je media library zijn nog niet gesmusht.

en: Remove size limit &raquo;
nl: Limiet voor bestandsgrootte opheffen &raquo;

en: Please be aware, smushing a large number of images can take a while depending on your server and network speed.
    						<strong>You must keep this page open while the bulk smush is processing</strong>, but you can leave at any time and come back to continue where it left off.
nl: Bedenk wel, afhankelijk van de snelheid van je server en netwerkverbinding kan het smushen van grote(re) hoeveelheden afbeeldingen even duren.
    →	→	→	→	→	→	<strong>Houd deze pagina geopend tijdens het smushen</strong>, maar je kunt ook stoppen en het smushen later laten hervatten.

en: Free accounts are limited to bulk smushing %d attachments per request. You will need to click to start a new bulk job after each %d attachments.
nl: Met een gratis account kun je per keer maximaal %d afbeeldingen smushen. Na elke %d afbeeldingen moet je opnieuw zo'n hoeveelheid laten smushen.

en: Remove limits &raquo;
nl: Limieten opheffen &raquo;

en: When you <a href="%s">upload some images</a> they will be available to smush here.
nl: Als je <a href="%s">afbeeldingen upload</a> kun je die hier smushen.

en: You can also smush images individually from your <a href="%s">Media Library</a>.
nl: Je kunt ook elke afbeelding apart smushen in de <a href="%s">Media Library</a>.

en: Reduced by
nl: Verkleind met

en: <span class="done-count">%d</span> of <span class="total-count">%d</span> total attachments have been smushed
nl: <span class="done-count">%d</span> van in totaal <span class="total-count">%d</span> afbeeldingen gesmusht

en: You don't have permission to work with uploaded files.
nl: Je hebt geen toestemming om te werken met geüploade bestanden.

en: No attachment ID was provided.
nl: Geen bijlage-ID is gegeven.

en: <p>Please <a href="%s">upload some images</a>.</p>
nl: <p><a href="%s">Upload een paar afbeeldingen</a>.</p>

en: All your images are already smushed!
nl: Al je afbeeldingen zijn al gesmusht.

en: <strong>%d of %d images</strong> were sent for smushing:
nl: <strong>%d van %d afbeeldingen</strong> worden gesmusht:

en: Super-Smush Images
nl: Supersmush afbeeldingen

en: We found attachments that were previously smushed losslessly. If desired you can Super-Smush them now for more savings with almost no noticeable quality loss.
nl: Afbeeldingen aangetroffen die eerder zonder kwaliteitsverlies werden gecomprimeerd. Om ze nog kleiner te maken kun je ze - met nauwelijks merkbaar kwaliteitsverlies - supersmushen.

en: <span class="remaining-count">%d</span> attachment left to Super-Smush | <span class="remaining-count">%d</span> attachments left to Super-Smush
nl[0]: Nog <span class="remaining-count">%d</span> afbeelding om te supersmushen
nl[1]: Nog <span class="remaining-count">%d</span> afbeeldingen om te supersmushen

en: Thanks for using WP Smush Pro! You now can:
nl: Bedankt voor het gebruik van WP Smush Pro. Nu kun je:

en: Smush Full size Image, It is skipped by default, if large size is available for a image
nl: Smush volledige grootte afbeelding, wordt standaard overgeslagen als een groter formaat beschikbaar is voor een afbeelding

en: Get the best lossless compression. We try multiple methods to squeeze every last byte out of your images.
nl: Realiseer de beste compressie zonder kwaliteitsverlies. We passen diverse methodes toe om de laatste byte uit je afbeeldingen te persen.

en: Smush images up to 32MB.
nl: Afbeeldingen tot 32 MB smushen.

en: Bulk smush ALL your images with one click!
nl: ALLE afbeeldingen in 1 keer smushen met 1 muisklik!

en: Keep a backup of your original un-smushed images in case you want to restore later.
nl: Een backup bewaren van je onbewerkte originele afbeeldingen, mocht je die later weer willen gebruiken.

