Development (trunk) - en to nl translation catalogue (88 entries)

en: Default Avatar
nl: Standaard Avatar

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: uploaded files]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: No media attachments found.
nl: Geen bijgevoegde media gevonden.

[ctx: column name]
en: File
nl: Bestand

en: Author
nl: Auteur

[ctx: column name]
en: Uploaded to
nl: Uploadlocatie

[ctx: column name]
en: Date
nl: Datum

en: Select %s
nl: Selecteer %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nl: &#8220;%s&#8221; bewerken

en: Unpublished
nl: Ongepubliceerd

en: %s from now
nl: %s van nu

en: %s ago
nl: %s geleden

en: Y/m/d
nl: j F Y

en: Edit
nl: Bewerk

en: Restore
nl: Herstellen

en: Trash
nl: Prullenbak

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: Bekijk &#8220;%s&#8221;

en: View
nl: Toon

en: Profile updated.
nl: Profiel bijgewerkt.

en: Update Profile
nl: Profiel bijwerken

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: Je hebt niet voldoende rechten voor toegang tot deze pagina.

en: Insert
nl: Invoegen

en: Title:
nl: Titel:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Automatically add paragraphs
nl: Voeg automatisch paragrafen toe

en: Maximum upload file size: %d%s.
nl: Maximale upload-grootte: %d%s.

en: Allowed Files
nl: Toegestane bestanden

en: Original Size
nl: Orginele grootte

en: Remove Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Edit Image
nl: Bewerk afbeelding

en: This file is not an image. Please try another.
nl: Dit bestand is geen afbeelding. Probeer een andere.

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
nl: Geheugen verbruikt. Probeer een kleiner bestand.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
nl: Aanmaken van de directory %s is mislukt. Is de hoofd directory schrijfbaar op de server?

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Size
nl: Grootte

en: Large
nl: Groot

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Custom
nl: Aangepast

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Link To
nl: Link naar

en: Image File
nl: Afbeelding Bestand

en: Attachment Page
nl: Bijlage Pagina

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Open link in a new window
nl: Open link in een nieuw scherm

en: Caption
nl: Omschrijving

en: Insert into Post
nl: Invoegen in bericht

en: Image
nl: Afbeelding

en: You do not have permission to upload files.
nl: Je hebt geen rechten om bestanden te uploaden.

en: You are not allowed to delete this post.
nl: Je hebt geen rechten om dit bericht te verwijderen.

en: Error in deleting.
nl: Fout tijdens het verwijderen.

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl: Zoekresultaten voor &#8220;%s&#8221;

en: Media attachment permanently deleted. | %d media attachments permanently deleted.
nl[0]: Mediabijlage permanent verwijderd.
nl[1]: %d mediabijlagen permanent verwijderd.

en: Search
nl: Zoeken

en: Add avatar button to Visual Editor
nl: Voeg avatar-knop toe aan Visual Editor

en: Allow Contributors & Subscribers to upload avatars
nl: Sta Deelnemers & Leden toe om avatars te uploaden

en: Disable Gravatar and use only local avatars
nl: Gravatar niet gebruiken en gebruik alleen lokale avatars

en: Upload Size Limit
nl: Bestandsgrootte upload-limiet

en: (only for Contributors & Subscribers)
nl: (alleen voor Deelnemers & Leden)

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
nl: %s is groter dan de maximaal toegestane bestandsgrootte.

en: Allow users to edit avatars
nl: Laat gebruikers avatars bewerken

en: Resize avatars on upload
nl: Avatar formaat wijzigen bij het uploaden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Crop avatars to exact dimensions
nl: Pas avatars aan aan de juiste dimensies

en: Avatar Display
nl: Avatar weergave

en: Show Avatars
nl: Avatars weergeven

en: Maximum Rating
nl: Leeftijdsgrens

en: G &#8212; Suitable for all audiences
nl: G &#8212; Geschikt voor alle leeftijden

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
nl: PG &#8212; Mogelijk kwetsend, gebruikelijk voor leeftijden van 13 en hoger

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
nl: R &#8212; Alleen voor boven de 17

en: X &#8212; Even more mature than above
nl: X &#8212; Nog ouder

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their e-mail address.
nl: Voor gebruikers zonder eigen avatar kun je een logo weergeven dat gemaakt word gebaseerd op hun e-mailadres.

note: Description of the plugin/theme
en: Use any image from your WordPress Media Library as a custom user avatar. Add your own Default Avatar.
nl: Gebruik een afbeelding in je WordPress mediabibliotheek als een aangepaste gebruikersavatar. Voeg je eigen standaard avatar toe.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Mystery Man
nl: Mysterieuze Man

en: Blank
nl: Leeg

en: Identicon (Generated)
nl: Identicon (Gegenereerd)

en: Wavatar (Generated)
nl: Wavatar (Gegenereerd)

en: MonsterID (Generated)
nl: MonsterID (gegenereerd)

en: Retro (Generated)
nl: Retro (Gegenereerd)

en: Choose Image
nl: Kies afbeelding