en: Upgrade to WP Smush Pro to:
nl: Upgrade naar WP Smush Pro om:

en: Smush images greater than 1MB.
nl: Afbeeldingen groter dan 1 MB te smushen.

en: Bulk smush ALL your images with one click! No more rate limiting.
nl: Al je afbeeldingen smushen met 1 muisklik. Geen beperkingen meer.

en: Access 24/7/365 support from <a href="https://premium.wpmudev.org/support/?utm_source=wordpress.org&utm_medium=plugin&utm_campaign=WP%20Smush%20Upgrade">the best WordPress support team on the planet</a>.
nl: Krijg 24/7/365 toegang tot ondersteuning van <a href="https://premium.wpmudev.org/support/?utm_source=wordpress.org&utm_medium=plugin&utm_campaign=WP%20Smush%20Upgrade">het beste WordPress support team ter wereld</a>.

en: Download <a href="https://premium.wpmudev.org/?utm_source=wordpress.org&utm_medium=plugin&utm_campaign=WP%20Smush%20Upgrade">350+ other premium plugins and themes</a> included in your membership.
nl: Begrepen in je lidmaatschap <a href="https://premium.wpmudev.org/?utm_source=wordpress.org&utm_medium=plugin&utm_campaign=WP%20Smush%20Upgrade">meer dan 350 te downloaden premium plugins en thema's</a>.

en: Upgrade Now &raquo;
nl: Upgrade nu &raquo;

en: Already upgraded to a WPMU DEV membership? Install and Login to our Dashboard plugin to enable Smush Pro features.
nl: Al bijgewerkt naar een WPMU DEV lidmaatschap? Installeer onze Dashboard plugin en log in om de Smush Pro functies in te schakelen.

en: Activate WPMU DEV Dashboard
nl: WPMU DEV Dashboard activeren

en: Install WPMU DEV Dashboard
nl: WPMU DEV Dashboard installeren

en: File path is empty
nl: Bestandspad is leeg.

en: Could not find %s
nl: Kon %s niet vinden

en: %s is not writable
nl: %s is niet schrijfbaar

en: Skipped (%s), image not found.
nl: Overgeslagen (%s), afbeelding niet gevonden.

en: Skipped (%s), size limit exceeded.
nl: (%s) overgeslagen, limiet grootte bereikt.

en: Unknown API error
nl: Onbekende API-fout

en: Size '%s' not processed correctly
nl: Formaat '%s' niet juist verwerkt

en: Size 'full' not processed correctly
nl: Formaat 'volledig' niet juist verwerkt

en: Error posting to API: %s
nl: Fout ontstaan tijdens versturen naar de API: %s

en: Error posting to API: %s %s
nl: Fout ontstaan tijdens versturen naar de API: %s %s

en: Smush data corrupted, try again.
nl: Smush data corrupt, probeer opnieuw.

en: Image couldn't be smushed
nl: Smushen afbeelding mislukt

en: Error processing request
nl: Fout tijdens de verwerking

en: Already Optimized
nl: Reeds geoptimaliseerd

en: %d images reduced
nl: %d afbeelding verwerkt

en: Reduced
nl: Verkleind

en: by %s (  %01.1f%% )
nl: met %s (  %01.1f%% )

en: Smush stats
nl: Smush statistieken

en: Not processed
nl: Niet verwerkt

en: Smush Now!
nl: Nu smushen.

en: Large size available for the image.
nl: Groot formaat beschikbaar voor deze afbeelding

en: Image exceeded the 1Mb size limit.
nl: Afbeelding groter dan de limiet van 1 Mb.

en:  Skipped
nl: Overgeslagen

en: Image size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Savings
nl: Opgeslagen

en: Get Fast
nl: Word Snel

note: Description of the plugin/theme
en: Reduce image file sizes, improve performance and boost your SEO using the free <a href="https://premium.wpmudev.org/">WPMU DEV</a> WordPress Smush API.
nl: Verklein afbeeldingsbestanden, verbeter de performance van je site en verhoog je SEO-score met de gratis <a href="https://premium.wpmudev.org/">WPMU DEV</a> WordPress Smush API.
